Teoman

Eskiden teomanı bayılarak dinler Ankaradaki tek bir konserini bile kaçırmaz onunla ilgili herşeyi arşiv yapar saklardım gizliden bi aşk bile denilebilirdi hatta çünkü ben onun o naif çocuk tarafını sevdim her zaman belki şimdi büyüdü ama onunla ilgili içimdeki herşey kayboldu çünkü içimdekini dökücem diye piyasa oldu onun yeri hala bambaşka ama eh be teoman keşke kendini bu kadar kasmasaydın....

bende eskiden severdim bu adamı ama soğudum yaa... bi de şey demiş hasankeyfteki konseri için "ben oraya insanlar için gitmiyorum oranın doğası için gidiyorum" ha tabi sen oturur çiçeğe böceğe "baaak baaak baaaak baaaak güzel 1 gün ölmek için" diye yırtınırsın... :!:

ilk albümü ve "o" albümü güzeldi...
bence "o" albümünden sonra aşamadı kendini...
müzikal açıdan iki albümü beğensemde teomanı hiç sevmiyorum adam acayip ukala ve kasıntı...

Anjeliq; Teoman'a olan gizli aşkının bitmesinin nedeni, Teoman'ın büyümesinden daha çok, senin büyümenle ilgisi olsa gerek.

klipteki dövme olayı b*ktan olmuş.adam kocaman dövme yapıyor bir damla kan izi yok.buna ek olarak giydiği gömlekle kravat uyumsuz çok kötü duruyor.ayrıca kız çok çirkin.

son klibi berbat !!! şarkı da öyle, sadece best of albümü var onu dinliyorum onun dışında dinleyicilerine değer vermeyen adamı napıcam...
mo tek kelimeyle açıklamış "kasıntı"...

Bence kasıntıdan çok dünyayı pek te umursamayan bi yapısı var adamın. Aklına estiği gibi müzik yapıp canının istediği gibi şarkı söyleyen entersan bi tip. Ben de pek sevmem ama kasıntı olduğuna da katılmıyorum.

ya kasıntı falan orası için yorum yapamicam ama seyirciye değer vermemesi konusunda katılıyorum....... daha öncede yazmıştım hasankeyf konseri için "ben oraya insanlar için değil oranın doğası için gidiyorum" demiş sonuçta seni buralara kadar da dinleyicilerin getirmiş..........

teoman cidiye alınmaması gereken birisi gibi geliyor.parayı bulunca ne yapacağını şaşırdı. Ayrıca taklit yapmayıda öğrenmeye başlamış.son albümündeki ayna isimli parçada herif resmen YASAR KURT'u taklit etmiş.

rumeli de konserine gittim
İÐRENÇTİ
bence bu adam artık bitmiş.şarkılarda detone oluyo.aralarda konuşamıyo,espri yapamıyo yapsa da berbat oluyo.konser boyunca iki buçuk kutu sigara içti. bir yerde bana şarkıyı bi 2 dakika yanlış yerden söyledi gibi de geldi.
arkadaşlar bu adamı artık izlemek için para vermeyin
kulağınıza ve müzik zevkinize yazık

Sevmem ben bu adamı..
Türkçe'yi telaffuzu BERBATdır çünkü.Onu sevmeyisimin tek sebebi de budur.
"A" harfini ezer, yayar, acik vokalleri sakız çiğner gibi oraya buraya ceker. "oo papatya" demez, "oo pepetye" der sanki ..
Onu cok dinleyen ve ondan cok etkilenen sarkicilarin da simdi boyle konustuklarini, boyle sarki soylediklerini goruyorum. Ornek alinasi bir stil degildir bence.
Turkce'mi severim ben, anneme "anne" derim, "enne" değil..

Geri