evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

brandonrocker demiş ki:
çok kasmayın ya siz volvox olamazsınız imkanı yok baget tutmayı bilmeyen slap atmayı bilmeyen bir kız grubusunuz sadece komikleşmeyin fazla

arkadaşım kız grubu olabilirler ama öyle aşşağılamak gerekmez.. ben bundan 2sene önce de dinlemiştim garage'da gerçekten iyi değillerdi ama yine de kötü demiyorum.. neyse geçen nedjima programında gördüm bilmiyorum orda sahne aldıklarını dinledim kendilerini geliştirmişler gerçekten.. çalışıyorlar en azından bişeyleri yapmak istiyorlar , bi yere gelmek istiyorlar ve yapıyorlar da neticede.. sende bir müzisyensin muhtemelen ve müzisyen olarak böyle bir tavır alman gerçekten hiç te hoş değil.. biraz destek verin.. kızlar diye müzik mi yapmasınlar yani bıraksınlar mı müziği bu nasıl bi düşüncedir anlamadım gitti..! kötü buluyorsan eğer bu senin görüşün , eleştiri de yapmak hakkın fakat böyle bi tavırla olmaz bu işler.. onun yerine "ben dinledim fakat beğenmedim sizi daha çalışmanız gerektiğini düşünüyorum şuan için yetersizsiniz..fakat yine de başarılar dilerim.." dersin.. bunu bi düşün bence ;)

bir daha yazıpta forumu kirletmeyeceğim ama yetersilikten öte müzik çalışma sağlam disiplin sahne duruşu enstrumana hakimiyet vokalde saygı seyirciye sağlam müzik dineletebilme yetisi ister haksızmıyım ??? o yüzden savunma yapmaya gerekte yok diye düşünüyorum sahne ortada enstrumana hakimiyet apaçık ortada ne denebilinirki profesyonel yardıma acil ihtiyaç var derim ben asla ve aslada izleyip dinleyeceğim bir grup olamayacaklar

brandonrocker demiş ki:
bir daha yazıpta forumu kirletmeyeceğim ama yetersilikten öte müzik çalışma sağlam disiplin sahne duruşu enstrumana hakimiyet vokalde saygı seyirciye sağlam müzik dineletebilme yetisi ister haksızmıyım ??? o yüzden savunma yapmaya gerekte yok diye düşünüyorum sahne ortada enstrumana hakimiyet apaçık ortada ne denebilinirki profesyonel yardıma acil ihtiyaç var derim ben asla ve aslada izleyip dinleyeceğim bir grup olamayacaklar

bence de burda durup tartışmanın gereği yok foruma da engel olmayalım fakat dediğim gibi ben senin eleştirine değil eleştiri tarzına ilişkin konuşuyorum.. tabii ki herkesin düşüncesi bakış açısı farklıdır oturup dinlemezsin olur biter.. burda da düzgün bi şekilde dile getirirsin kimse bişey demez.. eleştiri tabi ki olur ve eleştiriyi dikkate alarak insanlar kendini geliştirirler zaten.. kimseyi savunduğum yok ki benim evilcats'den ne gibi çıkarım falan olabilir durduk yere savunayım onları :) uzatmaya gerek yok başlığı tartışma ortamına çevirmeyelim görüşmek üzere ;)

eleştiri yapmayı bilmeyen forumu kirletmesin._JİMİ_ gereken cevabı vermiş zaten,teşekkür ediyoruz ;)

bir kez daha hatırlatalım, Evil Cats bugün 20.30'da tenedos'ta.bekleriz herkesi :!: =)

kızlar aldırmayın bu laflara giderek gelişiyo ve eğlendiriyosunuz zamanla çok daha iyi olcaksınız....sız kendinizi bildikden sonra kimin ne didiğinin bi önemi yok....yolunuz açık olsun.....

solocu666 demiş ki:
ela ela ela eh eh eh under my umbrella süperdi
murat netten daha fazla eğlendirdiniz başarılar dilerim görüşmek üzere...

çok süper yaa.....bayıldım bu lafa....

Geri