CeKeS (street punk/oi punk/punk punk) - Ankara

CeKeS__DAWUL demiş ki:
IIlluminatII demiş ki:
Bestede yaparsınız Albümde,inşallah istediginiz olur.Allah devamını erdirsin yeni şarkılarınız çıktıkça indirmeye ve dinlemeye çalışıcam :D (Benden size tavsiye Uyur davulcuyu deiştirin :D)

ahmet yaptığın geyik sıktı artık... deiştirmiyo işte... ben olmazsam bu grupta olmaz... dimi uyur?

ahaa bu sahneleri hatırlıyorum.. zamanla gecer burak :!: takma kafana.. calısmaya bak

EVET ARKADASLAR BU GRUBUN DUZENI HOSUNUZA GITSEDE GITMESEDE

dawul: burak
electro: yunus
bass: onursal
vokal: uyur

kadromuz budur yolun kalanınıda ıyı yada kotu beraber gıdıcez...

ahmet ıyı dıleklerın ıcın tesekkurler ama malesef ıstedıgın sey ımkansız... burakla basladık burakla bıter..

tesekkur edeerım can ya saol.. bazı kotu olaylar oldu ama bızı bızden habersız yalan yanlşıs bılgılerle sokan arkadas sayesınde mesur olucaz.. tanıdıklarımızın hepsı 10 kısılık lıstesıne alsa +1 oy kazanmıs oluyoruz..

UuYuRR demiş ki:
EVET ARKADASLAR BU GRUBUN DUZENI HOSUNUZA GITSEDE GITMESEDE

dawul: burak
electro: yunus
bass: onursal
vokal: uyur

kadromuz budur yolun kalanınıda ıyı yada kotu beraber gıdıcez...

ahmet ıyı dıleklerın ıcın tesekkurler ama malesef ıstedıgın sey ımkansız... burakla basladık burakla bıter..

Ben zaten gırgırına söledim uyurcuum bu kadar alıngan olmayın ben biliom saten Burak'ın ne kadar basarılıgı oldugunu.Zaten bir tuğla bile sağlam olmasa bütün bina çöker Burak ve grubun arkasındayım yürüyüüün :D

UuyuRR bide sana bişey sorcam konsere acaba hangi şarkılarla katılacaksınız ve "garage" konserinden sonrada konser vermeyi düşünürmüsünüz?? :roll:

nokıa da ılk turu gectık ve sarkımızla kalmaya hak kazandık... yanlıs yalan bılgılerıde degıstırmesı ıcın maıl atmıstım saolsun yetkılıler arayarak yardımcı oldu dogru bılgılerı ve kısılerı yolladım yarın degıstırılır sanırım... ne sarkımızda nede kısısel bılgılerde bır sorun kalmayacak... destekcı arkadaslarımızın sayesındede oy topluyoruz szıdende destek beklıyoruz..

18 aralık garage konserı ıcın her sey hazır afıs tamam yer zman mekan tamam.. ama bıletınızı onceden alınkı yer kalmayacak bılgılerınıze sunayım...

ve bı kac abımle gorusmedeyım egerkı olursa yakın bı tarhte (bı kac ay sonra) cok cok krla bı grup la bırlıkte sahneye cıkacagız... neyse barı bu surprız kalsın kımse bılmıyor

destekler ıcın tekrar tesekkur ederım ve oylarınıı beklıyorıum.. eger kazanırsak okul ıs doktor elektrık su olarak gerı donecek sıze :p

Bestede yaparsınız Albümde,inşallah istediginiz olur.Allah devamını erdirsin yeni şarkılarınız çıktıkça indirmeye ve dinlemeye çalışıcam (Benden size tavsiye Uyur davulcuyu deiştirin )
Burak bizim canımız hoca ne deyon ya bu grupta herşey önce arkadaşlık kardeşlik müzikmi elimizden geleni yapıcaz batarsak batarız çıkarsak çıkarız

Şarkınızı dinledim açıkcası pek beğenmedim. E o zaman niye yazıyon diyeceksiniz, haber veriyim dedim. :) Hep olumlu eleştiri olmaz ya.

Bir de ses kaydı çok kötü. Belki de ondan güzel gelmedi. Keşke daha kaliteli bir yerlerde kaydetseydiniz...

Neyse başarılar...

strongerock demiş ki:
Bestede yaparsınız Albümde,inşallah istediginiz olur.Allah devamını erdirsin yeni şarkılarınız çıktıkça indirmeye ve dinlemeye çalışıcam (Benden size tavsiye Uyur davulcuyu deiştirin )
Burak bizim canımız hoca ne deyon ya bu grupta herşey önce arkadaşlık kardeşlik müzikmi elimizden geleni yapıcaz batarsak batarız çıkarsak çıkarız

Benim bişey dediğim yoq zaten,Burak benim de arkadasım ben Sadece "ritiim leri kaçırıo" dedim.Burakla arkadaslıgınızı kesin onla konuşmayın demedim,elbette arkadaşlık herşeyden önce gelir.Burak la başladıysan Burakla bitireceksin.Grup bi bütün Dostluk olmassa grup ta olmas.Ben "CeKeS" grubunu herzaman destekliorum.

gereklı yerlerle gereklı ıletısıme gectık can... bende soyledım cower oldugunu artık dusmanlarımız mı catlasın ddıyım yoksa o kayıt eden koturum kısı catlasınmı bılmıyorum ama sorun yok devam edıceksınız dedıler devammı dedım evet 2. elemedesınız devam edıyorsunuz dedıler ozur dılerım.. ::::p::p:p:p:p

Uğurcum seni severim...

Sana benden bir dost tavsiyesi ister kulak as ister asma ;

Bu piyasa çok acımasız , işler tam olarak yoluna girmeden ne sahneye çıkın ne kayıt yapıp dağatın...Grup yeni ve zamanla oturur herşey zamanla ögrenilir düzeltilir...Ama bazı şeyler düzelmeden iş yapmaya kalkışmayın sonradan alacagınız tepkinin geri dönüşü olmaz...Çok çalışın ama acele etmeyin...Kimse sizi kötü çalıyosunuz veya çok eksiginiz var diye sahneye çıkmadıgınız ve kayıt yapmadıgınız sürece yargılayamaz.Fakat sahneye çıktıgınızda ( özellikle Garage gibi bi mekan ) seyircinin sizlerden beklentilerini tahmin bile edemessiniz bunu tüm içtenligimle söylüyorum sana...Ve biliyorsun senin iyiligin için...

Kolay Gelsin...Umarım hedefinize ulaşırsınız :!:

Geri