Teoman

zebrail demiş ki:
aşk kırıntıları şarkısında düet yapan kişi sarah nile cameron isimli aslen amerikalı bir sanatçı....metro grubunun solistiyle alakası bulunmamaktadır,ayrıca kendisinin bu yaz döneminde çıkarmayı düşündüğü bir albüm çalışması var :D

Tesekkurler..
Bir de sunu dusundum aslen Amerikalıymıs ama turkcesi gayet iyi..
Ne diyeyim Bravo ;)

seymas demiş ki:
zebrail demiş ki:
aşk kırıntıları şarkısında düet yapan kişi sarah nile cameron isimli aslen amerikalı bir sanatçı....metro grubunun solistiyle alakası bulunmamaktadır,ayrıca kendisinin bu yaz döneminde çıkarmayı düşündüğü bir albüm çalışması var :D

Tesekkurler..
Bir de sunu dusundum aslen Amerikalıymıs ama turkcesi gayet iyi..
Ne diyeyim Bravo ;)

ben bir röportajında okumuştum...sarah komşusu oluyormuş ve yakında o da albüm çıkarcakmış...ama sesi çok güzel o bir gerçek...

teomanın ilk albümeri bence çok dinleniyodu ama şuan eskisi kadar dinleyicisi yok ancak halen başarılı olduğuna inanıyorum ayrıca bi müzik grubu üzerine kurulu bi film çekcekmiş çok merak ediyorum nasıl bişi olcak

walla dinleyen dinlesin dinlemeyende artık kessin benim dikkatimi bise cekti arklar sarah paylasacak derken baylasacak dio cok güldüm ben son albümden tesadüfler diyorum hoscakalın...

Dün gece Zeta daydı Teoman..
Kim ve Kupa Kızı Sinek Valesi favorimdi..
Ses sistemi her ne kadar sürünse de yerlerde!..

dunki konseri guzel olmasina karsin ses sistemi igrencti... bu isin tekrardan kibrista yapilamayacagi kanitlandi onun disinda teoman cok iyiydi..ozellikle 'kim' sarkisini cok iyi soyledi...

manço şarkılarını albümüne koymasındaki samimiyetine inanmıyorum...geçenlerde şöyle düşündüm kendi kendime :roll: her albümüne bir şarkısını koyduğuna göre çok özümsemiş olmalı diye düşünüyor insan kendince :)-ki o başlı başına bir sanatçıydı!!!
ama bence öyle değil...kim ne derse desin ben konuya dair samimiyetinden şüphe etmeye devam edeceğim teomanın...
zaten iyi söz yazıyor bence kendi şarkılarını yorumlasın...-ki yorumum -buraya bunu önceden de eklemiştim- manço şarkılarının hakkını veremiyor!!!
barış manço şarkıları mançodan dinlenir en azından bana göre :)2050de de olsa ben mançodan dinleyeceğim...yaşarsam elbet :evil:

bence ıyı soz yazıyo gercı ılk albumunun tadını hıc bırınde veremedı son zamanlarda dınlemedım bıle bazen sadece 'vücut' dedıgını duymak ıcın sarkılarını dınlıyom cok guzel vucut dıyo neyse canım sıkılıyodu bısıler yazım dedım az sonra speakıng sınavım var zaten basarılar bana.....

saxon demiş ki:
manço şarkılarını albümüne koymasındaki samimiyetine inanmıyorum...geçenlerde şöyle düşündüm kendi kendime :roll: her albümüne bir şarkısını koyduğuna göre çok özümsemiş olmalı diye düşünüyor insan kendince :)-ki o başlı başına bir sanatçıydı!!!
ama bence öyle değil...kim ne derse desin ben konuya dair samimiyetinden şüphe etmeye devam edeceğim teomanın...
zaten iyi söz yazıyor bence kendi şarkılarını yorumlasın...-ki yorumum -buraya bunu önceden de eklemiştim- manço şarkılarının hakkını veremiyor!!!
barış manço şarkıları mançodan dinlenir en azından bana göre :)2050de de olsa ben mançodan dinleyeceğim...yaşarsam elbet :evil:

gönülçelen-anlıyorsun değil mi
Teo man--kol düğmeleri
renkli rüyalar oteli-unutamadım

