evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

Kayıtı yeni dinleyebildim.Gayet başarılı olmuş..Pazar günü gelmek isterdim ama o gün bizimde konserimiz var başka bir zaman inşallah.Başarılar...

Sevgiler...

konseryz0.jpg

kızlar gerçekten süperdınız ve sunuda ekleyım sözlerıme dınledığım en güzel kız grubu dıyebilirim sizin için ayrıca ezginin ses tonu çok hosuma gitti basarılarınızın devamını dilerım umarım baska bi zaman çok daha güzel sahneyı paylasmak dıleğıyle saygılar...

çok teşekkür ederz,beenildiysek ne mutlu bize :) çalarken bizde çok eğlendik,güsel bi konser oldu.gelen,dinleyen,beğenen herkese teşekkürler.başka konserlerde tekrar görüşmek dileğiyle.. ;)

Abi hayatimda bukadar tatli bir hatun grubu görmedim ezginin ses tonu bitirdi beni.Süperdiniz tuqceninde bateri calarken sarkı sölemesi bi ayrı olaydı kısacası süperdiniz..daha fazlasını bekleyende suc :D porawoo :)

Evil Cats k.bakmayın son 3-4 şarkınzıa yetişebildim ama yinede beni 3-4 şarkıda eglendirdiniz.. Çok iiyisiniz:: ÇOKKK BÜYÜK ŞEKİLDE KUTLARIM ..başarlılarnızın dawamını diler ilerdeki konserlerinizde görüşmek üzere.. ;)

ezgi umarım görüsürüz tekrar çünkü baya eğlendım sızı dınlerken ama gecenin sonu çok tatsız bitti neyse bu konuya girmek istemiyorum çünkü cınler tepeme çıkıyo sunuda eklemek istiyorum olan olayda sonuna kadar haklıyız neyse görüsmek üzere kendınıze çok iyi bakın buarada saygılar.....

Stüdyonuz çok iyi geçmişti ama konser daha iyi geçti...Ellerinize sağlık...Kız grubu diye cesaretleri yeter falan diyenler var:) Alakası yok...Kaç tane kız grubu varki? Onların kulvarıdaki yerlerine bakmak önemli...Ki amatörler... Çok iyidiniz kızlar

Ayrıca hem öyle dawul çalıp hemde o harika sesiyle aynı anda vokallik yapan tuçe yani karıma kucak dolusu tebrikler :oops: Eline sağlık bebeğim...Çok iyiydin

Geri