Alive (Pop-Rock) - İzmir

Arkadaslar dunle ilgili olarak: (19mayıs)

Bizi begenmeyenler, kıskananlar, cekemeyenler, nefret edenler vs.. vs.. kısaca bizi herhangi bi sebepten dolayı sevmeyenler bizi izlemeye gelmesinler ustune bide butun program nispet yapar gibi barda durmasınlar.. Bunlarında ustune sahneye 5dk boyunca kolunu indirmeden yanındakilere gostere gostere hareket cekmesinler..

Sahnede robot calmıyo bizde insanız ve boyle seyleri kaldıramıyoruz.. Biraz saygı bekliyoruz herkesten.. Boyle densizliklerden hic hoslanmıyoruz.. Amacı bu olan insanları kınıyorum..

Herkesin sevmedigi seyler olabilir bizde caldıgımız herseyi severek calmıyoruz ama saygıyı kaybetmiyelim yok yere olaylara sebebiyet vermiyelim.. Kimse bu isten hayatını kazanmıyo biz bu isi zevk almak icin yapıoruz kimsenin de bunu bozmasına izin vermeyiz bios ve alive ailesi olarak!!

Herkese tesekkurler

Sizi çekemeyenler tabiki olacaktır çünkü harika çalıyosunuz. soundunuz, sahneniz, duruşunuz bir POP-ROCK grubu için gayet başarılı.. Dün bende biostaydım. Gayette başarılıydınız bence.
Sert ablalar vardı korn isteyen falan. biosu hala rock bar zanneden nü-metal çalındığını zanneden ilginç tipler. takmayın siz onları işinize bakın bence. Yolunuz açık olsun yüreğinizi ferah tutun biz sizi seviyorusssss

eheueheu :LOL: fark ettim. öğrencilere özelliklede bornovada oturuyorsan zor geliyor alsancağa gitmek. bakınız :arrow: ben :) ama o hatunları cok garipsiyorum ben. her sarkıda oynuyorlar. tamam pop şarkılar müsait ama diğerleri değil :LOL:

nora_ashira demiş ki:
sert ablalar mı? ben gittiğimde de yarısından çogu tikitoştu hatunların. dinleyici kitlesi tam oturmamış biosun o zaman :roll: :LOL:

eski alsancaklıyımdır biosun jukebox,tatu yada punta oldugu zamanları bilirim
ama orası bios oldugundan beri pek gitmiorum çünkü ne oldugu belli olmayan bi mekan :? şimdi ise bencede tiki,cix nedeniosa tamamen onların eline kalmış bi mekan yane alsancagın ooze u diyebiliriz sonuçta iki yerde hem kitle hemde müzik açısından tatmin etmeyen yerler

http://soundproject-izmir.freeservers.com/index.html

Caglar_alive demiş ki:
Arkadaslar dunle ilgili olarak: (19mayıs)

Bizi begenmeyenler, kıskananlar, cekemeyenler, nefret edenler vs.. vs.. kısaca bizi herhangi bi sebepten dolayı sevmeyenler bizi izlemeye gelmesinler ustune bide butun program nispet yapar gibi barda durmasınlar.. Bunlarında ustune sahneye 5dk boyunca kolunu indirmeden yanındakilere gostere gostere hareket cekmesinler..

Sahnede robot calmıyo bizde insanız ve boyle seyleri kaldıramıyoruz.. Biraz saygı bekliyoruz herkesten.. Boyle densizliklerden hic hoslanmıyoruz.. Amacı bu olan insanları kınıyorum..

Herkesin sevmedigi seyler olabilir bizde caldıgımız herseyi severek calmıyoruz ama saygıyı kaybetmiyelim yok yere olaylara sebebiyet vermiyelim.. Kimse bu isten hayatını kazanmıyo biz bu isi zevk almak icin yapıoruz kimsenin de bunu bozmasına izin vermeyiz bios ve alive ailesi olarak!!

Herkese tesekkurler

kızdırmayın çağları...

knifeparty demiş ki:
nora_ashira demiş ki:
sert ablalar mı? ben gittiğimde de yarısından çogu tikitoştu hatunların. dinleyici kitlesi tam oturmamış biosun o zaman :roll: :LOL:

ama orası bios oldugundan beri pek gitmiorum çünkü ne oldugu belli olmayan bi mekan :? şimdi ise bencede tiki,cix nedeniosa tamamen onların eline kalmış bi mekan yane alsancagın ooze u diyebiliriz sonuçta iki yerde hem kitle hemde müzik açısından tatmin etmeyen yerler

Eski bi alsancaklı olarak tiki potansiyelinin çokluğu benide rahatsız ediyor ama bu birazda alsancak genelinde olan bi artış. 90larda bu kadar değildi gider mekanlarda kafa sallardık ortam müsaitti. buaralar Kybeleyede gitsem kemancıyada gitsem opusada gitsem tiki, cix potansiyeli yüksek. Ama en enerjik gruplar biosta bence. tercih edilesi mekan bios. Oozela karşılaştırmakta pek doğru değil bence birinde arabesk-rock çalınıyo diğerinde mtv pop-rock.

