Demir Demirkan

DEMİR BU ZAMANA KADAR YAPTIGI EN GUZEL ALBUM. BENCE MUKEMMEL GIBI. KENDIDE SERT YAPMAK ISTIODU VE HERSEYI KENDISI YAPTI BOYLE GITMESI DILEYI ILE............ METAL MUZIK SIZI KORUSUN.........

Kesinlikle son albümü demir abimin en iyi albümüdür...
Muhteşem olmuş...
Ayrıca sadece bi öneri olarak sunuyorum burada pentagramla demir abimizi ortak tartışmayalım artık...
Sonuçta iki farklı tarz ve yollarını bi şekilde ayırmışlar...

Demir Pentagram'dan ayrıldı.Bence iyide yaptı.Çünkü o varken Pentagram vardı.O yokken yine pentagram var ama Demir Demirkan'da var üstelik bu albüm sert ve tam dişimize göre oldu.(Kahpe !)

gerçekten artık pentagram tartışmaya gerek yok geçmişte kaldı sonuçta.işte demir demirkan süper albümlerle,süper müzikal kalitesiyle,kendi başına yoluna devam edio ve çokta başarılı

Abi o nasıl bi albümdur yaa?????? Demir Demirkan 2004 İstanbul..Tam anlamıyla demir demirkan kendini bulmuş bence..sözler çok ii...özellikle "senden sonra" ve "hayat sensiz olmuyor" mükkemmel sözlere sahip!! Ayrıca Sololarda mükemmel..sölenicek tek söz war "BUDUR!" ;)

Pentegramdan ayrılmakla ve kendi solo albümlerini yapmakla en iyi kararı almış...iyide yapmış.Pentegram gibi aynı gamda şarkılar yapmaktansa(Pentegrama kötü demiyorum kesinlikle yanlış anlaşılmayayım) kendi parçalarını yapmaya devam etsin bol sololu tabi ki... :DSon albümüde bence güzel...Büyük bir yetenek Türkiye için fakat değeri ne kadar biliniyor o zaten ortada... :evil: SAYGILAR...

SSssüüppeeRRRrr bi albüm olmuş bu arada pentegramdan ayrılmakla kötü yapmış diyenlere katılmıyorum.Albümle kendini tekrar kanıtladı.O bırakın tr yi dünyanın sayılı gitaristlerinden biri bence.O çalmıyor baska bişiler yapıyoo.bu arada herkese sLm :)

Geri