Demir Demirkan

Demir Demirkan'ın bi kanalda röportajında artık piyasaya albüm sunmayacağını,yaptığı şarkıları internete verceğini ve şarkılarımı dinlemek isteyenler internetten indirsin demişti...Hatta albüm yapsamda ben para kazanmıyorum plak şirketleri kazanıyo da demişti...

geliyor.........geliyor.......demir demirkan ............geliyor.....albüm galiba mart gibi çıkıyor .tespitlerimize göre .....ne yaparsınız artık hesap kitap yapıyoz heheheheh ayyyy şu albüm çıksaydı hayırlısıyla......... ;) :arrow:

DD sürü psikolojisine uyacak bi adam değil.Adam konsevatuarı sürü gibi dolaşayım pentagamla diye okumadı.DD ye pop diyen şahsiyetlere de bir çift lafım var.Siz hayatınız da pop görmemişsiniz.

kalite=demir

"Dünyanın Yolları"'da güzel, "gümüş" te güzel ya hepsi güzel işte ayrım yapamam...Demir abimin kötü şarkısı yok ki. 8) Tomorrow is another day...

DEmir=kalite

:D Evet ya bende canlı dinlemiştim, DD nin sesi bence de süper. Bazı arkadaşlar beğenmiyo ama nedendir bilmem. Adam rockçıda olması gereken sese sahip..Tek geçerim.. Gitaristliğinden bahsetmeme gerek yok herhalde..

çok kaliteli bir sanatcı demir ayrıca yeni albüm haberi çok güzel bi an önce cıksa iyi olur bayaa bi zaman oldu çünkü.bence zaferlerime klip çekmek için geç kaldı.albüm çıkıcaksa eğer kasımda baya bi geç kalmış olur.onun yerine yeni albümüne bi klip çekmesi gerekir.bende demirin biçok konserınde bulundum harika bi canlı performan sergiliyor.seyirciye cok yakın ve sıcak davranıyor."diğerleri" gibi burnu büyüklük yapmıyor.

moryel demiş ki:
çok kaliteli bir sanatcı demir ayrıca yeni albüm haberi çok güzel bi an önce cıksa iyi olur bayaa bi zaman oldu çünkü.bence zaferlerime klip çekmek için geç kaldı.albüm çıkıcaksa eğer kasımda baya bi geç kalmış olur.onun yerine yeni albümüne bi klip çekmesi gerekir.bende demirin biçok konserınde bulundum harika bi canlı performan sergiliyor.seyirciye cok yakın ve sıcak davranıyor."diğerleri" gibi burnu büyüklük yapmıyor.

Hakikaten simdi bu klip isi nereden cikti? Zaferlerim gercekten guzel bir calisma lafim yok, ama yeni album beklerken son albumden klip gelmesi ilginc bir gelisme... Belki de zaferlerimi bir gecis olarak kullanacak... Klip televizyonlarda donerken, yeni albumu patlatacak olabilir...

Kahpe şarkısı çok iyiydi bu adamın... :deli Müzik eğitimini de yanlış hatırlamıyorsam yurtdışından almış...Sertabı tebrik ederim iyi av... :seytan
Müziği kendisi için yapan nadir insanlardan tekrar tebrik... :idea:

Geri