Teoman

selamlar
en basta: almanyadan katiliyorum, türkcem cok iyi olmaya bilir, simdiden özür...

konuya gelelim: ya arkadaslar, ben büyük bir teoman-hayraniyim, fanatik denilebillinir yani .. bu forum okudum, bi cok kisi teomanin yeni albümünü begenmemis, yanilmiyorsam poplasmis falan diyenler bile var.
Hic anlayamadim bu görüsünüz nerden kaynaklaniyor, ben teomanin sarkilarinda poplasma falan görmüyorum. Ve onun tarzini begenmeyenler bile bence sunu takdir etmeliki, teomanin sarkisözleri öyle basit degil, dünyada ben öyle sözlü sarkilar pek tanimyiorum. Beni cok düsündürüyor.
Ama neyse...herkesin zevki ayridir tabiki.

benim asil sorum sudur: teoman fanatigim dediysem, onun müziginun fanatigim. Kisiligi hakkinda öyle pek cok sey bilmiyorum. Herkes Teonun kisiligini falan eseltiriyorlar, bunun nedeni nedir?

Icki ictigini falan biliyorum (zaten sarkilarini dinleyen bunu hemen anlar :) ). Sadece bu yüzdenmi onun karakterinle ilgili bu kadar olumsiz seyler söyleniyor? bi türlü anlamadim gitti...

Ahap demiş ki:
selamlar
en basta: almanyadan katiliyorum, türkcem cok iyi olmaya bilir, simdiden özür...

konuya gelelim: ya arkadaslar, ben büyük bir teoman-hayraniyim, fanatik denilebillinir yani .. bu forum okudum, bi cok kisi teomanin yeni albümünü begenmemis, yanilmiyorsam poplasmis falan diyenler bile var.
Hic anlayamadim bu görüsünüz nerden kaynaklaniyor, ben teomanin sarkilarinda poplasma falan görmüyorum. Ve onun tarzini begenmeyenler bile bence sunu takdir etmeliki, teomanin sarkisözleri öyle basit degil, dünyada ben öyle sözlü sarkilar pek tanimyiorum. Beni cok düsündürüyor.
Ama neyse...herkesin zevki ayridir tabiki.

benim asil sorum sudur: teoman fanatigim dediysem, onun müziginun fanatigim. Kisiligi hakkinda öyle pek cok sey bilmiyorum. Herkes Teonun kisiligini falan eseltiriyorlar, bunun nedeni nedir?

Icki ictigini falan biliyorum (zaten sarkilarini dinleyen bunu hemen anlar :) ). Sadece bu yüzdenmi onun karakterinle ilgili bu kadar olumsiz seyler söyleniyor? bi türlü anlamadim gitti...

Öncelikle belki biçok kişi olarak görünebilir ama poplasma olduunu düşünmeyen kitle daa fazla emin ol,en azından kaliteyi koruduunu düşünenlerin..Kesinlikle haklısın;teoman üzerine güsel söz yazan tanımıorum!Belki çok güsel anlatabilirler hisleri ws ama teoman tepside sunmuo hiçbi sarkısını,bizim onu kesfetmemizi,bulup cıkarmamızı istio..Bunu yapabilenler onu anlayanlar ;)

Kişiliine gelince;gercekten cook ii,kibar bi insan..İnsanına göre ukala ;) İçki içmesine ws gelirsek;bu onun kişisel tercihi..Bunun için onu yargılıolarsa ondan önce yargılamaları gereken cook sanatcı war :idea: Bazı kızlara olan olumsuz tawırları yüzünden(ki bu kızlar kuyruk sallayanlar oluo),fanlarıyla ilgilenmedii we soğuk tawırları yüzünden(sahnede fazlaca lak lak etmesi istenio heralde :idea: Ki o hayranlarıyla iletişimi güçlü olan biri,sözle olmasa da göz teması hareketler ws) yargılanıo..Boşwer ;)

teo şarkılarını en çok tepside sunan vatandaştır bence...ne sölemek istediğini açık açık yazmıyo mu her şarkısında...bence söylüyor..hatta abartıyo bazen...