Ya size ne tikiymiş mikiymiş falan.Gidin eğlenin insanları görünümleriyle yargılamayın.Bi de ben bu tiki lafını anlamıyorum nedir tiki ya biri cevap versin?Süs püs demek mi tiki?Öle insanlar mekanları doldurunca eğlenilmiyo mu çok mu fazlalarda bize eğlenecek yeterli alan kalmıyo?Tiki demek kalabalık mı demek yani?Bence eğlenmek isteyen her yerde eğlenir.Rahatsızlık kaynağınız umarım tikiler olur sadece.

AlsancakTayfa demiş ki:
knifeparty demiş ki:
nora_ashira demiş ki:

Eski bi alsancaklı olarak tiki potansiyelinin çokluğu benide rahatsız ediyor ama bu birazda alsancak genelinde olan bi artış. 90larda bu kadar değildi gider mekanlarda kafa sallardık ortam müsaitti. buaralar Kybeleyede gitsem kemancıyada gitsem opusada gitsem tiki, cix potansiyeli yüksek. Ama en enerjik gruplar biosta bence. tercih edilesi mekan bios. Oozela karşılaştırmakta pek doğru değil bence birinde arabesk-rock çalınıyo diğerinde mtv pop-rock.

arabesk rock super bu yorumu tuttum !bnecede öyle ooze la karşılaştırmam yanlıştı :LOL:

çağlar boşver bunları meyve veren ağaç taşlanır. bilirsin sıkı rock cıyımdır ama izmirdeki hiç bi grup pop rock metal hiç farketmez şarkıları sizin kadar içten ve kaliteli sound larla yorumlayamaz.. grup elemanları aydok sen ege hepiniz sound u ve sahne duruşunuzu kitlenizi soundlarınızı oturtmuş adamlarsınız (tüm grup elemanları olarak) boşver gerisini.. şimdi hareket cekenler yarın şarkılarınızı başka gruplar caldıgında oynamaya baslıcaklar emin ol.. başarılarınızın devamını dilerim..

Merhabalar,
Ben yurtdışından Türk-Rock'ın takipçisi olarak, Türkiye'de müzikal anlamda çok büyük bir ilerleme olduğunu görüyorum, fakat dinleyiciler arasında bir futbol mentalitesi varmış gibime geliyor. Belli bir tarzı veya grubu beğenmek güzel, ama bunu fanatikleştirip başka grubları kötülemek hiç hoş değil. Sonuçta iyi müzik dinleyicisini bulur ve mutlaka benim çalışmalarımı da beğenen veya beğenmeyen olacaktır.......Buyrun

http://www.turkrock.com/ftopic42943.html

SamsununSsi demiş ki:
Ya size ne tikiymiş mikiymiş falan.Gidin eğlenin insanları görünümleriyle yargılamayın.Bi de ben bu tiki lafını anlamıyorum nedir tiki ya biri cevap versin?Süs püs demek mi tiki?Öle insanlar mekanları doldurunca eğlenilmiyo mu çok mu fazlalarda bize eğlenecek yeterli alan kalmıyo?Tiki demek kalabalık mı demek yani?Bence eğlenmek isteyen her yerde eğlenir.Rahatsızlık kaynağınız umarım tikiler olur sadece.
Katılıyorum tikiler ciksler saçma etiketler bunlar. Kaldıki İzmirin kızları bakımlıdır ve güzeldir ben onların biosta olmasından gayet memnunum şahsen :LOL: :LOL: Güzel kızlar, güzel müzik, alkol ve ben işte hayat budur :LOL: :LOL: :LOL:

Bu hafta eskilerden çoook eskilerden çoook sevdiğim bir parçayı yapacağızdır. 15 sene önce babamın Anılar 9, 11 seri kasetlerinde bol bol dinlediğim naçizane eser,,,,

Biosu Ooze'la aynı kefeye koymak nasıl bi mantık anlayamadım.Ooze'da yapılan şey müzik bile değil.neyse...
Alive yıllardır biosun vazgeçemediği,ateşli fanlara sahip sevdiğimiz bi grup.yolunuz açık olsun arkadaşlar.
Çağlarcım bana gönderdiğin parçayı dinleyemediğim çok üzgünüm.Biosun işletmesine sesleniyorum,lütfen havalandırmayı daha iyi bi hale getirin ki,içerideki müşteriler sıcaktan dışarı kaçıp,kendilerine gelen parçayı kaçırmasınlar.

Geri