fungu

Ya ablacım siz nereden çıktınız ???!!!!! 8O 8O 8O 8O

Biraz önce Kanal B'de izledim ve hasta oldum şarkınıza. Harika. Web siteniz yok galiba aradım ama bulamadım...

zeynep çim imzada yazdığından tekrar yazmııcam... haberiniz ola bekliyoruz sizi... ayrıca kendi adıma daha programınıza gelemediğimden dolayı üzülüyorum... :( saygılar sevgiler...

hiç beklediğim gibi olmadı tam bi hayal kırıklıgı diyebilirim..grubun kıyafet uyumundan ses düzenine kadar hersey kötüydü..göze ve kulaga hitaben bişey bulamadık biz..vokalin sesi iyi aslında ama dediğim gibi sesbaya kötü geliyodu..daha iyi olmanızı umuyorum bundan sonraki konserlerinizde daha iyi olmanız dileğiyle:)bu msgdan sonra gaza gelirsiniz umarım birazda olsa

kulaklarınıza ve gözlerinize verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü grubum adına sizden özür dilemeyi bir borç bilirim...bu mesajınız belki de fungu için bir dönüm noktası olucak ve fungu artık iğrenç müzik yapma ve uyumsuz kıyafetler giyme konularında ki ısrarından vazgeçicek...teşekkürler teşekkürler teşekkürler: D (not:çok gaza geldim)

"cosmopolitan" dergisinden eleştirmen arkadaşımız kıyafet uyumumuzu değerlendirip başarısız bulmuş,hatta daha doğrusu "kötüymüş". Ses düzenini grupça aldık geçenlerde 10 bin dolara! sonra da manhattan'a hediye ettik ondan da sınıfta kaldık!?? hay allah:( ama hadi lütfedelim vokalin sesi iyi aslında?! ama yine de kötü geliyo!:) bu çok gözlemci! yorumlar karşısında o kadar gaza geldim ki önce bi komple estetik yaptırıcam(malum göze hitap edemiyoruz) ,sonra hemen grubumuza bi modacı ayarlıcam(kıyafet uyumumuz berbat) sonra da sesimi düzelticem8çünkü eh işte kötü sonuçta) ee başka ne eleştiri vardı ?,hah ses düzeni bak iştee o konuda yapıcak bişey yok çünkü ses düzeni bizim elimizde olan bir olay diil,dolayısıyla değiştiremiyoruz, ee galiba bi de yaptığımız müzik vardı da sanırım görüntüye takılmaktan müziğe gelememiş arkadaş....
(not: ben de "biraz da olsa" gaza geldim burdan teşekkürü bir borç bilirim!?)

kızlar müthiş bir grup kurmuşsunuz bayıldık. hele vokalistiniz süpper okullu anlaşılan

NancySpungen demiş ki:
"cosmopolitan" dergisinden eleştirmen arkadaşımız kıyafet uyumumuzu değerlendirip başarısız bulmuş,hatta daha doğrusu "kötüymüş". Ses düzenini grupça aldık geçenlerde 10 bin dolara! sonra da manhattan'a hediye ettik ondan da sınıfta kaldık!?? hay allah:( ama hadi lütfedelim vokalin sesi iyi aslında?! ama yine de kötü geliyo!:) bu çok gözlemci! yorumlar karşısında o kadar gaza geldim ki önce bi komple estetik yaptırıcam(malum göze hitap edemiyoruz) ,sonra hemen grubumuza bi modacı ayarlıcam(kıyafet uyumumuz berbat) sonra da sesimi düzelticem8çünkü eh işte kötü sonuçta) ee başka ne eleştiri vardı ?,hah ses düzeni bak iştee o konuda yapıcak bişey yok çünkü ses düzeni bizim elimizde olan bir olay diil,dolayısıyla değiştiremiyoruz, ee galiba bi de yaptığımız müzik vardı da sanırım görüntüye takılmaktan müziğe gelememiş arkadaş....
(not: ben de "biraz da olsa" gaza geldim burdan teşekkürü bir borç bilirim!?)
görüdüğüm kadarıyla eleştiriye çok açıksınız bende devam ediyim bu durumda..ben bazı seylere daha fazla özen göstermeniz acısında yorumumu yaptım, gayetde güzel tepkiler aldım bekliyodumda..herneyse kulaklarını tıkayıp dinleyen çok kişi vardı belki görmediniz ama ses çok kötü geliyodu ..sonra burda söylemek istemediğim sekilde bağıran kişilerde vardı onlarıda duymamışsınız bu da kıyafet üzerineydi..sonuçta insanlar oraya müzik dinlemeye geliyo ki bende öyle..ama o tarz şeyler duymak sizinde hosunuza gitmez ve biraz moral bozar gibi geliyo bana ve dikkat etmek lazım bence..neyse sizin probleminiz ben söylicegimi söyledim..(iyi bi grup oldugunuzu duymuştum ve çok merak ettim sizin grubu..gayetde isteyerek geldim ama beklediğim gibi olmadı..)

demek istedigin sey etek giymesinler mi? kimsenin kimsenin kıyafetini eleştirmeye hakkı yoktur, bu şekilde beğenmeyebilirsin...2005 deyiz artık sahnede etek giymiş bi kadını doğru düzgün izleyemeyen bi kaç adam çevrendeyse ve rahatsız oluyorsan sen bunun için birsey yaparsın... ama oraya eger müzik icin gittiysen.. onları en iyi anlatan, kendi müzikleri konusunda bi elestiri yapmıs olmanı tercih ederdim ben sahsen... ne sadece müzik sistemi, ne sadece kıyafetleri onları tanımlar... ilk bakılması gereken sey yapılan müzik... gerci oraya gelen kalabalıgın kaçının "müzik" için geldigi de tartısılır...
illa elestiri yapıcaksan, iyi veya kötü, bestelerine kulak verip, burdan baslamanı tavsiye ederim... :arrow:

Her grubun böyle kötü zamanları olabilir. Ses düzeni çok kötü olabilir, ama bu eleştiri gruba değil, mekan sahibine yapılır.
Grubun kıyafet seçimine karışmak iyice abes kaçmış ayrıca. Herkes sahnede istediği gibi giyinir veya soyunur, sonuçta bu konu, grubun kendisini ilgilendirir. Yapılan müziği eleştirmek ise çok yersizdir. Çünkü müziği beğenmeyen, onu dinlemeyebilir, ya da mekanı terkedebilir. Grubun performansı ise "eleştirilebilir" bir nitelik taşır. Bence grubun dikkate alması gereken tek eleştiri türü budur.

Neyse bunları boşverinde, ben ankara'da oturmuyorum. Bir web-sayfası yapsanızda şu geçen tv'de duyduğum şarkınızı indirip dinleyebilsem ... :) Veya demo çıkardıysanız benim haberim yok. Nereden bulabilirim ?

turke 01 arkadaşım henüz kayıdı olan tek şarkımız(dinlediğin şarkı)olduğu için bir demo çıkarma olayına girmedik:)...ve herhangibi bir sayfada da şarkı şu an mevcut değil...eğer msn messenger kullanıyosan ,özelden mail adresini gönder sana şarkıyı ordan gönderirim istersen..

Geri