Gestapo [Rock] - Ankara

Arkadaşlar bu Cuma yapılacak olan organizasyonda Gestapo grubunu dinlemek için bir ücret vermeyeceksiniz Gestapo normal programını yapacaktır ancak bizden önceki grupları dinlemek için belirtilen ücreti ödemek durumundasınız.Gestapo her zaman ki gibi saat 21:00 sularında sahnede olacaktır.
Saygılar......

Burank demiş ki:
cuma günkü programınız bizim için gerçekten çok anlamlı bir konserle birleşecek çocuklar. çok eğlenceli bir gün olacağı kesin ve çooookkk kalabalık olacağı... o gün için çoook başarılar ve sevgiler...
fonurb demiş ki:
Konserde başarılar gelmeye çalışacağım.
sağolasınız abilerim jumbom burankım.desteğinizi hissetmek çok güzel.
güzel konserler olması dileğiyle...

Evet Ececim haklısın :) Çok kalabalık olacak ve Yolcu hepimizi nasıl alacak orası meçhul :D Neyse en azından "nerde çokluk orda b.kluk" deyişi müzik sektörü için geçerli değil,hatta tam tersi... Kalabalıkta daha güzel bir gece geçirirz ;) Kaldı ki gelen herkes 00.00a kadar durmaz,böylece bi saatten sonra çalışması gerektiği kapasitesiyle çalışır Yolcu...

Yarın 21.00'den sonra ordayız,bizden önce de Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi'nin Rock Şenliği var,çok kaliteli grupları görebilirsiniz orda... Kaçırmayın derim ;)

Bizden önceki etkinlik için girişte 1.5YTL gibi miniminnacık bi ücret ödüyorsunuz kapı girişinde, [Fahiş fiyatla iş gören barlara örnek olur umarım!] 21.00den sonra da(şenlik bitimi yani) kapı girişleri ücretsiz olacak yine...

Yarın görüşmek üzere,hoşçakalın :)

ya bi daha sizin konserinize falan gelmiyorum kardeşim bu ne ya... bak hakan bozusacaz bi gun gitti gecenin bilmem kacında caldım istek parcamı... sesim kısıldı zaten.. neyse hadi hepinizi ayrı ayrı severim, bırakmayız yalnız sizi;) haftaya da umarım beraber bi sahne alıcaz.. öperim... tekrar tebrikler dememe gerek yok sanırım:) görüşürüz

Arkadaşlar selam biraz geç yazdım ama ossun artık :)
programınızı dinlemekten çok çok keyif aldım arkadaşlar cuma günü zaman uydurdukça dinlemeye gelicem
kendinize iyi bakın beyler

ayhan kardeşim umarım o parça yerine ulaşmıştır,biliyosun itinayla yuva kurulur :mrgreen:

furkancım sizle sahne almak bizim içinde gerçekten çok güzeldi,bidaha bidaha istiyoruz :D

soyhancım seni eğlendirebildiysek ne mutlu bize,sen gel her hafta çay&kahve ısmarliycam sana :D

güzel sözleriniz için teşekkür eder,en yakın zamanda tekrar bekleriz :)

Arkadaşlar her cuma olduğu gibi Gestapo saat 21:00 dan sonra sahnede olacaktır bizden öncede saat 19:30 sularında Repeat sahnede olacaktır herkeşleri bekelriz efenim gelenlere sürpriz hediyelerimiz olacaktır :LOL: :p .....
Saygılar.........

arkadaslar gene cok iyi basladınız, eminim ki cok da güzel bitirmişsinizdir programı.. kusura bakmayın butun program kalamadık, malesef yarın ing sınavım var... erken yatıp calısmayı planlıyorum...
bu arada sahnenizi bizimle paylastıgınız için çok teşekkürler...
mert'in sana gelince, abi ben bu cumayı 13. cuma ilan etmek istiyorum, time is running out un intikamı ya da:) neyse canımız saolsun :) ( ne güzel avutuyorum dimi kendimi)
daghan-cagdas-seyfi süperdiniz gene ;)
ve son olarak hakan, cok saol abi, ilk dansımızı sizin sarkınızda ettik :D görüşmek üzere.. öperim hepinizi...

