evil cats(punk rock/alternatif)-Ankara

saolun saolunn :)uzun zaman oldu konser wermeyeli.cumartesi sizleri de aramızda görmek bizi mutlu eder efemm :D

cumartesi dipteyizzz :!: :!:

Slm lar EVİL CATS !! beni tanımassınız.. Bnde sizi tanımıyorum ama full sizin şarkılarınız dinlemişligim var cekes sagolsun. Size büyük başarılar Yrn konserde Görüşmek üzere !!

ceryanli_gitar :oops:

güzeldi güzel.davulcunuzun davul çalarken vokal yapmasına dumur olduğumu söylemeden edemicem bravo dedim bi an.
başka konserlerdede dinlemek isteriz görüşmek üzere..

Hazırlıksız darbe adamı yerede düşürür havayada kaldırır...Yere düştüm evet...Daha önce düşüren olmamıştı... Amas sahnede karım vardı...Ona bakıyodum...Neyse...Çok eğlendil...Ellerinize sağlık...Seni seviyorum bebeğim :oops:

3 tane kız olmasına göre gayet iyi bir grup her nekadar benim tarzıma uymasada genede takdir ettim sizi arkadaşlar medeni cesaretinzden dolayı bu arada siz beni belki görmüşünüzdür ben orda ayaktaki deri ceketli biraz kabarık saçlı vardıya o bendim işte belki hatırlarsınız nese size başarılar... 8)

demruhi demiş ki:
3 tane kız olmasına göre gayet iyi bir grup her nekadar benim tarzıma uymasada genede takdir ettim sizi arkadaşlar medeni cesaretinzden dolayı bu arada siz beni belki görmüşünüzdür ben orda ayaktaki deri ceketli biraz kabarık saçlı vardıya o bendim işte belki hatırlarsınız nese size başarılar... 8)

hahah turkrock bayanlarına selam ederim modu bu da galiba haha gece gece...

demruhi demiş ki:

Heee o musun sen...
İnanamıyorum senmisin o :twisted:
Sanki tanrı a...

demruhi saçmalamış.ne yani sen 6 kşilik bi gurupta calınca kendini daha mı güvenli hissediyosun? :LOL: :LOL: 2 kisi olsaydk daa mı cok takdir etcektn medeni cesaretimizi?buna medeni cesaret denmez yetenek denir.galiba biras kavram sorunu yasıyoruz 8)

Geri