Alive (Pop-Rock) - İzmir

yapmayın henüz albüm falan ben daha canlı performansınıza doyamadım o işlere girerseniz stüdyoydu ıvırdı zıvırdı derken biz sizi dinliyemiycez :( çok mu bencilce oldu :oops: :roll:

uaşçımm grupçanakk başarılar diliyorum,en kısa zamanda dinleyeme gelicem amaapulp fiction'ımı çalcaksın söz isterim:))

PayDay-incetellicalgilar demiş ki:
HİTCH ÇARE si yok yeni yılda da anca beraber KANCA beraber
ALI VE GRUBUNA da başarılar.
PayDay dan sevgiler.
ALI ve Saz ekibinden tüm PayDay cemiyetine hürmetler sevgiler efenim...

Buarada yılbaşında Didimdeyiz. Yeni yıla sahil kenarında sayfiye yerde giricez belki içip içip atlarız denize :LOL: :LOL:

izmire gelişinde dinleme fırsatı bulmuştum fakat vokali çok yetersiz gördüm kesinlikle eski alive ı aratıyor ayrıca sahne performansı ve seyircileri eğlendirme açısından da gayet eksik. sahnede yaptığı işten hiç zevk almıyor gibi duruyor..umarım grup için hayırlısı olur fakat o vokalle fazla bir gelişme gösterecekleri zannetmiyorum.

hardcore66 demiş ki:
izmire gelişinde dinleme fırsatı bulmuştum fakat vokali çok yetersiz gördüm kesinlikle eski alive ı aratıyor ayrıca sahne performansı ve seyircileri eğlendirme açısından da gayet eksik. sahnede yaptığı işten hiç zevk almıyor gibi duruyor..umarım grup için hayırlısı olur fakat o vokalle fazla bir gelişme gösterecekleri zannetmiyorum.

Teşekkürler ilgin ve yorumun için.. Biz bu şekilde devam etmeyi düşünüyoruz.. Düşüncene saygı duymakla beraber pek çok insan gibi katılmıyorum.. :)

dün gece gayet güzeldi,eğlendik tebrikler.. ayrıca sahne şovunuda izledim ulaş her zaman isterim bak:))bundan böyle bornovada olun ne işniiz var öyle alsancaklarda:)

dinlemeyen varsa bi an önce bu gafletten kurtulsun derim:D

LiVa__ demiş ki:
dün gece gayet güzeldi,eğlendik tebrikler.. ayrıca sahne şovunuda izledim ulaş her zaman isterim bak:))bundan böyle bornovada olun ne işniiz var öyle alsancaklarda:)

dinlemeyen varsa bi an önce bu gafletten kurtulsun derim:D

Gafletten ve dalaletten kurtulmak için bire bir yani diyosun :LOL: :LOL: :LOL: Ne mutlu bize

Geri