Demir Demirkan

Ya bu Demir Demirkanın kasetinin ilk şarkısı çok hayal kırıklığı yarattı bende ama dinliyoz bakalım şarkının devamını hadi bakalım neler çıkacak...

d.demirkan in ilk iki albumuyle pek ilgilenmedim ama bu albumunu aliyim dedim ama gercekten cok harika bi album herkese tavsiye ederim .. ingilizce sarkilarinin sozleri biraz amatorce olmus bence ama sonucta bastan sona dinlenilen bi album .. özellikle de "zaferlerim" sarkisi cok harika...

bende has metalci sozune takildim valla :)) o ne demek :)

demir demirkan her zaman iyiydi.yalnızca pentagramdan ayrıldıktan sonra,bu piyasa dedikleri şey bozdu onu.ama son albümüyle aştı bu sorunuda.bence albüm çok iyi.daha iyileride gelcek.herkese tavsiye ederim bu albümü.ayrıca o türkiyenin en iyi gitaristi..........

ben onu yani bir röportajda dinledim... O bu albüm için kendisinin dönüm noktası olduğunu söylüyor.. çünki kimsenin karışmadan birşey eklemeden yapılan bir albüm olduğunu söylüyor....

ayrıca benim dinlediğim kadarıyla oldukça iyi....

demir'den: pentagramdan ayrılma sebebi, pentagramın para kazanmak için albüm yapması, ve pantagramın bel kemiği cenk'le konuşanlar, cenl'in istedikler, müziği yapmadığını kabul ettiğini söylüyorlar...

Son albümü almadım ama alanlardan duyduğuma göre gerçekten kaliteli bir albüm olmuş.Gitti gider şarkısın duydum ve baya hoşuma gitti.Albümü en kısa zamanda alıcam

Bence de bu albüm oldukça iyi olmuş. zaferlerim ve kahpe çok hoşuma gitti. Bu arada bursa resimli barda 29 mayıs da konseri var.

Şu an albümün 3. şarkısını dinliyorum...
Yeni aldım, taktım, disk dönüyor bakalım...

Ne beklendiğini anlamıyorum açıkçası.
Bu adam çok önce, bir yol ayrımına geldiğini ortaya koydu. Seçimini yaptı.

Yeteneği zaten ortada...
Bence, kayıt olarak da, besteler açısından da gayet hoş şu ana kadar dinlediğim şarkılar...

Bundan önceki albümlerde, düzenlemeler beni tatmin etmemişti ama, bu sefer gayet memnunum... Tebrik etmek gerek sanki...

Negatif eleştiriler elbette yapıcıdır... Ama bazen de takdir etmek gerekir... Burada, hiçbir neden göstermeden "olmamış, berbat, nefret ettim." gibi yorumlar yapan arkadaşları anlayamıyorum...

Sevgiler...

2 gün önce çukurova üni. bahar senliinde izledim çok güzel bir sahne performansI var.albümünü zaten almIstIm çok ta hoS olmus bence

3 albümünü de aldım ama hiçbiri için hah işte albüm budur diyemedim.yine de sevdiğim şarkıları var ama dediğim gibi bi yerden sonra sıkıyor keşke pentagramda olsaydı.
bence ne kadar çok prog dolaşır reklam yaparsa gerçek dinleyici kitlesini yitirecek bence bi an önce gerçek demir gibi olmalı aslında çok daha ii işler çıkarabileceğine inanıyorum

Geri