Teoman

coldblack demiş ki:
LiaR demiş ki:
Bence Teomanın Turkrockla hiç bir ilgisi yoktur Teomandan daha ustun gurublar var onlar ön plana çıksa daha iyi olur bırakın teomanı falan....
demişsin ama sen yalancısın dostum

+1763821639

Ya ark.lar dün 23.30 da Teo cnnturkteydi ve yakında (yani 1-2 ay sonra) belki yeni albüm çıkarabilirmiş..Mesela Bülent Ortaçgil'le..Ve albümde dostlarına yer vereceğini söylüyor..Yani aralarında Şebnem de olabilirmiş..;) :!:

Ehuehuehu...Ya Teo'nun film vizyondan çıktığı zaman Sinan Çetin'in çektiği "banka" (galiba) vizyona gircekmiş.Yani Sinan Çetin aslında filmi bu ay içinde vizyona girdircekmiş ama teo nun filmş ortaya çıkınca projesi ertelenmiş .. ;)

giggle demiş ki:
teoman ve şebnem ferahıın yeni klibi bence güzel olmuş, anlamlı mantıklı falan filan ama çok sıkıcı :) direk kapıyorum...
ehuehuehue :LOL: o parça bi kaç kez kesildikten sonra o hali aldı... :LOL: gerçeği daha uzun zaten şarkının sonundaki o güzel bateri sesleri eşliğindeki şebonun çığlıkları kısmı hiç verilmemiş...sen bi de gerçeğini dinlesen 8O aaaah ah...çok güzel şarkı çooook :tap: ölüyorum o şarkıya...

bence gercekten iyi ve kaliteli muzik yapiyo. ilk albumleri bence cok daha guzeldi ama ben bu albumu de begendim hatta dinledikce begeniyorum. :) ozellikle 'parti' yi cok sevdim..! ;)

MoSMoR demiş ki:
Ya ark.lar dün 23.30 da Teo cnnturkteydi ve yakında (yani 1-2 ay sonra) belki yeni albüm çıkarabilirmiş..Mesela Bülent Ortaçgil'le..Ve albümde dostlarına yer vereceğini söylüyor..Yani aralarında Şebnem de olabilirmiş..;) :!:

Ortaçgil-Teoman albümü uzun süredir beklediğim bir albümdü.Birbirlerinin şarkılarını söyledikleri konserler çok güzeldi ve bu konserlerden oluşturulacak albümün geçen aralık ayında çıkması planlanıyordu.Ama olmadı.Sanırım kafalarında biraz daha farklı bir proje var.Umarım albüm fazla gecikmez.Özellikle Ortaçgil'in Sessiz eller,Rüzgar Gülü Teoman'ın ise Yüzünü Dökme Küçük Kız,Benimle oynar mısın ve Bir Tek Sen Yalanı yorumlarından çok çok etkilenmiştim.

Ben filmi de albümü de merak ediyorum...

Bu arada bende ank.da teoyla bülent ortaçgil in konserine gitmiştim..Gerçekten birbirlerinin şarkılarını süper yorumluyorlar..Bir de Teo Şebnem in "bu aşk fazla sana" şarkısını yorumlamıştı ist.te bi konserinde..Albümde de böyle proje varsa süper olur..;)

Geri