Demir Demirkan

Gelibolu muzikleri bence oldukca basarili olmus, pentagram ile olan tartismaya gelince bildigim kadariyla Demir'in soyle bir aciklamasi var "Muzikal acidan beni tatmin etmedi." Sonucta ortada kotu bir yorum yok. Zaten tatmin olmus olsa yoluna Pentagram ile devam ederdi. Aksi bir durum oldugu icin solo kariyer tercih etmis...
:beer

Harbi yaa. Yürü bea Demir abi. Kim tutar seni. İstanbul albümündeki sözler beni benden alıyo. Adam hayatı yemiş, yutmuş, bütün çıkarmış. Eminim en sevdiği film Fight Club'dır.

4 er dakikalık 10 tane parçadan oluşan bir albüm hazırlıyor...değişik bişey olsa gerek merakla bekliyorum...eminim ki her zaman ki gibi harika olacak .sabırsızlıkla bekliyoruz demir demirkan ;)

B.Spears ın bir albümünde drumsa geçmiş diye bir söylenti var doğruluğu ne derecedir?
bana pek inandırıcı gelmedi ama sormadan edemedim...
tanıdığım bildiğim D.Demirkan bunu yapmaz ama ....

Şaka :!:
Popçular dışarıya diyeceksin sonrada gidip Britney ın baterisine geçeceksin :!: Olmaz inanma :!:
Ben şahsen o kızın arkasında hiçbir şekilde bulunmam :!:

işte senin şahsın değil öneli olan çok sağlam bir abiden aldım bilgiyi
ama bende iki soru işareti var
d.demirkan bateri de ne kadar usta k?
ve senin dediğin gibi
Popçular dışarıya diyeceksin sonrada gidip Britney ın baterisine geçeceksin Olmaz

abimiz de pek ses yok.... bence şarkı söylemeyi bırakıp satriani gibi bir albüm yapsa daha iyi olacak beste ve sözleride şeboya veya sertaba versin...

Geri