Alive (Pop-Rock) - İzmir

alive'ı son zmanlarda ne zman dinlemeye gitsem,bi tiyatrocu,bişi mutlaka oluyo,valla biz alışkın deiliz öyle izmir seyircisi olarak :eek: istanbulda elini sallasan bitanesine çarpsada :p her izmire uğrayan sizi dinlemeye geliyo sanırım..ne güzel :D
bu arada...bi aralar just dance yapıyodunuz noldu?yapıcakmısınız yani?bodrum işinize sevindim,umarım istediginiz gibi geçer.bizde uğrarız arada artık 8)

Darthur demiş ki:
Bence ne çalarlarsa çalsınlar süper o yüzden bırakın bu parça isteme olaylarını
ben istememiştim zati bu şarkıyı kendileri yapcaz demişti,ondan akıbetini soruyorum.arada şarkı istiorum,bakıorum çalmıolar eywallah deyip saygı duyuyorum zaten.bilioruz bizde ne kadar ii oldukları,ondan sevip sayıp sürekli takip edioruz dimi yanii ;)

SamsununSsi demiş ki:
CosmicGirl demiş ki:
sistermoon demiş ki:
Böyle yalvarırsan çalmazlar ama 8)
Sen tecrübelisin bu konuda. Richard Ashcroft çaldırmak için ne yapmak lazım?
Bi biskrem verebilirsin mesela :p
kime vericem? :LOL: Biskremi yani :LOL: Egemene veriyim bari bi tek onu tanıyorum. Çikolatalısını seviyormu acaba? Buarada egemen aşk olsun great balls of fire çaldınız bu akşam ama hiç yazmadın foruma yapıcaz diye? Eskiden çalıyodunuzda bizmi bilmiyoruz yoksa? :oops:

funky_marla demiş ki:
alive'ı son zmanlarda ne zman dinlemeye gitsem,bi tiyatrocu,bişi mutlaka oluyo,valla biz alışkın deiliz öyle izmir seyircisi olarak :eek: istanbulda elini sallasan bitanesine çarpsada :p her izmire uğrayan sizi dinlemeye geliyo sanırım..ne güzel :D
bu arada...bi aralar just dance yapıyodunuz noldu?yapıcakmısınız yani?bodrum işinize sevindim,umarım istediginiz gibi geçer.bizde uğrarız arada artık 8)
Evet buaralar ünlülerden gelenler baya oluyo. Malum Çeşmeye, Kuşadasına tatile geliyolar. Gelmişken İzmir merkezdede bi gece hayatına akalım takılalım modunda Biosa uğruyolar. Bizde hemen sahneye alıyoruz.
:LOL: :LOL:
just dance'i şimdilik erteledik. Belki bordumda yaparız.. Yarın yola çıkıyoruz buarada...

Darthur demiş ki:
Bence ne çalarlarsa çalsınlar süper o yüzden bırakın bu parça isteme olaylarını
Biz parça isteklerinin gelmesini istiyoruz. Emin olun hepsini dinliyoruz elimizde olmayanları indirip dinliyoruz, bazılarını beğeniyoruz, bazılarını sadece dinlemek için uygun görüyoruz, bazılarını sahnede çalınabilir buluyoruz ama grup içi referandumda barajı geçemiyince onuda çalmıyoruz. Bazılarını beğeniyoruz ama yapmayı unutuyoruz :LOL: :LOL: Böle gidiyo uzun lafın kısası aklınıza gelen herşeyi yazın

aliveeeeeeee. egemen naber abii bodruma gidiyomuşsunuz bizimkilerle çok sevindim hocam ii eğlenceler size orda.. kendinize iyi bakın her an ani baskınlarda bulunabilirim hazır olun :D

Darthur demiş ki:
Bodruma sizi izlemeye gelicem eminim herkese çok eğlenceli bir program hazırlamışsınızdır e bizsiz olmaz
sizsiz olmaz tabi bekleriz efem

orhun_7 demiş ki:
aliveeeeeeee. egemen naber abii bodruma gidiyomuşsunuz bizimkilerle çok sevindim hocam ii eğlenceler size orda.. kendinize iyi bakın her an ani baskınlarda bulunabilirim hazır olun :D
eywalla baba saolasin. Ani baskinlarini bekliyoruz. :LOL:

wickypedy demiş ki:
sedaozdilmen demiş ki:
Alive-bass demiş ki:
Yarın akşam yepyeni bir kaç parça daha çalıcaz arkadaşlar. Yaz havasında şirinmi şirin ezgiler sizleri bekliyo :) :) :)
Bu akşam geliyorum Ne gibi yeni parçalar mesela ?
The way ve hotel california gibi :LOL: dün akşam biostaydım. :LOL: çok eğlendirdiniz :dans varolun sağolun yüreğinize sağlık
Saolasın. Bu akşamda çaldık onları. O parçaların asıl amacı otelde çalmak içindi ama bios repertuarıda sebepleniyo işte böle

Bence aynısı değildir. Otelde biraz daha sakin ve yumuşak soundlu parçalar çalmaları gerekir Bu otel tam olarak nerde buarada gelirsek bodruma uğrarız mutlaka...

Geri