evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

nedjima cumalari kutsal bi mekan oluyo. çanlar çalıyo imamlar bağarıyo titriyo mekan kavruluyo acıyo duvarlar.pisuarlardan çiş akıyo kredi karti için üst kata çıkan insanlar yorgunluktan pogo yapcak hallerinin kalmadiğni düşünerek evil cats konseriyle jarj oluyo aslinda. konser sonunda uykudan uyanmış gibi enerji doluyo insan. tabi gelmeyen bilemez.gelipde adam olmayan bilsede bikaç güne kalmadan hatirlayamaz. ingiliz anahtarım var. vururum.ACIMAM!

ben 1 defa dinledim eskizde ama beğenmedim , sarkının ortasında durmalar ve davulun fazla metronomsuz calması.Bence iyi olmanın yolları eleştirilerin üzerine çalışmalar yapmakdır ben sizde azim görüyorum çalışırsanız biraz daha iyi olacak diye düşünüyorum bayan olmanın avantajlarınıda değerlendirin iyi yönde iyi çalışmalar.

ajans12 demiş ki:
ben 1 defa dinledim eskizde ama beğenmedim , sarkının ortasında durmalar ve davulun fazla metronomsuz calması.Bence iyi olmanın yolları eleştirilerin üzerine çalışmalar yapmakdır ben sizde azim görüyorum çalışırsanız biraz daha iyi olacak diye düşünüyorum bayan olmanın avantajlarınıda değerlendirin iyi yönde iyi çalışmalar.
grubun artık 4 kısı olması ve her hafta duzenlı olarak calmamız bızı gelıstırdı.elestrılerın ıcın tesekkur ederız.bekleriz.!

Eğer bir aksilik olmazsa bu cuma Nedjimaya sizi izlemeye gelicem... Umarım bir sorun çıkmazda uzun bir süre sonra sizi izleme şansı bulabilirim...
Şimdiden sabırsızlanmaya başladım... ;)

usagi_ demiş ki:
gel babuş gel bi bira tokuşturalım özledim senide (=

Ben gittim ama sen yoktun hocam... Olmadı şimdi bu...

Evil cats grubunu dinledim bugün uzun aradan sonra... Açıkcası bass cınızın çıkamamasına üzüldüm çünkü sizi tam anlamıyla izleme fırsatı bulamadım...
Vokalin sesi gerçekten hoşuma gitti... ileride daha iyi olacağındanda eminim...
Gitarist daha bi kendinden emin çalsa daha güzel olabilir... Kendide daha iyi çalar eminim bunu yaparsa... Tabi bugünkü konser biraz aksilik doluydu o yüzden belki onun yarattığı negatif etki öyle gözüktü gözüme...
Bateristte arada ritm kaçırsada çok iyiydi bence cross ları yedirerek vuruyordu çok güzel geliyordu kulağa...

Umarım daha güzel konserlerde izleme şansı bulurum sizi... Başarılarınızın devamını diliyorum...

biz ezgi show izlemeye geldik bir baktık, aaa bascı yok

yabancı biri var, bu hayal kırıklıgı bizi derinden etkiledi malesef, haftaya cuma orjinal bascınız gelecekse bizde hayran kitlesi olarak gelelim

Geri