Berklee on-line müzik dersleri

'Müzik Endüstrisi' forumunda akinu tarafından 21 Eylül 2005 tarihinde açılan konu

1. yjm

yjm

macromedia flash player olabilir mi acaba???

2. Pdf içindeki eklentiler çalışmıyosa Reader ın pdf eklentilerini açma seçeneğini hiç açmaya değiştirmiş olabilirsiniz bi kontrol edin. Dosya açılırken oynatayımmı sorusuna evet cevabını verin bide.

3. senin bilgisayarın bozulmuş .yenisini alman lazım.Topçuoğlu Bilgisyar Inc.o olarak 64 ay vadeyle bilgisayar satıyoruz.fiyatlarımız da çok uygun.bir bakmanı tavsiye ederim.

sitemiz www.tekrakibimeren.com

acrobat reader'ı açtığında eklenti için update ekranı açman lazım.o zaman gerekli eklentiyi indiriyor ve videoları da oynatıyor.ve tabii ki bildiğiniz gibi quicktime lazım.belki quicktimeI açıp codec uyarısı da görebilrsin.ama bence yine de senin bilgisayarın bozulmuş.sevgiler saygılar.esen kalın.

4. abi gene geyiği patlatmışsın ve erene giydirmişsin.:Dyok abi bilgisayarım ii durumda çok şükür.bilgisayardan anlarım ama bu pdf dosyalarını hemen hemen hiç kullanmadım.ilk defa kullanıyom.ondan acemilik var.:D neyse saolun ben bi deniyecem biraz daha cebelleşiyim.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

5. pdf dosyasını her isteyen kullanamaz öyle.tecrübe edinmen,pişmiş olman lazım.bence pek elleşme pdf işlerini.sonra bilgisayar falan patlar.hoş olmaz.sevgiler efenim.

6. ahuahuahuaua laflara bak yaw

7. yjm

yjm

bu arada ben dersleri beğenmedim yani pek farklı ve özel bişey yok yani berklee olması pekde bişey kazandırmış gibi gözükmüyor,internette online bedava guitar lessons diye bulabileceğiniz şeylerin aynıları var tek değişiklik pdf formatında o kadar yani..

8. tedsekkürler akin

9. emule den berklee diye aratın bi sürü şey çıkıyoo...belki lazım olur...

10. Gitarı bilgisayara bağlamak için ne yapmak gerek?

Grundar bunu beğendi.
  11. Vay anasını, bu şekilde hortladı başlık haa?

bastardbullet bunu beğendi.
  12. :D:D:D Son dönemlerin favorisi ya. Başlığın ilk girdisini okuduğumda tahmin etmiştim sonunda nereye çıkar diye.

Birileri ilgilensin artık şu arkadaşımızla, yazıktır. Yazmadığı başlık kalmadı.

robinguthrie bunu beğendi.
  13. Off böyle hort yok :)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş