CiNNeT-(izmir)

öncelikle merhabalar.sayın cinnet vokal; genel olarak tarzınız bizimkinden farklı. başka grupları beyenmeme özgürlüğüne sahipsin.yani bizi sevmeyedebilirsin.ama bir müzisyen olarak diğer grupları eleştirmek bize düşmez.bu bizlerin müzisyenlik imajlarımızı zedeler.eleştiri yapacak birileri varsa onlar izleyicilerimizdir.eğer bi şey sana eksik geliyorsa bunu sende müzisyen olduğun için yüzümüze söyleyebilirsin.bizim şu anda tanışık olduğumuz bütün gruplarla aramızda bu tarz yardımlaşmalar öneriler oluyor.ama bunun yeri bu forum değildir.herkes kendi işini düzgün yapsın. sunulan kitle eleştirsin diye düşünüyorum ben bir müzisyen olarak.

cirkefinbascisi demiş ki:
öncelikle merhabalar.sayın cinnet vokal; genel olarak tarzınız bizimkinden farklı. başka grupları beyenmeme özgürlüğüne sahipsin.yani bizi sevmeyedebilirsin.ama bir müzisyen olarak diğer grupları eleştirmek bize düşmez.bu bizlerin müzisyenlik imajlarımızı zedeler.eleştiri yapacak birileri varsa onlar izleyicilerimizdir.eğer bi şey sana eksik geliyorsa bunu sende müzisyen olduğun için yüzümüze söyleyebilirsin.bizim şu anda tanışık olduğumuz bütün gruplarla aramızda bu tarz yardımlaşmalar öneriler oluyor.ama bunun yeri bu forum değildir.herkes kendi işini düzgün yapsın. sunulan kitle eleştirsin diye düşünüyorum ben bir müzisyen olarak.

super!! çok felsefik olmuş.saygılar :roll:

derinesk demiş ki:
ya neden tarz nedeniyle piyasada hiç mi grup kalmadı merak ettim şimdi?

ah be yavrum anlatamıoz kimseye! aslında izmirdede grup yok biz rapcore grubuyuz izmirde bol miktarda hard core grubu var. eskişehirde ise piyasanın allahı eskişehir zaten istanbuldan izmirden gruplar getiriyo millet orda müzige ac kalmış butun gruplar alternatif çalıolar anlamadım gitti yani işin ozu kendi tarzımızda grup bulalım dedik bulamadık!!!!!!!!!!!

cinnet eylul ayında kendi web sayfasını açıp bondrollu demolarını ücretsiz olarak yayınlayacaktır ayriyetten istanbuldaki bronx konseri maddi sebeplerden iptal edilmiştir

Geri