Teoman

ya tamam kıl olmak sevmemek ... ok tamam , saygı duyduk ...
ama mal mal konular açıp da forumun kalitesini düşürmeyin ve kendi kalitenizi de ... ciddiye alınmazsınız benden söylemesi ... ha umrunuzda olmaz ayrı konu , sizi ciddiye alan siz gibi taban sınıfla memnunsanız sorun yok ileitişim mevzuunda ...

linkin_ali demiş ki:
katılmıyorum teoman seven birisi olarak kendi görüşümü söylemem gereksiz olabilir, arkadaşım teomanı sevmez ama konseri oldumu kaçırmaz. Teoman sahne performansı en yüksek sanatçılardan birisi.

Katılıyorum. Teoman için her bi b*ku diyebilirsiniz (hatta çoğuna ben de katılırım). Ama canlı performansı çok yüksek biri!

serox demiş ki:
linkin_ali demiş ki:
katılmıyorum teoman seven birisi olarak kendi görüşümü söylemem gereksiz olabilir, arkadaşım teomanı sevmez ama konseri oldumu kaçırmaz. Teoman sahne performansı en yüksek sanatçılardan birisi.

Katılıyorum. Teoman için her bi b*ku diyebilirsiniz (hatta çoğuna ben de katılırım). Ama canlı performansı çok yüksek biri!

Vallahi canlı performansı ya dikkatli dinlemiyorsunuz ya da adamın o gün detone olmayası tutmuş ya da sizin kafa da iyi olabilir. amnatörler o kadar kesin konuşmasınlar bakalım. zevk ayrı gerçekler ayrıcanım.

Bi dönemler buralarda az uğraşmadım..Teoman ve ya diğer isimlerin yaptıklarının içeriği konuşulsun diye ama gıcık kapmış farklı farklı elemanlar seninde dediğin gibi mal mal konuları tekrar tekrar yazmaktan bıkmadı..Teomana popçu demek hoşlarına gidiyor.(Nasıl bir beyinin icraatıysa bu)Aklı sıra alay ettiklerini sanıyolar..Değişen bişey yok, en doğrusu örneğin yakında çıkacak olan Ortaçgil-Teo canlı kayıt albümünü alıp evde keyifli keyifli dinlemek..yoksa biri Mor ve Ötesi uyduruk deyince uyduruk olmuyor..Ama o kişinin anlayışı bu..Sanırım kendini ve ya kendi sevdiği isimleri yücelttiğini zannediyor böylece.Onu gerizekalılığıyla baş başa bırakmaktan başka seçenek kalmıyor aslında..Ama o kişiye yazık aslında, üzülüyorum onlara desem palavra, umursamıyorum ama çok şeyi boşa yaptıklarının farkında değiller..Baksana biz de sözde başlık Teoman başlığı, neler yazıyoruz..

Not:Ben rockçı değilim, Tanrı korusun..Nasıl bir şeydir o, bilmem..Kurallarından falan haz etmem.

Bu notla gezinmeli artık..

asalturkey demiş ki:
http://www.youtube.com/watch?v=FylcPljmlGk
fusion-av nickli arkadasın verdiği bu linki izleyin.büyük sanatçı neymiş görün.
şarkıların yarısı arak yarısı cover.
bi de bütün bunlara rağmen yok şarkıları iyiymiş yok büyük adammış.bırakın bu ayakları.kim kimi kazıklıyo yaw

KISKANANLAR ÇATLASIN

İNADINA TEO

Ortaçgille beraber konser albümü nihayet çıktı..2004 den beri bekliyoduk..Alınıp, dinlenebilecek daha güzel bir albüm hayal edemezdim şu sıralar..Çok sevdiğim ve özellikle söz yazarlığı konusunda daha ötelerinde bir isim düşünemediğim bu iki üstadın (ikisine de üstad demekten çekinmem) albümü şimdilik 2007 nin Türk müziği adına en güzel olayı..

Yalnız sakıncalı bir albümdeymiş bu.Bir kaç kere dinledikten sonra bırakılamıyormuş.Ortaçgilden İstasyon İnsanları, Yollar, Yağmur gibi şarkıları dinlemek, Teomandan Aşk Nereye Kadar, Yüzünü Dökme Küçük Kız...Beraber söylenen Mavi Kuş, Benimle Oynar mısın...Zamparanın Ölümü ve Bir Tek Sen Yalanı birleşimindeki zamparalık uyumu ve diğer şarkılar..Sanırım uzun süre soundtrack i olacak yaşamımım bu albüm.. :) Bis üstüne bis..yeni konserler de bekliyoruz.

Offf !... Bitirdin beni ya ...
senin satırlarını okurken albüme dair eridim mahvoldum desem yeridir , of ki of ... Bir de dinlersem halim fena anlaşılan , buhar olup döngülere katılıcam : ) ...
Keşke tüm sakıncalar bu biçim sakıncalı olsa ...

teoman abi beee müziğe bu kdr emek vermiş birine laf atmayalım adamın sesi çok ii bende pek inanmıyorum rock yaptıına ama abi kaçç tane cover fln yapmış adam saygı biras adamı benim memlekette gördüm(kaş-antalyanın bi ilçesi)abi adam zil zurna sarhoş ama işini yapıyo sonuçta.bırakında herkes işini yapsın ama teomana da saygı ltfn!!!!

carolgerber demiş ki:
Yalnız sakıncalı bir albümdeymiş bu.Bir kaç kere dinledikten sonra bırakılamıyormuş.Ortaçgilden İstasyon İnsanları, Yollar, Yağmur gibi şarkıları dinlemek, Teomandan Aşk Nereye Kadar, Yüzünü Dökme Küçük Kız...Beraber söylenen Mavi Kuş, Benimle Oynar mısın...Zamparanın Ölümü ve Bir Tek Sen Yalanı birleşimindeki zamparalık uyumu ve diğer şarkılar..Sanırım uzun süre soundtrack i olacak yaşamımım bu albüm.. :) Bis üstüne bis..yeni konserler de bekliyoruz.

Ah nedir o albüm ?! Tam şu anda Cd Player' ımda. Tam 12 saattir dinliyorum. Yalnız kaldığım her an kulaklık kulağımda. Nağmeler zihnimde ..
" Düşünme düşünme kim anlamış ki sen anlyasın böyle " Budur ..

Ne doyumsuz bir albüm bu , bana platonik aşklarımı hatırlatan ...
Bunu daha önce gönülçelende yaşamıştım ... Kalite kokuyor kalite , melankoli buram buram ...
Daha ötesi gerçekten olamaz ...
Bir Teoman daha yok ve zor gelir gibime geliyor ...

Geri