Gestapo [Rock] - Ankara

Tapatay demiş ki:
ben hemen doğruluyorum....

Gestapo konseri Perşembe saat 16:00dır....uykusuz hergece'yi özellikle istiyorum.. :)
Aman efenim siz istersinizde biz çalmazmıyız :D ;)
Bu arada bu hafta bizden kaynaklanmayan sebeplerden dolayı Yolcu bar'da cuma günü saat 21:00 da olacağız cumartesi günü çalmamaktayız herkeze duyrulur.
Bu arada şöle bir programı yazmakta fayda var:
11 Mayıs Perşembe saat 16:00 sularında Gazi Mühendislik Mimarlık'tayız
12 Mayıs Cuma saat 17:00 sularında Başkent Üniversitesi
12 mayıs Cuma saat 21:00 sularında Yolcu Bar
Herkezleri bekleriz efenim..
Saygılar....

Deep Purple Black Night ve Smoke On The Water calmazsaniz fisinizi cekerim sahnede ona gore :D

Gestapo'ya Baskent Universitesi Bahar Senlikleri'nde basarilar dilerim :)

arkadaslar gene cok keyif verici bir konser izlettiniz...bu arada yasanılan bazı aksaklıklar için tekrar kusura bakmayın demekten baska birşey yok elimde, umarım anlarsınız beni de...
sizle ve echoesla aynı sahneyi paylaşmak cidden cok keyifliydi...
özellikle mert dostum kralsın ya, amfi için ne desem az... cok saolasın...
görüşürüz...

Sacma sapan bi nedenden dolayi bi sureligine gitmek zorunda kaldim sizi izleyemedim.Sonlarina yetistim ama neyse artik bi daha ki sefere.Bu arada nasi tonlar onlar ole be arkadas :)
En kisa zamanda programinizda gorusmek dilegi ile..

keti demiş ki:
Başkent Üni bahar şenliğinde her zamanki gibi çok iyiydiniz tebrik ederim arkadaşlar.
Aman efendim çok sağolun çok kibarsınız.
gilraen_ demiş ki:
Şenlikte çookk iyiydinizz..Hepinizi tebrik ediyoruuumm :D
Çok teşekkür ederiz....
cagrson demiş ki:
arkadaslar gene cok keyif verici bir konser izlettiniz...bu arada yasanılan bazı aksaklıklar için tekrar kusura bakmayın demekten baska birşey yok elimde, umarım anlarsınız beni de...
sizle ve echoesla aynı sahneyi paylaşmak cidden cok keyifliydi...
özellikle mert dostum kralsın ya, amfi için ne desem az... cok saolasın...
görüşürüz...
Çok teşekkür ederiz Çağrı'cım asıl sen bizle çok ilgilendin yağmura sende dahil kimse bişey yapamazdı o kadar aksaklık olur ama değil mi? :D
Onun dışında aramızda bir amfinin lafımı ;) olur ne zaman istersen kullanabilirisin.
Cicatriz demiş ki:
Sacma sapan bi nedenden dolayi bi sureligine gitmek zorunda kaldim sizi izleyemedim.Sonlarina yetistim ama neyse artik bi daha ki sefere.Bu arada nasi tonlar onlar ole be arkadas :)
En kisa zamanda programinizda gorusmek dilegi ile..
Olsun Yıldırım yetişmişsin ya gerisi önemli değil orda seni görmek bile bize fazlasıyla mutlu etti.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi grubumuz Gestapo ilk konserini yine Başkent Üniversitesi'nde vermişti bizim için son derece önemli bir yere sahipti fakat dün şunu anladık ki Başkent bizim gölümüzde sandığımızdan çok daha önemli bir yere sahipmiş dünkü seyirci inanılmazdı Gestapo grubu hayatında bu kadar muhteşem bir seyirci ile hiç karşılaşmamıştı herşey için grubum adına o gün şenlikte bulunan müthiş seyirciye teşekkürü borç biliriz 12 Mayıs Gestapo için kesinlikle unutulmaz olacaktır.
Bunun dışında bizim işlerimiz münasebetiyle bize yerlerini vermiş olan sevgili kardeş grubumuz Well Behaved'e de ayrıca teşekkür ederiz.
Bu arada Echoes ve repeat grubu ile aynı sahneyi paylaşmak çooook çook zevkliydi tüm Echoes ve Repeat tayfasının da gözlerinden öperim :LOL:
Arkadaşlar yakında yeni parçalarla karşınızda olacağız bizi takip etmek istiyorsanız Yolcu Bar'a gelmeniz yeterli olacaktır
Saygılar....

