Arcane (thrash & death metal) - Ankara

barker demiş ki:
afisbu2dur6gw.jpg

afiş kesin olmamakla birlikte budur.

Çok eylenceli ve sert bi gün olacağı kesin bu gün kaçmaz derim...

afiş kesinleşmiştir..Bu konser kaçmaz :LOL:

5 Şubat Pazar için her şey hazır. Seyirciler ve gruplar sabırsız.. saat sayıyoruz artık ne diyim..
Yanlış anlaşılmasın diye herkes için tek geçerli kural RESPECT! Saygı ve Hoş Görü... Bolca Eğlence!

Not: Alternatif ve diğer müzik türevlerinden hoşlananlar, sizin için de geçerli yukarıdaki kural, bizce gelip eğlenin.. Her şey müzik için..

Hepinizi bekliyoruz.. Sürprizlerimiz var, doğrudur - En çok eğlenenlere ;)

Evet bu Pazar dolu dolu geçecek demek ki.Arcane'in güçlü soundunu ve sahen performansını izlemeyi herkese tavsiye ederim,bence gerçekten gidilesi bi konser...
Başarılar beyler :metalhead

arcane grubunu daha önce bir kez izlemiştim ama o zaman grup elemanları bu kadar uyumlu değildi bence çok başarılıydılar ve ayrıca tangunu hiç böyle görmemiştim birara gözleri yerinden fırlayacak zannettim hepsini tek tek kutluyorum

Bir konserin daha ardından gelen yorumlar çok hoş oldu grup adına. Kafa sallayan, coşan, kuduran herkese sonsuz teşekkürler. Fotolar için de ayrıca teşekkürler, Abdurrahman Abi bizi hiç yalnız bırakmadı.

Eee sıradaki konserde nerede dağıtıyoruz...

Vefat ve başsağlığı...

Suicide grubunda kurucu davulcu olarak yer aldıktan sonra;
Knightmare gibi pek çok dost grupta davulculuk yapan;
Cidesphere grubunun Interment albümü döneminde canlı performans davulcusu olan;
şu an ise müzikal yaşamına ARCANE grubunun kurucu davulcusu olarak devam eden;

BÜLENT GÜNGÖR bugün (01.03.2006) annesini kaybetmiştir...
sevgili dostumuz, kardeşimiz, abimiz Bülent'e sabır ve başsağlığı,
annesi sayın REVASİYE GÜNGÖR'ün de mekanının cennet olmasını diliyoruz.

(Cenaze yarın -02.03.2006- Karşıyaka Mezarlığı Camii'nden öğle namazını takiben kaldırılacaktır, dostları bekliyoruz)

Geri