Alive (Pop-Rock) - İzmir

funky_marla demiş ki:
Alive-bass demiş ki:
Bu gece bir Elton John parçası bir Michael Jackson parçası efendime söyliyim birde Frank Sinatra parçasıyla karşınızda olacağızdır ....
:?: hııım,nelermiş peki bakalım,ipucu falan.... (justin yok oley :D:D hehe)
Eagle eye cherrydende çaldık bu akşam are you still having fun keyifli oldu.
Michael Jackson - Don't stop till you get enough
Elton John & Blue - Sorry Seems To Be The Hardest Word
Bide Frank Sinatranın 80 tane yorumu olan bi parçasını çalıcaz Bil bakalım???

AlsancakTayfa demiş ki:
sistermoon demiş ki:
Madem tartışma istiyor grup elemanları devam edelim .Bence de reklamın iyisi kötüsü olmaz.Kaşınan kimse ondan başlayım O zaman.Rezilsin çağlar ya.Bir gitar daha kötü çalınamaz. Bi de bir itirafta bulunayım.Beni Aydok tuttu forum başına 5 milyon veriyor.Ama Ege deri pantalon olayı harbiden komediydi.Etek o kadar kötü durmaz ama. 8)
Arkadaşım senin niyetin belli yalnız dikkat et kişilik haklarına saldırıda bulunuyosun ve benim çok sevdiğim insanlara dil uzatıyosun yaptığın şey artık terbiyesizliğe girer git bu forumdan artık...
ne alaka yaa ? ne kişlik hakları:) puha

Repertuarınızı güncellemenize sevinmiş bulunmakla birlikte kişilik hakları konusunda bir destekçim olmasına da sevindim.Billy İdol'dan White Wedding'i istesem çalarmısınız? :icelim

funky_marla demiş ki:
Alive-bass demiş ki:
Bide Frank Sinatranın 80 tane yorumu olan bi parçasını çalıcaz Bil bakalım???
love and marriage deildir heralde hehe :LOL:
diger parçalarda hoş olmuş.dün gelemedik,cumartesi cumartesi dinleriz artık,neymiş anlarız şarkıyıda ;)
Cumartesi yaşanan sahne problemleri nedeniyle yeni parçalarımızı çalmadık. Ama ben sana en azında haftaya çalacağımız parçayı söyliyim Can't Take My Eyes Off Of You.

sistermoon demiş ki:
Billy İdol'dan White Wedding'i istesem çalarmısınız? :icelim
Billy Idol ne yazıkki eski gitaristimiz Batuhanla birlikte mazimizde kaldı. Ben 80ler rock soundlu parçaları çok severim ama çok sevdiğin solistimiz Aydoğa sevdiremediğimiz için o işlere girmiyoruz pek. 80s pop var ondan verelim...

Süper şarkılar geliyormuş çok sevindim.80'ler modası hiç geçmicek gibi gözüküyor.Aydok'un popüler müzik sevmesini çok iyi anlıyorum.Herşeyi yerinde olanlar tarafından yaratılan pop müzik onun da çocukluğundan bu yana değişmeden zevkle dinlediği bi şey olsa gerek.Bana 80's disco da uyar jump'ı çalmanızı isterim. :roll:

80s modası geçmesin sakın mümkün olduğunca daha çok parça yapmaya çalışıcaz. Yeni çıkan çalmaya değer pek fazla parça olmadığı için vurduk buaralar 80lere hadi hayırlısı.

ya bunun adı grup zaten bireysel bişey yapmıyolar elbette herkesin farklı özellikleri var herkesin yeri bi şekilde dolar bunlar boş polemikler illaki gruptaki bazı kişiler daha ön plana çıkıcak herşey yakışıklılık olsaydı tüm mankenler idol olurdu tabiki bu tür özellikler yetenekle birleşince çok daha büyük ilgi görüyor bence böyle insanları dinlemenin zevkini çıkartmak onları karşılaştırıp mukayese etmekten çok daha akıllıca olur hepinize antalyadan sevgiler bulmuşunuz bunuyonuz biz burda dinleyemiyoruz böyle grupları..................................