Gazi'de çaldığınız Ugly çok hoşuma gitti. Mızıka severim zaten.

Bunun dışında tesüflerimi ileteyim!!!!!

Hakannnnnnnnnn!!!

Hani güvendeydi nota sehpası ve ayaklık!!!
Bırakıp gitmişsiniz.Biz son anda kurtardık........cık cık cıkkkkk

emine hakan ın sucu yok ya, o da bize emanet etti... ondan sonra da konseri acil bitirdigimiz için malum amfi tiyatroya geçileceginden arada kaynadı... ben özür dilerim, hakan da bize tembihlemişti... neyse ki sorun yokmuş

Gestapoyla son 1 haftada çok sık biraraya geldik ve birlikte sahnedeydik..Hepsi birbirinden iyi adamlar birbirinden iyi müzisyenler..Sahnede büyük bi enerjiniz var ve bunu seyirciye çok güzel yayıyorsunuz.Hepinize sıcakkanlılığınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim..ilk fırsatta yineleyelim muhabbeti..:)

Cok beendim arkadaşlar..Muthiş uyumlusunuz birbirinizle..Sahne de enerjiniz mukemmel..Yolunuz acık olsun dostlarım.. :D
Hakan'ın sesine de tekrardan hayranlık duyduumu belirtmek isterim..
Golge Lekesi-Bass

arkadaşlar bir grup devamlı mı gelişir yav!! çok iidiniz newborndaki patlama gözümün önünden gitmio.. hakan süpersin abi.. seyfi zıplayışın yokmu abi senin:p neyse başarılısınız lan işte!!

Çok keyifliydi sizi izlemek :D Cidden çok hoş bi uyum var tüm grup elemanlarında....Hakan sen neymişsin bea,hayran kaldım ,önünde eğiliyorum 8O ... Yediğimiz zıkkım açtı sesini biliyorum ben :LOL: yalnız iki lafın arasında kendime pay çıkardım :LOL: ...Ne denir bilmem yaşattığınız müzik ziyafeti için teşekkürler deyip bitiriim en iisi.... :D

Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederiz arkadaşlar çok daha iyi olmak için çalışıyoruz karşınıza çok daha iyi olarak çıkabilmek dileği ile .........
Saygılar....

Slm bilgisayarım bozuktu bende benim basscımın bilgisayarımdan yazıyorum :D

Yarın 21.00 civarı Yolcu'dayız,çok gaza geldik 01.00'e kadar uzatmayı planlıyoruz ;)

Ben daha geik yapardım ama FLU'yu dinleyip geldik,saatte 02.35i gösteriyo yazamicam,Mertte bas bas bağırıyo yat ulan artık diye,odasını gasp ettim herifin... Alkolün etkisiyle fazla geyik yaptım,okumakla gereksiz zaman kaybeden herkesten özür dilerim :D
Görüşmek üzere hoşçakalın...

01:00'e kadar haa? :D yeni bir part-time vokal buldunuz galiba...

çağdaşçım alkolün etkisiyle her zamanki gibi gaza gelmiş...aramızda 4 saat şarkı söylemeye dayanabilen arkadaşlar varsa hiç durmasınlar beklerim sahnemize zira maksimum 3 saat söyleyebiliyorum ben, o da ara vererek... ;)

bu akşam saat 21:00 de, yolcu da maksimum "3" saatlik bir performansla kaşınısda olmayı planlıorus, herkesi bekleriz efenim...

Geri