Alive (Pop-Rock) - İzmir

Naçizane parçanın adı Hotel California. Haftaya cumaya kaldı ama olucak olucak. Buarada arkadaşlar bilmeyenler warmış Biosta yaklaşık 2 aydır sadece cuma cumartesileri çalıyoruz.
[/b]

IceAge22 demiş ki:
Katılıyorum tikiler ciksler saçma etiketler bunlar. Kaldıki İzmirin kızları bakımlıdır ve güzeldir ben onların biosta olmasından gayet memnunum şahsen :LOL: :LOL: Güzel kızlar, güzel müzik, alkol ve ben işte hayat budur :LOL: :LOL: :LOL:
Ne mutlu sana keşke bütün insanlar senin gibi düşünebilse. Eğlence mekanı buralar arkadaşlar çokta fazla irdelememek lazım içip güzelleşip keyif almak daha mantıklı

IceAge22 demiş ki:
Bu aksam biostayız michelle çalarsanız beni berhudar etmiş olursunuz şimdiden teşekkürler. Kolay gelsin Alive
Sana michelle çaldık bu akşam umarım eğlenmişindir. Gerçi biz feci eğlendik çocuklar rakı yapmışlar programdan önce keyifleri iyiydi. Çok neşeli bi program oldu. Sahnede bol bol güldük eğlendik..

sennurumsu demiş ki:
Katılıyorum dün akşam sahnede çok neşeliydiniz. kutlama falan sandık hatta. Bi parça isticem sizden gerçi tahminde edersiniz avatarımdan Santanadan Game of Love
Michelle Branchdan game of love'ı çamak yerine santanadan başka bi parça çalalım ok. mesela love of my life ??????

alive

Alive'ı dinleyen herkes repartoirelarının genişliği, iyi sahne performansları ile ilgili hemfikir, ancak diğer gruplardan bir farkları daha var. İzmir'de sahne alan diğer bir çok grup gibi serseri, ukala ya da ellerinden içkiyi bırakmayan, sarhoşluktan dilleri dolanıp şarkı sözlerini yanlış soyleyen gruplardan değil "alive". Bu özelliklerinden dolayı, grup üyelerinin hiç birini kişisel olarak tanımasamda, izmir'deki gruplar arasında en kalitelileri olduğunu söyleyebilirim.

Oldukça profesyonel bir şekilde, işlerinden zevk alarak, seyircileri coşturan "alive"ı bugüne kadar dinlemeyen varsa cuma cumartesi biosa gitsinler, pişman olmayacaklar.

Grup üyelerine bir soru; Yaz aylarında da Bios' ta devam edecek misiniz?

PS: Ain't no sunshine when she's gone icin Aydok'a tesekkurler.

Re: alive

nymphb demiş ki:
Alive'ı dinleyen herkes repartoirelarının genişliği, iyi sahne performansları ile ilgili hemfikir, ancak diğer gruplardan bir farkları daha var. İzmir'de sahne alan diğer bir çok grup gibi serseri, ukala ya da ellerinden içkiyi bırakmayan, sarhoşluktan dilleri dolanıp şarkı sözlerini yanlış soyleyen gruplardan değil "alive". Bu özelliklerinden dolayı, grup üyelerinin hiç birini kişisel olarak tanımasamda, izmir'deki gruplar arasında en kalitelileri olduğunu söyleyebilirim.

Oldukça profesyonel bir şekilde, işlerinden zevk alarak, seyircileri coşturan "alive"ı bugüne kadar dinlemeyen varsa cuma cumartesi biosa gitsinler, pişman olmayacaklar.

Grup üyelerine bir soru; Yaz aylarında da Bios' ta devam edecek misiniz?

PS: Ain't no sunshine when she's gone icin Aydok'a tesekkurler.

Evet benimde dikkatimi çekti alkol meselesi. Az içiyolar yada hiç içmiyolar buda onları devamlı dinç kılıyo sahnede ve minimum hata ile çalıyolar.
Kaldıki hiç ukala değiller mütevazi çocuklar. Özellikle sahnede bu kadar eğlenen başka bi grup görmedim ben. Parça aralarında espriler, bara yönelik geyikler, mikrofondan atılan içten kahkahalarla biosu dahada sıcak bi ortam yapıyorlar. İyiki varsınız canlarım seviyorus sisi. :D :D :D

Alive! İzmir'de dinleyip de taktirimi kazanmış nadir gruplardan..