Solistin yakışıklı olmasının başarısını çok attırdığı durumları biliyoruz popular gruplarda ama ben her şeyin yakışıklılık olduğunu söylemiyorum yanlış anlaşıldım.Bilindiği gibi sahne için sesten sonra önemli olan şeyler duruş ve karizmadır.David Bowie,Mick Jagger,Marc Anthony gibi isimleri hatırlarsak çirkin yüzlerdir ama seyrettikçe güzelleşirler.Benden bu kadar bu konuda sıkıldım Alive'a ve herkese sevgiler...

Can't Take My Eyes Off Of You'nun hangi versiyonunu yapıcaksınız? Muse yorumuda var biliyosunuzdur. bide geçen cumartesi birisi için losing my religion çaldınız eskilerden oda güzel parça. Bi daha çalıcakmısınız ?

wickypedy demiş ki:
Can't Take My Eyes Off Of You'nun hangi versiyonunu yapıcaksınız? Muse yorumuda var biliyosunuzdur. bide geçen cumartesi birisi için losing my religion çaldınız eskilerden oda güzel parça. Bi daha çalıcakmısınız ?

Can't Take My Eyes Off Of You'nun Frank sinatradaki modulasyonlu yorumuna mina versiyonundaki soloyu ekleyip muse yorumundaki ton ve trafikle çalıcaz. Puhahaha :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: çorba diye buna denir...

sedaozdilmen demiş ki:
Bon Jovi coverlarının soundu çok gaz oluyo bence bikaç tane daha bon jovi yapsanıza livin on a prayer yada runaway :) ;) ;)

Yaw zaten Bon Joviden keep the faith, ugly, always, bad name, it's my life repertuarımızda var. runawayi 3,4 sene önce çalmıştık bi kaç kere vazgeçtik sonra belki o yapılabilir...

Gönül isterdi 80'lerden daha eskilere dönmenizi ama siz 80'lere bi süre daha devam ediceksiniz gibi gözüküyor.Mesela Bobby Darin'den Mack the Knife'ı çalsanız ne güzel olurdu ama mümkün değil galiba enstrüman yetersizliği de cabası zaten bu durumun.Peki Creedance Clearwater falan yapsanız nasıl olur?Daha çok rock&roll kokar hem ortam.Bad Moon Rising de pek güzel olur bence.

istiridyecocuk demiş ki:
Gönül isterdi 80'lerden daha eskilere dönmenizi ama siz 80'lere bi süre daha devam ediceksiniz gibi gözüküyor.Mesela Bobby Darin'den Mack the Knife'ı çalsanız ne güzel olurdu ama mümkün değil galiba enstrüman yetersizliği de cabası zaten bu durumun.Peki Creedance Clearwater falan yapsanız nasıl olur?Daha çok rock&roll kokar hem ortam.Bad Moon Rising de pek güzel olur bence.
Gönül isterdiki üflemelilerde olsun yaylılarda. Çalardık o zaman önümüze ne gelirse.. Şaka bi yana aslında bi trompetçi olsa hiç fena olmaz ilgilenenlere duyrulur...

CosmicGirl demiş ki:
Jamiroquai ne oldu arkadaşlar bi parçada jamiro yapın. Ege sen ikna edersin Seven Days In Sunny June süper olur bence

Seven Days In Sunny June konusunda kabineden yeterli oy çıkmadığı için proje şimdilik askıya alında :LOL: :LOL: Onun yerine bu gece çalıcağımız yeni parçalar var
Faith , Can't Take My Eyes Off Of You, are you still having fun, Don't stop till you get enough, Sorry Seems To Be The Hardest Word. Bunları sana gönderelim..

Geri