unrealistic-teo demiş ki:
yosun demiş ki:
teomana karşı buzlarım eridi. bunda tek etken sedadır. seda diye bir arkadaş var kendisiyle nette tanıştık ve teoya bir msj atmış hemen karşılık atmış buluşmuşlar çok iyi vakit geçirmişler teoyu bize sürekli anlatıyor ve ne kadar iyi olduğunu... artık biraz daha sıcak bakıyorum bu adama..
ps:resimlerde çekilmiş.. ;) çok şekerLerdi..

teoman gerçekten iyi bir ses ..

Aynen..Kendisi kardeşim olur ;) Daha ne sedanın ne benim mesajlarıma cewap wermedii olmadı,arabasıyla konserine bile götürdü yani..Böle ukala,soğuk insan diolar ya;illet oluorum..Cünkü aksine cook kibar,sewimli biri o ;) Mesela bi konserinde gecenlerde buluscaktık,ekmişti bizde surat yaptık,konserde hiçbi şarkıya katılmadık ööle kazma gibi durduk en önde :) Sonra gördüm die msj attı,ii bizde küstük dedim we arayıp gönlümüzü aldı ;) 2gün sonraki konserinde de ilgilendi mahcubum dedi..Böle bi insana daha ne denilir-acaba halkın sanatcısı die bazıları tarafından göklere cıkarılan haluk levent yada kırac böle seyler yapmısmısır hayranlarına??Onlar sadece göz boyuo :idea:

PC::Aslında bunlar anlatılmas ama yeri geldi,tutamadım kendimi :roll:
dediğin gibi bende soğuk nevalenin teki sanıyordum seda anlatınca ve reismleri msjları gösterince kaLdım öyle... helal olsun ne diyeyim!...

parti

sıkı sıkı tutum ellerinden kayıp gitme hayatımdan sen de diye bazen
ama ittim çoğu kez ürküp aşkından güçsüz yaptın diye beni sen
oysa derinlerde hep bildim ki kanımdaydın
öyle gurur duydum ki beni böyle büyük sevebildin diye bana rağmen
gelmiştim,görmüştüm,yenilmiştim,sevmemiştim tam gidiyordum
dünyadan sen yokken
öyle güzel aldın ki beni içine öyle sardın ki benim oldun
ama korktum
kaybedecek bir şeyim oldu diye korktum
kaçtım bildiğim dünyaya
parti bitmiş herkes gitmiş dava düşmüş konu kapanmış

acıkmıştım susamıştım üşümüştüm
kavrulmuştum sıcaktan sana geldim
damağım kuru,gardım inik,boynum bükük
dedim'yine al beni
'seni bitirdim'dedin 'çektim kepenkleri'
dedin'öldü bendeki sen,gömülü şimdi'
baktım ,anladım.
parti bitmiş herkes gitmiş dava düşmüş,konu kapanmış.

bu sözler karşısında sadece susuyorum......

bugün
sözlükler kusuyorum
cümleler kuramazken dün
deniz döktüm kendimi
ucuza gitmeyeyim diye
bugün
sıyrıldım rollerimden
mutluyum.
çünkü artık yokum
bugün
boğulurdum her sağanakta
yüzmeyi öğrenmişim sanki
bugün

bir tuzağa kaptırmıştım kendimi
ama eminim
tanrı var
bugün
evimi yaktım
kitapları attım
yıkandım , temizim artık
bugün
çok giyildim
çok pot yaptım
ütülüyüm jilet gibi
bugün
'siz de mi dostlarım?' dedim
'öyleyse düş sezar!'
bugün

