Emret Komutanım

Pentagram1999 demiş ki:
Arkadaşlarım evde izliyor bende kaçacak yer arıyorum.Bu kadar saçma bir dizi olamaz yaa
Ya evet kardeşimde izliyor sinir oluyorum..Saçmalığı olmasını bırak,kızlar leonardo bozması adam için erkelerde sarışın kızlar(iki tane var sanırım) için izliyor zaten....

Benim sinir olduğum olayda bu zaten evdeki abazalarda sırf kızlar için izliyor.Sonuçta bu kalitesi düşük dizi yi yapan elemana para kazandırıyorlar.Hay allaam ya şimdide izliyorlar adamların vizesi var çalışmaları gerekirken diziyi izliyorlar......

bizim ev arkadaslarıda izliolar..bence kalitesiz bi prodüksiyon.oyunculuklar da kötü..mustafa altıoklar tayfası her yapımda aynı zaten.yegenide masallah :D

cnbc-e izleyelim !

emret komutanım mı hahahhaah
bence el ense komtanım olmalıydı bu dizinin adı...
zaten komik olanda bu dimi neresi komikse bu dizinin. şahsen ben izlerken verem sarılık gibi tehlikeli durumlara doğru ilerlediğimi fark edip kanal değiştirdim!!!!

İşin kötüsü bu diziyi izleyen birçok kişiye sanki orduda bu kadar rahat ve cıvık labali hareketlere izin veriliyormuş,herkes elini kolunu sallaya sallaya istediğini yapabilirmiş gibi bir hava verilmeye çalışılıyor.....Alabildiğine bi ciddiyetsizlik ve gerçeklerden kopuş var demek istediğim...Nefret ediyorum bu diziden :evil: :evil: :evil: :evil:

güzel bi dizi olduğu söylenemez ama pazartesi izlencek daha ii bir film yok bence_tabi gününü deiştirirlerse bende izlemem_

aslında burda söylenen çoğu söz tam olarak doğru değil gibi geliyor bana.herkes bir üzerindeki kişnin yorumundan etkilenmiş gibi görünüyor ama bilemeyeceğim.bence komik bir dizi.ve siz buna saçma diyorsunuz tamam saçma olabilir gerçekleri yansıtmıyor olabilir ama hangi dizi adam akıllı?

Adam akıllı bir dizi yok TV'de haklısın ama onların çok kötü diziler olması bu dizinin de çok kötü olmasını engellemiyor. TV'deki dizilerin %95'i işe yaramaz ve "Emret Konutanım" da bunlardan biri....

süper bi dizi ilk önce pek tutulmaz dedim ama insan izlerken kendini asker zannedior ama gerçek hayatta bukadar askerlik eylenceli oldugunu sanmıyorum

Geri