Alive (Pop-Rock) - İzmir

geçen cuma ilk defa gurubu dinleme fırsatı buldum..repertuarınız oldukça renkli ve yorumunuzda kaliteli..sahneyi dolduruyosunuz ve eğlenerek eğlendiriyosunuz..aradaki konuk sanatçınızın smoke on the water yorumuda çok keyifliydi..

Alive-bass demiş ki:
secilay demiş ki:
bugün alive gecesi ... uzun zamandır gelmek istiyordum ama bir türlü denk gelmıyordu bugün kesin oradayımm :)

İyiki geldin kıs. Bide şarkı söledin sahnemizi şenlendirdin gene bekleriz. :)

ya nete gıremıorm uzun zamandır yazamadım bişiler ... cuma gunu cok eglencelıydı yaa valla bayıldım cok farklı bı repertuar tebrık ederım valla bundan sonra her cuma gelmeye calıscam sızı de bekleriz efemmm :LOL:

ben de izmirde olmak istiom, :( ben de partiye gelmek istiom, :( :cry:
özledim sizi dinlemeyi ben yaa... :(
neyse ben olmasamda :roll: coşun, coşturun, Aliveeeeee :zipla
hadi öptüm kocaman hepinizi....Başarılar...

leyl... ;)

-minefield- demiş ki:
ben de izmirde olmak istiom, :( ben de partiye gelmek istiom, :( :cry:
özledim sizi dinlemeyi ben yaa... :(
neyse ben olmasamda :roll: coşun, coşturun, Aliveeeeee :zipla
hadi öptüm kocaman hepinizi....Başarılar...

leyl... ;)

Gel tabi ya bi ara kop gel de takılalım yine. Yeni parçalarda yaptık :D hoşuna gider.

Buarada Yarın akşamki parti 21:00da başlıyo bizde 1,5 saat sonra falan sahne alırız tahmini ...

FermanBas demiş ki:
Alive-bass demiş ki:
80's modunda what is love , coco jambo tarzında parçalar. Partiye herkezi bekleriz buarada...
Egemen walla herkes 80'lerden şarkı istiyo ben de isteyeyim dedim mesela "metallica - master of puppets"nasıl olur.Eee naapalım benim de 80'ler zevkim bu :)
Ferman&Pul Bas(Erdem)

Olm çaktırma bütün gün evde Megadeth, Mr.Big, Metallica...vs videoları izliyom zaten. Enerjiyi boşaltmak için, akşamda Coco jambo çalarken kafa sallıyorum :LOL: :LOL: Şaka bi yana olabilir. Dün akşam Frozen çaldık ama Jeff Scott Soto yorumuyla. Bize göre sert oldu ama iyi oldu. Bütün grubun içinde varmış bi heavy ruhu :LOL: :LOL:

Geri