Teoman

sheboistugce demiş ki:
teoman kadınımı çok güzel söylemiş gerçektende...ağlayasım geliyo :cry:

Off ya üç beş kişi yi dinledinmi..Tekrar tekrar dinliorum ama hala bıkmadım..Süper bi şarkı olmus..

Hersey değişirken yalnız biz aynı kaldık
Küçücük üç beş kişi gecmişle oyalandık
Yollar bitmez gibiyken düşlere ulaşılmaz
Konusmadan,kaybetmeden,yasanmadan anlanmaz..

Uzaak hersey cok uzak
Tek sesin yakın bana
Yook hersey bitmemiş
Seni bana hatırlatan..

Taksinin camından vuran rüzgarla ayıldım
Yorgun uykusuz anıları aradım
Yoruyorsa artık seni eskinin eğlencesi
Değişen sensin;
Sensin..

Uzaak herşey cok uzak
Tek sesin yakın bana
Yook hersey bitmemiş
Seni bana hatırlatan :cry:

Sarkının güzellii ve içtenli vs dışında "O" var..O;4,5 yıllık,daha gecenlerde hamdi koç la yaptığı röportajda O'nu özledim dediği,sarkılarının %80inin sahibi..O..O..O.. :cry: :cry:

bu şarkı kadınım şakısı mı ben bilmiyorum da televiztonda izledim tek klibi.bu arada teomanın flimi içindeki müziklerin kaseti ne zaman çıkıyo bilginiz var mı?ya teo bu arada kadınım şarkısını muhteşem seslendirmiş ya.insan hakkatten çok etkileniyo

sebbol demiş ki:
bu şarkı kadınım şakısı mı ben bilmiyorum da televiztonda izledim tek klibi.bu arada teomanın flimi içindeki müziklerin kaseti ne zaman çıkıyo bilginiz var mı?ya teo bu arada kadınım şarkısını muhteşem seslendirmiş ya.insan hakkatten çok etkileniyo
film soundtrack albümü çıktı zaten baya oluyor.. ayrıca yanlızca kaseti değil cdsi de çıktı.. :p

coldblack demiş ki:
sebbol demiş ki:
film soundtrack albümü çıktı zaten baya oluyor.. ayrıca yanlızca kaseti değil cdsi de çıktı.. :p

hadi ya :) benim dünyadan haberim yokmuş ya yarın ilk işim cdsini almak olucak.bu arada bilgilendirdiğin için çok saol :)

sebbol demiş ki:
coldblack demiş ki:
sebbol demiş ki:

hadi ya :) benim dünyadan haberim yokmuş ya yarın ilk işim cdsini almak olucak.bu arada bilgilendirdiğin için çok saol :)
ne demek.. her hangi bi isteğin olursa, hani bi şey merak edersen hiç çekinmeden sorabilirsin bak ;) .. engin bilgimi paylaşmaktan kaçınmam..

"susss konuşmaa sözler kimin umurunda soooon bir öpücüük yeter açık yaralarımaa.."

Allahım Allahım bu kadar güzel söylenir mii bir şarkı.. "o" ve "17" albümünü tek geçerimm....

yağmurr yağmurr çok uzaklardaaan çağırıyorr gelirseeeeen severim diyorrr..!.. :)

ps: nostalji yaptım ay.

Kadınım...

Eşyalar toplanmış seninle birlikte...Dediği an bnm sinemada bttğim andır. :oops: Gözyaşlarımı süzmemek için gerçekten kndimi zor tu :kemancı ttum..Şebo da gönülçeleni sağlam yapmış hani..Albümüde alıcam az snra :p

yosun demiş ki:
"susss konuşmaa sözler kimin umurunda soooon bir öpücüük yeter açık yaralarımaa.."

Allahım Allahım bu kadar güzel söylenir mii bir şarkı.. "o" ve "17" albümünü tek geçerimm....

yağmurr yağmurr çok uzaklardaaan çağırıyorr gelirseeeeen severim diyorrr..!.. :)

ps: nostalji yaptım ay.

17 çok güzeldır dinler dinler huzunlenırım
bi de arkadas bahsetmişti biri varmış öss de istenbul için bir sehri tam kalbınden beynınden vurup gitmek diye yağmuru soylemiş devamlı sonunda istanbula gitmiş ne guzel

şu sıralar sürekli dinlediğim şarkısı"ayna" dır..
"yaşa yaşa yaşa seni sevenler var burda.. yaşa yaşa yaşa sevdiklerin var burda hala"
çok kısa olmasına rağmen hoşuma gidiyor..Ben bu adama gittikçe bağlanıyorum bu adama derken müziğine yoksa kendisi beni ilgilendirmez =)

yosun demiş ki:
şu sıralar sürekli dinlediğim şarkısı"ayna" dır..
"yaşa yaşa yaşa seni sevenler var burda.. yaşa yaşa yaşa sevdiklerin var burda hala"
çok kısa olmasına rağmen hoşuma gidiyor..Ben bu adama gittikçe bağlanıyorum bu adama derken müziğine yoksa kendisi beni ilgilendirmez =)
bende son günlerde hep o şarkısını bi de bazı yalanları dinleyip duruyorum.. teoman tek kelimeyle mükemmel..

Geri