Alive (Pop-Rock) - İzmir

iyi artık sende iyice cahil yaptın bizi.....ama bak ben ne dedim...eğer bir şarkıyı ezberleyememişsem melodisi çok hoşuma gitmiştir ve iyi yorumlanmışır.....hiç olmadı çok keyiflenmiş eğlenmişimdir...michelle de öyle işte......çok sevdim çok.....

Selamlar Alive,,,Çok sevdiğim müzisyen kardeşlerimsiniz -(hatta çağlarla gitarlarımız kardeştir :))- ama aylar yıllar oldu bir türlü dinlemeye gelemedim sizi yahu...Tam bi ara gidip dinliyim derken bu seferde programlar çakıştı :) Neyse ya bi ara denk getircez inşallah...Neyse C.tesileri çalmadan önce takılıyoz arada bi bari..Akşam görüşelim... Haydi iyi çalmalar....

msm23 demiş ki:
basın açıklaması: aydok tarafından yazıldığı zannedilen 'vda' aslında benim tarafımdan yanlışlıkla yazıldı aydok un olaylarla alakası yok egemen anlam verememişsin zaten böle saçma bişey oldu işte
vaaaadaaaaaa :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

one demiş ki:
bence de 80s yapmanız iyi oldu.. zaten doğru düzgün parça çıkmıyo bugünlerde..
Bencede çok iyi oldu. Hatta oldukçada keyifli çalması. İzmir ne yazıkki biçok konuda İstanbulu birkaç yıl geriden takip ediyor. İstanbulda 80s furyası başladığında biz burda alternatif çalıyoduk . Aslında bizim repertuarda ilk günden beri devamlı 80lerden parçalar vardı ama şuaralar sayısını arttıralım dedik.

shescosmic demiş ki:
beri den beri hayranım bu gruba.. hep gidemiorum ama bios geceleri cok eğlenceli.bu gece ordayım cok güzel olcakkkk...
bu arada solistte cok ii doğrusu:)
Saolasın eywalla beri günlerimizi hatırlıyorumda çok komik anılarımız vardı o barda bizim. Biosta güzeldir 2,5 yıldır devamlı çalıyoruz zaten evimiz oldu. :LOL: :LOL:

Özlemişim Alive'ı ne zamandır gelemiyodum. Gene güzel bi geceydi teşekkürler ellerinize kollarınıza ses tellerinize sağlık. Özel bi sorum olucak; bu gece ara verdiğinizde kulise bi kız çıktı. kim o niye çıkmış oraya? egemen sana soruyorum özellikle çünkü sana bakarken görmüştüm onu????

kulise çıkan kızlardan sadece birini görmüşsün die birşey söylesem noolur acabaa :LOL:
ya nezmndr dinleyemiyoruz..en kısa zamanda gelicez tekrardan.. sizi izlemek hem öğretici hemde eğlendirici birşey 8) görüşürz..

Kanca-gtr demiş ki:
Selamlar Alive,,,Çok sevdiğim müzisyen kardeşlerimsiniz -(hatta çağlarla gitarlarımız kardeştir :))- ama aylar yıllar oldu bir türlü dinlemeye gelemedim sizi yahu...Tam bi ara gidip dinliyim derken bu seferde programlar çakıştı :) Neyse ya bi ara denk getircez inşallah...Neyse C.tesileri çalmadan önce takılıyoz arada bi bari..Akşam görüşelim... Haydi iyi çalmalar....
Ya baba evet ya bi geliver artık bi dinle denk getiremedin bi türlü yaw. Buarada cumartesi gecesi ne oldu öle saat 3:30 sularında 3 grubun üyeleri kıbrıs şehitlerinde toplaştık. Big Band çıkardı ordan hani :LOL: :LOL:

roxanne demiş ki:
iyi artık sende iyice cahil yaptın bizi.....ama bak ben ne dedim...eğer bir şarkıyı ezberleyememişsem melodisi çok hoşuma gitmiştir ve iyi yorumlanmışır.....hiç olmadı çok keyiflenmiş eğlenmişimdir...michelle de öyle işte......çok sevdim çok.....
Michelle gerçekten çok sağlam bi parça alt yapı olsun, şan olsun çok keyifli çalması. Bu hafta senin için çalarız o zaman :LOL: :LOL:

Alive-bass demiş ki:
Kanca-gtr demiş ki:
Ya baba evet ya bi geliver artık bi dinle denk getiremedin bi türlü yaw. Buarada cumartesi gecesi ne oldu öle saat 3:30 sularında 3 grubun üyeleri kıbrıs şehitlerinde toplaştık. Big Band çıkardı ordan hani :LOL: :LOL:

Evet ya çıkardı...Bi gün öle bi big band yapsak jam sessionlar fln ne hoş olur deil mi? :D :D

Alive-bass demiş ki:
Kanca-gtr demiş ki:

Evet ya çıkardı...Bi gün öle bi big band yapsak jam sessionlar fln ne hoş olur deil mi? :D :D

alive ı 2 senedir izliyorum. çok beğeniyorum performanslarını. özellikle de solist çok iyi.. yeni bir tartışma konusu açıyorum.. basçı saçlarını artık kestirmeli mi kestirmemeli mi??

tesekkur edrim ovgu dolu sozlerine bascı sacını kestirmeli[/quote]

bişey diil.. bunlar gerçekler.. herkes benle aynı fikirde sanırım. :roll: bu arada bence de basçı saçını kestirsin.. birazcık...

mavincigun demiş ki:
Özledim ya hepinizi. Egemen'im seninle karşılaşıyoruz sürekli ama ne Kartal'ı ne Aydok'u görüyorum. Şöyle programımızın olmadığı bir gün görüşelim. Antalya'ya filan giderseniz yakın zamanda haber verin. Ne zamandır gitmiyorum.

naz da etep ta cıkıon haberimiz nie yok naptın dersleri etap ta isen gelelim bi ara

mavincigun demiş ki:
Özledim ya hepinizi. Egemen'im seninle karşılaşıyoruz sürekli ama ne Kartal'ı ne Aydok'u görüyorum. Şöyle programımızın olmadığı bir gün görüşelim. Antalya'ya filan giderseniz yakın zamanda haber verin. Ne zamandır gitmiyorum.

naz da etep ta cıkıon haberimiz nie yok naptın dersleri etap ta isen gelelim bi ara

Kanca-gtr demiş ki:
Bi gün öle bi big band yapsak jam sessionlar fln ne hoş olur deil mi? :D :D
Walla ya süper olurdu harbiden takılırdık. Big bAnD, adı bile heyecanlandırıyo

wickypedy demiş ki:
Özlemişim Alive'ı ne zamandır gelemiyodum. Gene güzel bi geceydi teşekkürler ellerinize kollarınıza ses tellerinize sağlık. Özel bi sorum olucak; bu gece ara verdiğinizde kulise bi kız çıktı. kim o niye çıkmış oraya? egemen sana soruyorum özellikle çünkü sana bakarken görmüştüm onu????
Ben masumum... 8)

bu hafta ordayım yine o zaman....artık anons edersiniz roxanne için michelle i söylüyoruz diye...:p şaka, arkadaşım...çok sevinirim........

Basçı saçını kestirsin mi kestirmesin mi?Kestirsin diyenler 1234'e measj,yok kestirmesin böyle daha iyi diyenler de 1235'e mesaj atsın.Bu ne be.............................................bence kazısın

Basçının saçlar süper hiç dokunmasın bence bu devirde kaç tane kaldı öle saçlı adamlardan? Cuma günü geliyoruz 80leri arttırmışsınız sevindim.. kolay gelsin arkadaşlar

Geri