Demir Demirkan

Sana tamamen katılıyorum serox. Ayrıca sadece saçıyla sakalıyla ilgili konuşsak neyse de sonuçta demir abinin müziğini de konuşuyoruz burda.Verdiği konserleri , şubatta çıkaracağı albümü de konuşuyoruz. sayfanın altında konuştuğumuz bir iki şeyi insanlar niye bu kadar büyütüyor anlamadım

ya işte bizim insanımızın çoğu böyle ne yazık ki tiple değerlendiriyolar onlar manken değil müzisyen. tek demir demirkan için soylemiyorum biçok müzisyen hakkında bu tarz gereksiz yorumlar duyuyorum kulağa hitap ediyolarsa sorun yok ama işte ne yazık ki once tiplere bakıyolar beğenmediler mi direk geçiyolar müzik diyoum!!!

:D :D :D
Biz mi tiple değerlendiriyoruz 8O
Vay be sayfalarca demir abinin müziğini, konserlerini, yeni albümünü konuş sonra bi sayfanın alt kısmında saçından bahset müzikle değil tiple değerlendiren insan ol pes.

Herşeyden önce Türkiye'nin iyi gitaristlerinden biri. Benim açımdan iyi de bir aranjör. Bence Türk Rock müziğinde önemli bir yeri dolduruyor. Ayrıca Sezen Aksu gibi bir isimle çalışmış bir insan. Farklı tarzlar, farklı ritimler deneyen, yenilikçi bir müzisyen. Müziği bıraktığını, artık prodüktörlük sıfatıyla müzik sektöründe olacağını duyduğumda üzülmüştüm. Ama biliyorum ki içinde müzik olan insan yine duramayıp, en azından birilerinin albümünde yine çalacaktır. Şebnem Ferah hayranları "Kadın" albümünü unutamaz. Bunun bir nedeni de "Kadın" albümünde Demir Demirkan'ın çalmış olması bence. Saygılarımla.

Demir’le teknede yaşayacak

Sertab Erener, InStyle dergisine verdiği röportajda, sevgilisi Demir Demirkan’la teknede yaşayacağını söyledi:

Demir’le eski balıkçı teknelerini andıran bir troller tekne yaptırıyoruz. Bitince bizim evimiz olacak. İçinde her türlü imkan bulunacak. Tekne biter bitmez dünyayı gezmek istiyoruz.

Kara insanından ziyade deniz insanı olmayı istiyorum. Doğa ile yan yana olmak harika. Orada kuralları sen koymuyorsun doğa koyuyor. Sen sadece uyuyorsun.

arkadaşlar ya demir demirkan konserleri durmuş waziyettemi ya.hiç bi haber yok sanki bu aralar yada benmi alamıyorum haberlerini.ne zamandan beri konser haberi yok.warmı bi bilginiz??

çok canlı dinleyesim geldi demir demirkan ı ya.geçen sene annesini görmüştüm burda izmirde aynı demir demirkan ın bayan wersiyonuydu :D

bildiin kadarıyla belli diil ama tam olarak bilmiorum bende merak ediorum bilen warmı acaba???aslında ocak sonu die duymuştum ama yinede yalan olmasın şimdi

abicim bundan sonra albüm yapmıcam falan diyo du ya bu, saadece internetten satçam sonra 10 tane falan olunca yeniden düzenleyip albüm yapçam dediydi ya

albüm mü yapçakmış ?

despair demiş ki:
hadi yaa.haydaa bunuda yeni duydum bak

geçen sene falan demişti galiba ....
d.d korsan yüzünden isyanları oynuyordu....
artık bende böyle yazpıcam dediydi

aslında albüm olursa daha iyi olur zaten sevenler alıyor albümü..... artı ben bazı çıkan şarkılarını duyamamıştım ....
artı albüm çıkınca iyi kötü promasyon dönemi oluyor
kısacası albüm çıksın

albüm yapmayacağını netten satacağını fakat ileride belki koleksiyon mantığında cd isteyenler için albüm çıkartabileceğini söylemişti ve çıkartacak :)

9 şarkı hazır,şu an hem iş hem de tatil amaçlı biraz gezinmekte.ocak ayı gibi kalan parçaları da tamamlayıp Amerikaya gidecek.Şubat ayı başında albüm piyasada olacak.

Geri