Teoman

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

eski bir teoman fanı olan ben 4.kasetten sonra bıraktım fanlıgı. teoman bence bozdu kendini hala severim eski sarkıları ama yeniler o kadarda iyi degil bence.

ben de 1 kaç şarkısından başka dinlemiyordum..teoman fan'larına saygım sonsuz fakat dinlemiyorum..hatta bana iğrenc bile gelio...sayılı 1 kaç şarkısı dışında..(BANA GÖRE)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

teoman çok garip biri ya.. böle farklı bi havası var :) eski şarkıları mükemmeldi şimdikiler de fena değil ama eski tadı yokk.. yine de adamı dinliyorum. çoğu kişi beğenmese de ben filmini de sevdim sonuçta adamın ticari bi kaygısı yoktu..

summerbreeze demiş ki:
nedense teomanı fazla sevemedim ben ya yalnız papatya şarkısını dinleye biliyom tavsiyeniz varmı?hangi şarkısını beğenionuz

yağmur, kişisel birşey, o, bir damla gözyaşı vs. yani ben eski şarkılarını seviyorum tavsiye de ederim.. yenileri için bi fikrim yok son şarkılarını dinlemedim dinleyeceğimi de sanmıyorum.. bence artık benim sevdiğim teoman değil kendisi.. değişti ya da ben değiştim...

Yaa "Teoman Rock yapmıyor"diyorsunuz.İyi güzel diyorsunuz da Niye o zaman TürkRock.com'un forumunda ismi var.Ayrıca ben onunla aynı evde kalmış biri olarak hiç de soğuk değil.Aksine sempatik.Sakın yanlış anlamayın, sevgilisi falan değilim.Bir yerlerinizden element uydurmayınız.

nevermore demiş ki:
teo_avril demiş ki:
keske herkes TEO gibi rock yapabilse...
Harbi mi diyosun ? En iyi teo yapıyo yani rock muzigi bu ulkede vay be ! Ne cevherler varmısda biz farketmemisiz :roll:
kişisel zevkleri tartışmanın alemi yok.sen sevmeyebilirsin hatta dinlemeyebilirsin de.ama teonun kemikleşmiş bir dinleyici kitlesi var bu bir gerçek.benim için de teoman türkiyenin en iyi müzisyenlerinden biridir.hatta şarkı sözü yazarlığında en iyisidir.

teoman ın önceki albümleri harikaydı ama son zamanlarda kendini aşırı derecede bozdu...en kısa zamanda eski haline dönsün...

pessimistic_ demiş ki:
teoman ın önceki albümleri harikaydı ama son zamanlarda kendini aşırı derecede bozdu...en kısa zamanda eski haline dönsün...
dalga mı geçiosun.. bozdu :!: :!: :?
teoman'ın bütün albümleri o zamanki ruh halini yansıtıyor ki bu bi müzisyen için çok başarılı bir şey.. bütün albümleri birbirinden başarılı.. 6 albümü de farklı ve her birisi de çok iyi albümler ..

Geri