evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

CeKeS__DAWUL demiş ki:
Stüdyonuz çok iyi geçmişti ama konser daha iyi geçti...Ellerinize sağlık...Kız grubu diye cesaretleri yeter falan diyenler var:) Alakası yok...Kaç tane kız grubu varki? Onların kulvarıdaki yerlerine bakmak önemli...Ki amatörler... Çok iyidiniz kızlar

Ayrıca hem öyle dawul çalıp hemde o harika sesiyle aynı anda vokallik yapan tuçe yani karıma kucak dolusu tebrikler :oops: Eline sağlık bebeğim...Çok iyiydin

Ne o la benim sölediklerimin aynısını sölemissin gıskandınmı yoksam ? 8)

yorumlar ıcın teskur ederz...
gusel bı konserdı eglendık yne.tansıyonda costurdu walla :) ozellıkle anarchy de koptuk. 8)

baska konsrlerde yne grusmek uzeree... :D

evilCatS demiş ki:
bakalım ..teklıflerı degerlendırıorz.kalıtelı organızasyonları tercıh etmee calısıouz 8) 8) :!:
gökce valla bizim çıktığımız organızasyonlarda çıkmak istersenız msn imi ekleyın ben sana ö.m atarım gerçi ezgide var görüsmek üzere saygılar....defakto mürettebatı

yorumun ıcın saol :) senn yaptklarını zaten unutamaız konser gunu bna rape me yi gostermstn bı metalcı olarak ;) soora ezgy o sarkıda mılletı costrmustu ;)
eyw. 8)

kızlar afislerınızı gördüm 24 aralıkta tunalı gölgede sahne alıcakmıssınız basarılar bi aksılık çıkmadığı taktırde ordayım sizinle pogo yapmak ayrı bisey görüsmek üzere saygılar....

eWEet 24 ünde göLge deyİz..gÜsel bi konSer olcak... 8)
bestelerimizi o gün çalmıcaz.fakat yeni kayıt yakında forumda olCAak... destek weren herkesee teşekkürler.. ;)

Geri