Tarz olarak pek uymasa da uydurmayı bilmiş, her gittiğimde beni deli gibi eğlendirmiş aynı zamanda müziksel tatminiyete de ulaştırmış bir grup.. Gerçekten tebrik ediyorum..

Uzun zaman olmuştu Bİos'a gitmeyeli, dedim bir çarşamba abimle gidelim Biosa, gittik ama baktık ki çarşambaları artık Alive yok! Tabi hüzünlendik böyle bir, gerçi adını hatırlamıyorum artık çarşambaları çıkan grubun ama onlar da iyiydi.. Alive başka tabi, katı bir metalciyi bile oynatır yerinden! :)

Not; Bios'un kızlarına laf yok! :D Kimse kimsenin ne olduğuna bakmaz, Bios da Alsancak'ta en kalite bulduğum bardır, en eğlencelisidir aynı zamanda...

Ben de katılıyorum alkol kullanmayan pırlanta gibi çocuklar olduklarına.Ama alkol alıp sahneye çıkan diğer grupları da yermeyelim alkolün de bünyeye güzel etkileri var unutmayalım.Ve Alive sözüm sana iyi grupsun süpersin ama hala annenin margarinini kullanıyosun.Nereye kadar eskiler olacak .Bi Ashcroft yapmadın şöle gıcırgıcır.Benden istemesi.

Sen bu uslüpla istemeye devam et emin ol çalarlar.,, Margarin konusundada bi karalama seziyorum ama hadi neyse.! buarada Yenileri gayet iyi takip ediyolar hiç merak etme. Ben her hafta repertuarlarında yeni bi parça dinleyebiliyorum

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Çağlarında dediği gibi müzik adına elimizden geldiğince çaba gösteriyoruz...

ipeeeeek demiş ki:
sonunda dinlediiim egemen alla senden raası ola :taptim cook beendim "son olurmu" yu. gelip canlıda dinliiicem :zipla basarılaaarrrr...

Saolasın. Bekleriz gel. Buarada Ankaradan sevenlerimizde varmış ne mutlu bize

İzmir de gittiğim tek eğlence mekanı diyebilirim bios için....çünkü ALİVE grubu gerçekten mükemmel....grubun mükemmeliği,kalplerinin temizliği suratlarına yansımış....her biri pırlanta gibi çocuklar bence :LOL: her birine burdan başarılar diliyorum....umarım hep böle temiz ve iyi niyetli kalırsınız arkadaşlar....
bu arada biosa gitmeyen varsa acilen gidip ALİVE grubunu bi dinlesin,AYDOK'un muhteşem dans showunu,ÇAÐLAR'ın tersten mükemmel gitar çalışını,grubun mükemmel uyumunu ve sahnedeki doğallıklarını bi izlesinler derim!!!var mı izmir de böle başka grup bence yok.... :)

orhun_7 demiş ki:
çağlar insanlar içmemenden şikayetçi görüyomusun benim oraya gelmem lazım galiba :D:D
Sen gel baba bi rakı sofrası yapalım. :LOL: :LOL: :LOL: Hatta direk Bodruma gel. Orda temiz havada içelim... Buarada arkadaşlar Alive ve Wanted grubu yazın Bodrumda çalacaktır. Otel gecelerinde müziğimizle ülkemizi Avrupalı turistlere en iyi şekilde temsil edeceğizdir. :LOL: :LOL: Bios programları Cuma - Cumartesi aynen devam etmektedir.

laturqa demiş ki:
İzmir de gittiğim tek eğlence mekanı diyebilirim bios için....çünkü ALİVE grubu gerçekten mükemmel....grubun mükemmeliği,kalplerinin temizliği suratlarına yansımış....her biri pırlanta gibi çocuklar bence :LOL: her birine burdan başarılar diliyorum....umarım hep böle temiz ve iyi niyetli kalırsınız arkadaşlar....
bu arada biosa gitmeyen varsa acilen gidip ALİVE grubunu bi dinlesin,AYDOK'un muhteşem dans showunu,ÇAÐLAR'ın tersten mükemmel gitar çalışını,grubun mükemmel uyumunu ve sahnedeki doğallıklarını bi izlesinler derim!!!var mı izmir de böle başka grup bence yok.... :)
Eywallah saolasın bütün iyi dileklerin için tesekkür ederiz.

Geri