Teoman çok güzel başka bişey demiom... :D :D

tuzak
aklın kayarsa ellerinden
sen alışırken
tam severken
gökyüzüne bak
bak da söyle
yıldızların en küskününe
üç adım at
sonuca doğru
ayrılişa
sevene doğru
sevdiklerin, acıların
tatlı evin,çocukların
sahibiysen
tuzak bunlar

unutmaksa intikamın unuttuğunu da unutmaksa
kanla da terle de yazsanda farketmez
sulara yazdıysan eğer
bilemezsin
sevemezsin
görmezlerse seni hiç
yenemezsin.
duyamazsın,bulamazsın
görmezlerse seni hiç
olamazsın.

bi de müziği yok mu...sormayın gitsin.

kardeşime geçen gün bi oyun oynadım...kendisi herhalde teomanı kendisinden bile daha çok seviyor.telefon açtım .duydun mu dedim acıklı
bir ses tonuyla. 'teoman trafik kazası geçirmiş'.kız dondu telefonun karşısında.hemen ekledim 'ölmüş'.karşıdan nasıl ağladı anlatamam.yanında teomancı arkadaşları varmış.hepsi hüngür hüngür...neyse iki dakika sonra aradım...hala ağlıyor...duydun mu dedim neyi dedi bitmiş bir sesle. teoman ölmemiş diyor haberler.' onun için sonuna kadar yaşayacağım'demiş bir de.karşıdan bi küfür bi küfür...he hehhe güzel oyundu valla.

hasan85 demiş ki:
teo şarkılarını en çok tepside sunan vatandaştır bence...ne sölemek istediğini açık açık yazmıyo mu her şarkısında...bence söylüyor..hatta abartıyo bazen...

Şööle diyim;dierlerine göre cok cesur acık sözlü ama bu acıklık yalın olanlarda war..Coğu sarkısı metaforikliklerle örülü,aslında a dio bunu yüzeysel bakanlar b anlıo..Anlatabildimmi? :roll:

yosun demiş ki:
yosun demiş ki:
teomana karşı buzlarım eridi. bunda tek etken sedadır. seda diye bir arkadaş var kendisiyle nette tanıştık ve teoya bir msj atmış hemen karşılık atmış buluşmuşlar çok iyi vakit geçirmişler teoyu bize sürekli anlatıyor ve ne kadar iyi olduğunu... artık biraz daha sıcak bakıyorum bu adama..

Aynen..Kendisi kardeşim olur ;) Daha ne sedanın ne benim mesajlarıma cewap wermedii olmadı,arabasıyla konserine bile götürdü yani..Böle ukala,soğuk insan diolar ya;illet oluorum..Cünkü aksine cook kibar,sewimli biri o ;) Mesela bi konserinde gecenlerde buluscaktık,ekmişti bizde surat yaptık,konserde hiçbi şarkıya katılmadık ööle kazma gibi durduk en önde :) Sonra gördüm die msj attı,ii bizde küstük dedim we arayıp gönlümüzü aldı ;) 2gün sonraki konserinde de ilgilendi mahcubum dedi..Böle bi insana daha ne denilir-acaba halkın sanatcısı die bazıları tarafından göklere cıkarılan haluk levent yada kırac böle seyler yapmısmısır hayranlarına??Onlar sadece göz boyuo :idea:

dediğin gibi bende soğuk nevalenin teki sanıyordum seda anlatınca ve reismleri msjları gösterince kaLdım öyle... helal olsun ne diyeyim!...

Dimi ;)

yosun demiş ki:
yosun demiş ki:

Aynen..Kendisi kardeşim olur ;) Daha ne sedanın ne benim mesajlarıma cewap wermedii olmadı,arabasıyla konserine bile götürdü yani..Böle ukala,soğuk insan diolar ya;illet oluorum..Cünkü aksine cook kibar,sewimli biri o ;) Mesela bi konserinde gecenlerde buluscaktık,ekmişti
bizde surat yaptık,konserde hiçbi şarkıya katılmadık ööle kazma gibi durduk en önde :) Sonra gördüm die msj attı,ii bizde küstük dedim we arayıp gönlümüzü aldı ;) 2gün sonraki konserinde de ilgilendi mahcubum dedi..Böle bi insana daha ne denilir-acaba halkın sanatcısı die bazıları tarafından göklere cıkarılan haluk levent yada kırac böle seyler yapmısmısır hayranlarına??Onlar sadece göz boyuo :idea:

