evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

bu başlığı görünce eskileri hatırladım. andaç'ı, biziz'i if'i dip'i falan. bizim grubu, diğerlerini(özel isim belirtmiyorum kıskançlık olmasın)

amatör müzik piyasasını diyelim.

ama bu sene bi baktım ciddi bi durgunluk var hatta modası mı geçti diyelim. bizim öss ye girmemiz ile ilgisi olsa bizim arkamızdan gelen nesilde grup mu yoktu? bence vardı ama galiba bu amatör müzik organizasyonluğu işi eskisi gibi değil. insanlar sıkılmış gibi mi.

daha iyi daha güzel daha yeni şeyler yani profosyonellik lazım galiba artık ama siz zaten bunları yapabilecek gruplardansınız.

umarım siz ve diğer gruplar ve ben de yolumuzu doğru seçip mutlu oluruz.

müzik ve normal hayatınızda size, diğer gruplara ve kendime başarılar dilerim :)

re-arranger demiş ki:
bu başlığı görünce eskileri hatırladım. andaç'ı, biziz'i if'i dip'i falan. bizim grubu, diğerlerini(özel isim belirtmiyorum kıskançlık olmasın)

amatör müzik piyasasını diyelim.

ama bu sene bi baktım ciddi bi durgunluk var hatta modası mı geçti diyelim. bizim öss ye girmemiz ile ilgisi olsa bizim arkamızdan gelen nesilde grup mu yoktu? bence vardı ama galiba bu amatör müzik organizasyonluğu işi eskisi gibi değil. insanlar sıkılmış gibi mi.

daha iyi daha güzel daha yeni şeyler yani profosyonellik lazım galiba artık ama siz zaten bunları yapabilecek gruplardansınız.

umarım siz ve diğer gruplar ve ben de yolumuzu doğru seçip mutlu oluruz.

müzik ve normal hayatınızda size, diğer gruplara ve kendime başarılar dilerim :)

ewet ya gercekten gusel gunlerdi.nesse oss her ne kdr bzı muzqten uzaqlastrmaa calssa da oss den grup elemanlary olaraq ıcımız rahat bı sekılde kurtuldgmuzu dusunuourm.
piyasa duruldu mu gerceqten yoqsa hareketlendmy bılemıouz uzaq kaldık baya ama hareketlense ii olur..REKABet iiyidr.. ;)

çalışmalara başladık öss sonrası gitarların,bagetlerin üstündeki tozları üfleyip :D 'away' çok yakında..comin soon ;) en kısa zmnda görüşmek dileğiyle :!:

Geri