gitar kaydına yardım

selamlar.....
öncelikle hemen sorunumdan bahsedeyim.. bende program olarak cubase sx 3.1 ve cool edit pro 2.1 var ve kayıt yaptığım bilgisayar hp compaq nx 6110 lap top..sound max ses kartına sahip alet... 512 mb ram ve 1.73 ghz işlemcisi var ve sorunum şu:
kayıt yaparken 2 tane sorunum oluyor ilki amfiden line out ile (mic girişine giriyorum bilgisayarda) ses alınca çok dip gürültüsü oluyor... processorın headphones çıkışından ses alınca bu ses nispeten azalıyor ama yine de devam ediyor...

ikincisi ise kayıttan 3 saniye sonra ses düşmeye ve phaser efekti varmış gibi geliyor.. bu sorunu halletmemin en pratik yöntemi nedir? düzgün
gitar kaydı yapamayacak mıyım?

filitre programlarını dene ses ayarlarını kontrol et, ve revalver ,guitar fx ,guitar rig diye programlara bir bak. demolarını orjinal sitelerinden indirebilirsin.
guitar fx özellikle bir bakmanı isterim.(guitar fx box değil) bunlarlada aynı sorunu yaşarmısın bilemiyorum.ama bi dene bildiklerim bu kadar daha fazla yardım edmek isterdim ama bende daha fazla bilmiyorum umarım bi yardımım dokunmuştur.

apmlitube live süper programdır ses kartına abanmaz tavsiye ederim cool edit yani adobe audition da bazı oynamalarla dip gürültüsü azaltılabilir hiss reduction falan gibi ayarlamalar var parametreleri deneyerek kurcalayarak keşfedilebilir...

grubuma vokal arıyorum istanbul anadolu yakası türkçe heavy/thrash...pm atın artıııık!!!!

Geri