Dimi ;)

hişitt noluyor ya :p :D :LOL:

ben burdayımm :!: ;) :LOL:

neyse..evet doğru valla..teoman bey (öhüm öhüm) ( :p ) çok kibar nazik ve tatlıdır..yalnız ben ekilmedim onu da söyleyeyim :p :LOL: neyse..ben ilk gün gittiğimizde sevda yanımızda yoktu..o yüzden sevdanın gönlünü aldı arayıp fln..ama ben yanındaydım :twisted: neyse..öyle işte..zaten yosuncum bilir..onun buzlarını ben erittim :LOL: ;) :p

yosun demiş ki:

8)

sen gel bacım..seni de tanıştırcam.. ;)

---ben seda :D ---

MoSMoR demiş ki:
yosun demiş ki:
yosun demiş ki:

Aynen..Kendisi kardeşim olur ;) Daha ne sedanın ne benim mesajlarıma cewap wermedii olmadı,arabasıyla konserine bile götürdü yani..Böle ukala,soğuk insan diolar ya;illet oluorum..Cünkü aksine cook kibar,sewimli biri o ;) Mesela bi konserinde gecenlerde buluscaktık,ekmişti
bizde surat yaptık,konserde hiçbi şarkıya katılmadık ööle kazma gibi durduk en önde :) Sonra gördüm die msj attı,ii bizde küstük dedim we arayıp gönlümüzü aldı ;) 2gün sonraki konserinde de ilgilendi mahcubum dedi..Böle bi insana daha ne denilir-acaba halkın sanatcısı die bazıları tarafından göklere cıkarılan haluk levent yada kırac böle seyler yapmısmısır hayranlarına??Onlar sadece göz boyuo :idea:

Dimi ;)

hişitt noluyor ya :p :D :LOL:

ben burdayımm :!: ;) :LOL:

neyse..evet doğru valla..teoman bey (öhüm öhüm) ( :p ) çok kibar nazik ve tatlıdır..yalnız ben ekilmedim onu da söyleyeyim :p :LOL: neyse..ben ilk gün gittiğimizde sevda yanımızda yoktu..o yüzden sevdanın gönlünü aldı arayıp fln..ama ben yanındaydım :twisted: neyse..öyle işte..zaten yosuncum bilir..onun buzlarını ben erittim :LOL: ;) :p

13 ündekinde bi talihsizlik oldu evet..Ama ne o öle buzlarını erittim(!) fln tolga abici genc :LOL: Olayları saptırmayalım ltfn!! ;)

:arrow: Buarada bu cumartesi teonun konseri var biliosunuzdur(capital plaza hotel-ankara)Bugün teomusa banuyla yine bi hediye hazırladık-bööle ahsap kitap seklinde bi saklama kabı,büyük..Onu kendimiz boyadık güselce ve teonun,bizim resimlerimizden olusan bi saheser ortaya cıktı :p Annesi de yardımcı oldu saolsun(stilist olur da kendisi ;) )Neyse janımızı görmeye az kaldıı!!

hasan85 demiş ki:

Şööle diyim;dierlerine göre cok cesur acık sözlü ama bu acıklık yalın olanlarda war..Coğu sarkısı metaforikliklerle örülü,aslında a dio bunu yüzeysel bakanlar b anlıo..Anlatabildimmi? :roll:

eh işte :D

hasan85 demiş ki:
hasan85 demiş ki:

eh işte :D

Neyse ya anladın sen ;) :)

ben teoman ı olduğu gibi davranan biri olarak görüyorum..ve bu da çok iyi bence..yani ülkemizde bir çok sanatçı sahnede farklı yaşamında farklı..

Geri