Alive (Pop-Rock) - İzmir

erdinckavi demiş ki:
ulaş yeni grubunla başarıdan başarıya koşucağına eminim,umarım bi gün aynı yerde beraber sahne alırız,saygılar:)

Erdinç çok teşekkür ederim.. Ben de aynı gün aynı yerde sahne almayı çok isterim :) Aynı gün aynı yerde prova almaktan daha çok keyif vereceğine şüphem yok :) Cash'e de başarılar..

biosa uzun zamandır gelememiştim grup değişmiş biraz sanırım. 80lere de ağırlık vermişsiniz nihayet. Performansınızı çok beğendim buarada haftaya çarşamba tekrar ordayım, yeni alivea başarılar

Yaxoo demiş ki:
biosa uzun zamandır gelememiştim grup değişmiş biraz sanırım. 80lere de ağırlık vermişsiniz nihayet. Performansınızı çok beğendim buarada haftaya çarşamba tekrar ordayım, yeni alivea başarılar

Çok teşekkürler... Kısa zaman sonra repertuarımızın %80'ini 80'ler oluşturuyor olacak :) ...

mavincigun demiş ki:
tRibaLL demiş ki:
ewet çarşamba isledim sizi.. başarılı.. sempatik.. eğlenceli... ;)

grubun yeni hali bence gayet iiii... elinize kolunuza dilinize sağlık ;)

Yorumun için teşekkürler Seda.. Seda Çalar hımm.. Çok tanıdık bi' isim.. Serkan Çalar'la akrabalık filan var mı? :D

aman efem ne demek... ;) akrabalık olayına hiç girmiom..

damarıma basıosun.. :twisted: dewam ettirmiom atmasınlar beni siteden

sayfadan heryerlerrden... :D :D :D

Yeni kadroyla ilgili yorumlar için teşekkür ederiz arkadaşlar. Bende yeni insanlarla yeni parçalar yapmanın heyecanını ve keyfini yaşıyorum. 80's devam edecektir yeni parçalarla buluşmak üzre. Sevgiyle kalın...

Karıştırdın sanırım dostum kurulduğumuzdan beri Hasan diye bir davulcuyla çalmadık. Kadromuzda 15 gün önce son halini aldı;
Şan : Ulaş
Telli çalgılar : Egemenler
Tuşlu çalgılar: Kartal
Vurmalılar : Çağrı

Geri