Demir Demirkan

arkadaslar konuyla ilgili bilgisi olan bi arkadas anlatsa fena olmaz su gitari, merak ettim valla manyetik gozukmuyor ses de super geliyordu.. nedir bu gitarin markasi modeli falan :)
tesekkurler

cuma akşamı kral tv de konuktu...
cumartesi gecesi de makina nın konuğuydu... iki performans sergiledi sonra gitti...
güzel oldu böyle peşpeşe...
hele makina da ''master'' muhabbeti pek güzeldi...

2004-İstanbul albümüne göre soft bi albüm ama demir artık birşeyleri aştı.kendisi için müzik yapıyor.içinden ne gelirse.kendi firmasından da basımını yapıyor yani şirket şöle istiyor bilmem ne muhabbetleri de yok.tamamen felsefik bi albüm.demirin iç dünyasını yansıtan bi albüm ee bu durumda bi yalanlar bi kahpe bi senden sonra bi dünyanın yollarında bi ölmek yaşarken kadar sert deil sonuçta herhangi bi asilik yok aşk yok ideoloji yok.kişisel bir albüm.

Demir Demirkan: ''Ateş Yağmurunda Çırılçıplak, içindeki notaların kaydından daha çok şey...''

evet gerçekten içindeki notaların kaydından daha fazla bişey çok hoşuma gitti o cümleyi görünce tam olarak anlatmış albümü.ben dd nin 4 yıldır meditasyon yaptığını bilseydik böyle bi albüm geleceğini tahmin ederdik

album ßenim çok hoşuma gitti uzun zamandır dınledıgım en ıyı albumlerden bırıydı içindeki şarkılar genel olarak çok oturmus taktıgım zaman gece hiç sıkılmadan ard arda dınleye bildiğim nadir albümlerden ..

eengin demiş ki:
Cem Köksal ve Demir Demirkan 'STRING THEORY' adında bir grup kurdular.

7 TEMMUZDA YEDİKULE ZİNDANLARINDA İLK KONSERLERİNİ VERECEKLER.

grup olduğunu bilmiyordum ama cem köksalın sitesindeki açıklamaya göre demir, cem ve gür akad live earth için 7-7-07 tarihinde aynı sahneyi paylaşacaklarmış!

Geri