Arkadaşlar Gestapo bu haftadan itibaren artık cumartesileri sahnede olacaktır....her cumartesi saat 20:30'dan itibaren bizleri Yolcu'da izleyeblirsiniz .
Saygılar.........

Ben bu cumartesi işini çok sevdim valla saatide güzel olmuş.Cuma bi çıkıyoduk ne otobüs kalmış ne dolmuş kalmış.E sonuna kadar izlemeyince de hızımı alamıyodum.Oldu oldu çok güzel oldu bu iş.Canlarım benim :)

selam arkadaşlar uzun zamandır foruma yazamıyordum..keyifler iyidir umarım , okuduğum kadarıyla da programlar başarılı geçiyormuş. sınav haftasını atlatayım yine eğlenmek için orda olacağım...şimdilik kalın sağlıcakla...!

Beyler okul/studyo/senlikler vs cumartesi aksami sizi izlemeye gelemedim.Yanliz sanirim beraber 2 tane konser vericez yakin zamanda o zaman bolca goruscez.Kardesh grup olmak bole olsa gerek.Beraber ciktigimiz ilk konserin ustunden 8-9 ay gecti hala bi yerlerde ayni sahnede calma sansi yakaliyoruz.Umarim hep bole ayrilmadan devam eder bu konserler.Carsamba gunu gorusmek uzere.Tum gruba sevgiler...

horserobber demiş ki:
selam arkadaşlar uzun zamandır foruma yazamıyordum..keyifler iyidir umarım , okuduğum kadarıyla da programlar başarılı geçiyormuş. sınav haftasını atlatayım yine eğlenmek için orda olacağım...şimdilik kalın sağlıcakla...!
Her zaman bekleriz Doğukan'cım
Cicatriz demiş ki:
Beyler okul/studyo/senlikler vs cumartesi aksami sizi izlemeye gelemedim.Yanliz sanirim beraber 2 tane konser vericez yakin zamanda o zaman bolca goruscez.Kardesh grup olmak bole olsa gerek.Beraber ciktigimiz ilk konserin ustunden 8-9 ay gecti hala bi yerlerde ayni sahnede calma sansi yakaliyoruz.Umarim hep bole ayrilmadan devam eder bu konserler.Carsamba gunu gorusmek uzere.Tum gruba sevgiler...
Valla Yıldırım'cım evt 8-9 ay olmuş sahneye birlikte çıkmayalı valla bende şaşırdım çünkü hep birlikteyiz sürekli görüşüyoruz(aman allah bozmasın :D )ama sizinle sahneyi çıkmayı bizde çok özledik ama 1 tane kesin konserimiz olacak ondan eminim umarım bunların sayısı artar ee nede olsa kardeşler birbirinden ayrılamaz ;)
Efenim bu arada Gestapo hakkında bilgi vermek gerekirse her zaman ki gibi cumartesi yolcu'dayız ancak bu haftabenim sınav sorunsalım münasebetiyle (19:30 a sınav koymak nası bi zihniyetin ürünü ise) büyük bir olasılıkla bir kaç parçada benim yerime çok çok iyi bir bas gitarist olan Ayhan arkadaşım olacak ancak ilerleyen saatlerde tekrar beni göreceksiniz(benden kurtuluş yok :LOL: )bunun dışında 1-2 şenlikte yer alacağız kesinleşince tarihleri ve saatleri burdan bildiririz bunun dışında her cumartesi saat 20:30 sularında Yolcu'da yaptığımız rutin programımız devam ediyor herkezleri bekleriz efenim.
Saygılar....

Geri