Demir Demirkan

burak gibi konuşanları çok duydum bu nedenle alıştım artık böyle hezeyanlara, ağzı olan konuşuyor demişler ya tam bu gibi yorumlar için.
demir pek yorum yapmayı sevmez, çünkü çok ciddi bir şekilde işini yapar, çok yetenekli olduğunu bildiğim ve severek yaptığı işini.

ya son albümü güzel ama bir şarkısındaki ''nefes al nefes ver'' kısmı bush un "breathe in breathe out"şarkısının nakaratıyla aynı pek yakıştıramadım...

chwaka demiş ki:
ya son albümü güzel ama bir şarkısındaki ''nefes al nefes ver'' kısmı bush un "breathe in breathe out"şarkısının nakaratıyla aynı pek yakıştıramadım...

ben bugün özellikle dikkat ettim tamamen aynı değil.yani demir demirkan daha melodik söylüyor ve arkadaki gitar melodileri farklı.

arkadaşlar demir demirkan başka yerde yok ta söyledi zaten para için bi zmnlar bnmle bu yola çıkan tüm rockçılar pop'a dönüştü die..bende seweim demiri.son albümü için özüme döndüm dio...

Rocker89 demiş ki:
chwaka demiş ki:

ben bugün özellikle dikkat ettim tamamen aynı değil.yani demir demirkan daha melodik söylüyor ve arkadaki gitar melodileri farklı.

zati ben birebir aynı demedim ama insan ister istemez tereddüt ediyor zaten albümdeki favori parçamda o.ama sözler felan aynı...
ama demir azda olsa kendi tarzını oturttu ve belirli bir dinleyici kitlesine sahip buda türkiye müzik piyasası için önemli bir adım...

yeni klibide yayınlanmaya başladı ''Gitti Gider'' bence güzel olmuş eğer ordaki hanfendünün gözleri lens değilse çok güzel valaa :D :D :D

bide bu akşam yüxsexes'te canlı canlı söylücek bence kaçırmayın...

bidahaki klipte ''What's done ıs done'' gelmeli artık :p

Son albümü aldığım günden itibaren her gün bi sefer dinlerim cd yi diğer demir demirkan albümlerinden tamamen farklı eski pentagram günlerindeki demiri hatırlatıyor bana sololara laf sölenemez zaten bütün şarkıları çok beendim bide yapımcı ve hem klavyeci iskender paydaş ın ismini gördüğümde tamam dedim bu albüm kesin sağlam bişi
Herkese öneririm bu albümü....bazen aklıma demir iyiki pentagram dan ayrılmış fikri gelmiyor diil :twisted:

Walla demir demirkanı sewiorum bnde ama bana hiç de ööle bşy gelmio iikide pentagramdan ayrılmış filan die...
Eft albüm gzl bu arada bnde aldım ii yane dinle dinel bıqmazsın...

Tourniquet demiş ki:
Walla demir demirkanı sewiorum bnde ama bana hiç de ööle bşy gelmio iikide pentagramdan ayrılmış filan die...
Eft albüm gzl bu arada bnde aldım ii yane dinle dinel bıqmazsın...

Pentagramda kalsaydı gene böle müzikleri yapıcağını zannediyorsun
Ayrıca kendi fikrimce anatolia dan sonra pentagram benim için düşüşte
Metin Türkcan mı Demir Dermikan mı dersen düşünmeden Demir derim!!!

Geri