Alive (Pop-Rock) - İzmir

funky_marla demiş ki:
bu arada programda son olurmuyu çalmayı düşünüomusunuz???istek yapsak falan :p bence çalmaya başlayın derim...
İste sen walla. Biz unutuyoruz hep. Program esnasında aklımıza gelmiyo genelde. Gerçi gelse bile ben söylüyorum ama pek çalası yok bizimkilerin sen peçete falan gönder :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Arkadaşlar dün gece gene harikaydınız. özellikle can touch this kopardı. 80lerden devam sakın bozmayın. Nası gdyo çalışmalar yazın buralardamısınız? Davulcu işi ne oldu?

IceAge22 demiş ki:
Arkadaşlar dün gece gene harikaydınız. özellikle can touch this kopardı. 80lerden devam sakın bozmayın. Nası gdyo çalışmalar yazın buralardamısınız? Davulcu işi ne oldu?
Walla yazın ne yapıcağımız belli değil. Henüz davulcu işimizde kesinleşmedi. Bakıyoruz öle ama bi kesinlik yok hala...

sennurumsu demiş ki:
Çok başarılı bir grup tebrik ediyorum. Biosta sık sık izliyorum.. Yolunuz açık olsun arkadaşlar
Eywallah saolasın seninde yolun açık olsun :LOL:

Cuma günü Çare - bana beni sorma albümünün tanıtım konserinde Biosta beraber sahne alıcaz.. Hepsi arkadaşım olduğu için ben fazladan keyif alıcam bu durumdan.. :LOL: :LOL: Ayrıca perşembe günü benim doğum günüm olduğu için Cuma extradan onuda aradan çıkarıcaz ... :LOL: :LOL: Baya eğlenceli bi gece olucak anlaşılan :LOL: :LOL:

Doğum günü çocuğu, nice yıllara diyim. Mutlu huzurlu istediğin gibi bir hayat yaşaman dileğiyle::):):) cumaya görüşürüz artık biosta. Ne çalıcaksın bize özel doğum günü parçan varmı?:9:9:)

Cumartesi günü çok kalabalıktı yaa sigara dumanı falan bunaldık biara ama siz çok iyidiniz gene. Gitaristin keyfi yoktu galiba gitarla ilgili bi sorun varmış bahsetmişti biara.. takmayın arkadaşlar biz sizi mutlu görmek isteriz her zaman. Gecenin sonunda egemenin gecenin yıldızı seçilmeside ilginç bir enstantane oluşturdu hadi kolay gelsin hepinize

sennurumsu demiş ki:
Cumartesi günü çok kalabalıktı yaa sigara dumanı falan bunaldık biara ama siz çok iyidiniz gene. Gitaristin keyfi yoktu galiba gitarla ilgili bi sorun varmış bahsetmişti biara.. takmayın arkadaşlar biz sizi mutlu görmek isteriz her zaman. Gecenin sonunda egemenin gecenin yıldızı seçilmeside ilginç bir enstantane oluşturdu hadi kolay gelsin hepinize
Yaa nie bukadar kalabalıktı bunaldık bizde walla arada çıktık dışarı hava aldık. Ama program süperdi çok eğlendik gene ellerinize yüreğinize sağlık seviyos sisi

wickypedy demiş ki:
sennurumsu demiş ki:
Yaa nie bukadar kalabalıktı bunaldık bizde walla arada çıktık dışarı hava aldık. Ama program süperdi çok eğlendik gene ellerinize yüreğinize sağlık seviyos sisi
+1 cumartesileri çok kalabalık oluyor aşağıda durmak problem yukarı çıkıyoruz bizde genelde ama performans, yine döktürdünüz yani

IceAge22 demiş ki:
wickypedy demiş ki:
sennurumsu demiş ki:
+1 cumartesileri çok kalabalık oluyor aşağıda durmak problem yukarı çıkıyoruz bizde genelde ama performans, yine döktürdünüz yani
Eywalla saolasın cumartesi eğlenceliydi. Bizden bi tek Çağların keyfi yoktu onun setup teknik bi arızadan dolayı çalışmıyodu. Tonlarda problem yaşadık o kadar

sedaozdilmen demiş ki:
Çare konserine geldik sizide izledik hoşşşş bi gece oldu teşekkürü borç biliriz,, Sizin klip olayları vardı yeni bi gelişme varmı acaba??
Amatörce çekilecek bi klip olayı vardı ama üstünde pek durmadık geçen senede aynı muhabbet vardı zaten

Geri