8 albüm çıkarmış bugüne kadar ve sadece üç albümde birer şarkısını yorumlamış,her albümde barış manço coveri yok...
ticari olarak yorumlamışsın şarkıları bence öyle bir şey yok hepsi de albüm konseptine uygun ruh taşıyorlar keza fazla irdelemeye gerek yok söylemek istemiş söylemiş. bana sorarsan üçünü de hakkını vererek söylemiş

zebrail arkadaşıma katılamak mümkün değil gibime geliyor ... dediği gibi albümlerde seslendirilmiş olan MANÇO şarkıları bulunmuş oldukları albümün içerisinde uygun bir konseptte mevcut bulunmaktadırlar , gerek TARZ gerek YORUMLANIŞ biçimleriyle . bunu da eklemekte fayda var ...

Ayrıca teoman yürütmüş olduğu bu faaliyetlerle manço hayranlarınında olumlu tepkilerini almıştır ( geçmiş forum sayfalarında örneği mevcuttur ) ve içimden geçeni söylemem gerekirse söylemiş olduğu üç şarkının da şu ana kadar kimsenin veremediği kadar hakkını vermiştir ... şunu da eklemek isterim - Kİ KESİNLİKLE ÜSTADA SAYGISIZLIK OLARAK ANLAŞILMASIN - teoman '' anlıyorsun değil mi ? '' şarkısını BARIŞ MANÇO'DAN daha güzel yorumlamış ...
( fikirler kendime öz ... )

zebrail demiş ki:
saxon demiş ki:

gönülçelen-anlıyorsun değil mi
Teo man--kol düğmeleri
renkli rüyalar oteli-unutamadım

8 albüm çıkarmış bugüne kadar ve sadece üç albümde birer şarkısını yorumlamış,her albümde barış manço coveri yok...
ticari olarak yorumlamışsın şarkıları bence öyle bir şey yok hepsi de albüm konseptine uygun ruh taşıyorlar keza fazla irdelemeye gerek yok söylemek istemiş söylemiş. bana sorarsan üçünü de hakkını vererek söylemiş
bana sorarsan da yorumu üçünde de vasat...7 stüdyo albümü var diye biliyorum...cem karacadan ve özdemir erdoğandan da coverları mevcut...
şu vasat yorumunu o şarkılara dair de rahatlıkla yaparım...özellikle sevdim seni bir kere hayli olmamış... :roll:
albüme uygun ruh falan taşıdığını da düşünmüyorum... :? bu şarkıların...

bu arada özür dilerim ... vermiş olduğun cevap ( saxon ) benim mesajdan kısa bir süre sonra ve hemen geldiği için ben kendi üzerime alındım ... amam sorun değil , belki bir cevap alırsam cevaba cevabım hazırdır yorulmama gerek kalmaz :)

pentagramurat demiş ki:
teoman hizla yükseldi,Gönülçelen'de zirveye ulasti,ondan sonra çikardigi albümlerle duraklama,kisa süreli bi düsüs yasadi ama simdi yine toparlanmaya basladi...
yav ne zirvesi ne gönülçeleni... :LOL: en vasat albümüdür bana kalırsa,kardeşim...farklı pencerelerden bakıyoruz galiba :?
en iyi albümünü sorarsan kesinlikle 1 numaralı albüm derim...en favori şarkım da yollardır!!!2 nolu albüm de iyi bir 2.sıra konumundadır(bkz O-1998)O ile birlikte bişeyler bozulmuştur...
bundan sonrası ülkem koşullarında dinlenebilirliği olmasına rağmen kapasitesinin altında çalışmalardır bana kalırsa...çok daha iyilerini yapabilecekken fazlaca bozmuştur kendileri...
ama mesele bu değil...mesele şu...gönülçelen ve zirve ben pek anlamlandıramadım...kusruma bakma... :)
saygılarımla...

Geri