Demir Demirkan

valla Yavuz Çetin e laf gelmesinde,gerisi yalan olur zaten...bide papalina_tava sidik yarisi falan demis,sanane kardesim istedigimi yaparim baskasina zararim olmadan...Bide burcudd kardes,orda bilmedigini kastedmek istemedim,daha yeni Yavuz Çetin belgeseli izlemistim,gerçekten saygi duydugum bir adamdi,hüzünlendigim bi anda fln okudum senin yazdiklarini,bi anlik biseydi,belki takmamissindir bile ama kusura bakma yani...

twister-imrahel demiş ki:
valla Yavuz Çetin e laf gelmesinde,gerisi yalan olur zaten...bide papalina_tava sidik yarisi falan demis,sanane kardesim istedigimi yaparim baskasina zararim olmadan...Bide burcudd kardes,orda bilmedigini kastedmek istemedim,daha yeni Yavuz Çetin belgeseli izlemistim,gerçekten saygi duydugum bir adamdi,hüzünlendigim bi anda fln okudum senin yazdiklarini,bi anlik biseydi,belki takmamissindir bile ama kusura bakma yani...

"sanane kardeşim istediğimi yaparım" şimdi böyle bir üsluba ne gerek var...

eğer diyecek olursan ki "e sen de sidik yarışı midik yarışı falan dedin", en azından yapıldığını idda ettiğim şeyi askerlik arkadaşıma yazar gibi yazmadım... bu arada "sidik yarışı" tabiri abartılı olmuş, kabul ediyorum. kusura kalmayın

sana ne kardeşimmiş.....

yavuz çetin'in ya da demir demirkan'ın birikimi ve yeteneği bütün parlaklığıyla ortada... isteyen istediğinin çalışından daha fazla zevk alabilir. ama 1 numara, 2 numara... gereksiz şeyler bunlar...

papalina_tava,senin dediğin doğru ama Yavuz Çetin v sidik yarışı kelimelerini bir arada okumak pek hoş olmadı benim için,bazı insanlar vardır ya hani onlara karşı en ufak bir davranışta birden parlarız,öyle birşey işte.Birde üslubum ve kelimelerim hakkında,içimden geldiği gibi yazarım ya da konuşurum ben.Yani dur şunu az tanıyorum kelimelerime dikkat edeyim,bir başkasını daha iyi tanıyorum diye de onla daha samimi olayım diye birşey yok bende.Napalım ben böyleyim,sen şöylesin,o öyle-düşünceler farklı,görüşler farklı.Evet tekrar söylüyorum sen haklısın,gereksiz böyle şeyler,gereksiz bir polemik yarattım,özür yani...

valla bence su sertab erener olayı ve akademi türkiye adlı yarısmada rocker gecinen arkadasların da davetli olarak katıldıgı cılgın dogum gunu partileri olmasa gayet hos ama nese artık...

twister-imrahel demiş ki:
ya neyse aslında konuşma tarzın biraz garipti ama uzatmaya gerek yok bak ne dicem benim için demir demirkan çok önemli fazlasıyla ona kötü bir söz geldiği zaman acayip sinirleniyorum ...çünkü o kötü sözleri hakeden biri diil o türkiyede sanat adına ya da gerçek rock adına bişeyler yapmaya çalışan tek müzisyen tek sanatçı ama bunu kimse kabul etmiyo çünkü onların dünyadan haberleri yok...neyse saygı lütfen... :LOL:

Geri