Alive (Pop-Rock) - İzmir

IceAge22 demiş ki:
Egemen ne evliliği olm. dalgamı geçiyosun seni ne zaman görsem yanında farklı kızlar oluyo. güldürme beni senki 35 e doğru evleniriz biara diyen adam noldu şimdi böle???????. buarada cumartesi gene dağıttınız bizi....,,,,
Şaka yaptık olm ne evliliği bu yaşta.. Yeni nesil 30 undan önce evliliği düşünmüyor :D

1,5 yıldır izliyorum biosta sizi.. çok iyi grupsunuz.. solistin sesi süper kendisi de öyle.. bazen sadece onun için geliyorum desem yalan olmaz.. :roll: çok eğleniyoruz sizi dinlerken.. yeni parça yapmaya devam edin.. yarın gece biostayım..

egemen olm ya cok hayalımı kırdın şakka senle tanısmak bı onördü..su dawul olayını halledın gelelım dınlemeye..ne calıcagını bılıosun dımı?bak unutupta benı pecete ıstek olayına sürükleme yoksa gönderdıklerımden bı rulo tuvalet kagıdı yaparsın!

unholy_goddess demiş ki:
egemen olm ya cok hayalımı kırdın şakka senle tanısmak bı onördü..su dawul olayını halledın gelelım dınlemeye..ne calıcagını bılıosun dımı?bak unutupta benı pecete ıstek olayına sürükleme yoksa gönderdıklerımden bı rulo tuvalet kagıdı yaparsın!

al bendende okadar :LOL:

birgün boyunca sözlerini hatırlamaya çalışıp,daha sonra boşverip melodisini de aklımdan çıkrdığım..aradan uzun bir süre (tahmini bi 2,5-3 ay)geçince alive dinlemeye gittiğim bi gece,"aaa ben bu şarkıyı biliyorum ve seviyorum" diye mutlu olup...ertesi sabah yine hatırlayamayıp,aradan bir hafta geçtikten sonra sabahın bu saatinde sorup soruşturup beni deli eden şarkıyı (andrew donalds-michelle)sonunda bulmama yardımcı olduğun için teşekkürler egemen arkadaşım......

unholy_goddess demiş ki:
Sen gönder peçeteleri unuturum ben. :LOL: :LOL: Ne çalıcaktık sana yaw ?????? :LOL: :LOL: Davulda bi problem yok Asille devam ediyoruz yeni davulcu bulmamızı bekleme istersen belki bi kaç yıl böle gideriz. :LOL: :LOL:

one demiş ki:
1,5 yıldır izliyorum biosta sizi.. çok iyi grupsunuz.. solistin sesi süper kendisi de öyle.. bazen sadece onun için geliyorum desem yalan olmaz.. :roll: çok eğleniyoruz sizi dinlerken.. yeni parça yapmaya devam edin.. yarın gece biostayım..
Yeni parça yapmaya devam edicez. Buaralar 80lere sardık bakalım neler çıkıcak bizden??????

bu grubu 4-5 kez izledim. gerçekten çok sağlam çalıyorlar. şarkılara giriş ve bitirişleri çok iyi zaten bu ikisi de yeterli;)

beri den beri hayranım bu gruba.. hep gidemiorum ama bios geceleri cok eğlenceli.bu gece ordayım cok güzel olcakkkk...
bu arada solistte cok ii doğrusu:)

basın açıklaması: aydok tarafından yazıldığı zannedilen 'vda' aslında benim tarafımdan yanlışlıkla yazıldı aydok un olaylarla alakası yok egemen anlam verememişsin zaten böle saçma bişey oldu işte

vamp demiş ki:
bu grubu 4-5 kez izledim. gerçekten çok sağlam çalıyorlar. şarkılara giriş ve bitirişleri çok iyi zaten bu ikisi de yeterli;)
teşekkür ederiz saolsın... sizin güzelliğiniz efem
roxanne demiş ki:
birgün boyunca sözlerini hatırlamaya çalışıp,daha sonra boşverip melodisini de aklımdan çıkrdığım..aradan uzun bir süre (tahmini bi 2,5-3 ay)geçince alive dinlemeye gittiğim bi gece,"aaa ben bu şarkıyı biliyorum ve seviyorum" diye mutlu olup...ertesi sabah yine hatırlayamayıp,aradan bir hafta geçtikten sonra sabahın bu saatinde sorup soruşturup beni deli eden şarkıyı (andrew donalds-michelle)sonunda bulmama yardımcı olduğun için teşekkürler egemen arkadaşım......
Ayıb ettin bana sabahın 5 inde, sizin çaldığınız bi parça vardı, sözleri "love you love you" falan diye gidiyodu demiştin ne gülmüştüm. :LOL: :LOL: Michelle tabiki çok güzel parçadır. Severek çaıyoruz dinliyoruz :LOL: :LOL:
unholy_goddess demiş ki:
ümit besenden do you love me
Yarın çalıyoruz o parçayı gel dinle.... :D :D ümit besen- do you love me zaten bizim en hit coverımız sen bilmiyosun her program çalarız araya ibo falan serpiştiririz bazen, günümüze göre cengiz baba gireriz arada ferdi rüzgarı eser sabahçı kahvesi falan puhahaha. Geçen günkü muhabbete döndü. Biz evliyiz zaten çocuklarımızda var... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Geri