Teoman

teoman cok gusell sozleri var.. sarki sozlerini cok sewiorum. yazmadini bilio bence.. bunun zittini soyleyen birininde olduunu sanmiorum ...
teoman bana bi ilk yasatmisti oda bi sarkida duygilanmakti... ilk ve son.. ama hala o sarkida duygulaniorum bogazimda bisi dugumlenio.... DAHA 17 YDI,.........
SOYLEDIGI SON SARKI ELVEDEA ZALIM DUNYA.......
o yok artik......................
sarkidaki o 17 yasindaki kisinin sonu tipki onun sonu gibi 17 yasinda hic mutlu olmadan tam mutlu olduunu sandiinda ki sonu.........
o yok...
accayip duygulanirim o sarkida bide biras ayna sarkisinda ama 17 kadar diil.....

teoman ı balans ve manevra filmiyle tam olarak tanıdım , ''teoman çok farklı hayat a bakış şekli çok farklı , sıradışı bir karakteri var'' , diyenlere artık katılmıyorum , aslında ( ki bence ) çok normal senin benim gibi denebilecek düzeyde , tabi bunu derken küçümsemek amacıyla değil , sadece o kadar da meçhul değil , engin donanımını hiç kimse inkar edemez ... iç dünyası çok karmaşıktır ve aslında bunu kimse bilemez ... bilememeleri doğaldır ; çünkü dışa da yansıtmaz .... şimdilik bu kadar ( fikirle bana öz ... )

yaşadığını dibine kadar şarkı sözlerine yansıtmayı o kadar iyi beceriyor ki..onun için onun şarkılarını bilmeyip onun hakkında önyargılı yorum yapanları bir nevi takmamak da mümkün çünkü bilmiyorlar hepsi bu...onu bilenlerin de ona bu kadar tutkuyla bağlı olmalarının sebebi de onun kendine kurduğu dünyasını iyi anlamaları...

teo sevilemeiyebilir ; ama onu sevmeyenin onun forum sayfasına göz atması bana çok ters geliyo nedense ; BENCE burda ( miktarı bilinemez ; ama... ) bir ilgi söz konusu . ne dersiniz ? ... ;)

ben sevmem ama sevene de mani olmam,ama hayranları çok yerde teomanla alakasız yerlerde teo reklamı yapıyolar ki, yapanları saygıya davet ediyorum.bunu polemik olsun diye değil sadece söylenmesi gerektiği için söylüyorum.

ama ben burası için konuşmuştum ogünkolik kardeşim ;) ( burası teo nun özel forum sayfası değil mi yoksa yanlış adrese mi yazdık ? :) ) ''bu arada ogün ü bende severim hele o ''kimdi''varya ( yeri değil ama bunu burda söylemek ) bir seferlik için affedin'' , işte ogünkolik artkadaşım bu gibi bir örnek yeri değil ... ok herkese saygılar ... tekrar söyleyeyim uzamasın diye bu konu : ben burası için yorum yapmıştım ...

yok zaten bende sinir oluyorum bi adamı sevmeyip de gelip adamın sitesini baştan aşağıya küfürlerle dolduran insanlara.bi adam sevilmiyosa sevilmiyodur zaten, sitesine kötü şeyler doldurunca adam daha da yerin dibine mi girecek hayır. herkes bu şekilde yaklaşsa güzel olur bence.(bu arada ogünü beğendiğine sevindim). dediğim gibi sevmem ama saygımı da duyarım bence herkes böyle yaklaşamalı teo ya da x hangi sanatçı emekçi olursa olsun. saygılar benden de :)

bazen ne dersen de olmuyor bazen ;) . Gördüğün gibi mosmor nickli arkadaşım , bazen en güzel cümleleri bir araya getirip anlatılmak isteneni en iyi şekilde anlatsanız bile , bazı beyinler bu sözler karşısında bu sözleri geçirmeyen filtreli gözlük takmayı tercih ediyorlar , merkez yönetimde çarpıklıklar var gibi ;) ; yani sözler ve sözlerin anlamları birer artık olarak arda kalıyo ... anlayan anladı ...

"teoman" denince bazılarının aklına direk alkol ve sigara geliyor..ama mantığı yok bunun!..bir insanın çirkin hareketlerinden ötürü güzel hareketlerini de yok sayıyorlar..bundan da nefret ediyorum..(!)

bu sene kusura bakmayın ama harbi teoman'a b.k atmak trend oldu..ve başardılar da..ama biz arkasındayız.. 8)

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W","Z" yerine "S" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

Geri