Emret Komutanım

Kuzenimin Ankara universite tiyatro bölumunden 1 tane arkadasi oynuyor dizide ve sirf o adami izlemek icin Turkiye`de 1 bölum izledim ama ona bile dayanamayak yarida kapadik diziyi. Yapmaciklik son seviyede ve oyunculuk inanilmaz derecede kötu. Ha arada bir iki tane duzgun oyuncu vardi ama gerisi sallansin. Komutan rolundeki uzun boylu genc arkadas ise Mustafa Altioklar`in yegeni ve ordan direk öle bir rolu nasil kaptigi anlasiliyor(Mustafa Altioklar yapimcisidir dizinin)....

Uzun lafin kisasi berbat bir dizi bence ve cok uzun soluklu bir sey olacagini sanmiyorum...

Severek izliyorum bu diziyi.CedriX'in dediği gibi bazı yerlerde yapmacılık çok belli oluyor ama o kadar olsun.Sanırım bu diziyi çok sevmemin nedeni;tatbikatlar vb. aksiyonlar olması :dan :sniper

bu dizinin sevilmesinin nedenlerinden biri bence askerliği sevimli bi durum gibi göstermesi,ama askerlik hayattaki en can sıkıcı şeylerden biri, yani hiç bi er kendisine haftasonu izni vermeyen komutanına 'komutanım ama tüfeklere bakım yaptırmamız lazım' gibi bayağı bi cevap veremez,bu tür komedileri sevenler varsa saygı duyarım ama bana hitap etmiyor.

aslında admların amacı askerliğin eğlenceli komik bişey olduğunu göstermek değil ki... onlar sadece daha çok izlenmek için böle bişi yapmışlar... eee günümüzde bu şekilde en çok komiklik yapılcak alan askerlik nede olsa.. yani çoğu şeyin mantıksızca yapıldığı başka biyer warmı ???

aslında güzel bir dizi ama o diziyi izleyip askerliği öle zannedip giden adamlar varmıdır bilmem ama eğer varsa askerde baya dayak yicekler herhalde=)

Bu kadar mizahtan uzak bir "komedi" dizisi görmemiştim, insanları salak yerine koyuyorlar zaten senaryoyu yazan kimse bir an önce tedavi görsün bir rahatlasın,kendine gelsin...

Geri