Gestapo [Rock] - Ankara

ges-tapo demiş ki:
Biraz uzun yazdım sanırım 2 gün kadar daha internete bağlanamayacağım ayrıca yaklaşık 3 saat sonra uluslararısı iktisat isimli anlamsız dersin sınavına gireceğim(yada o bana girecek :LOL: )bunun için biraz acele yazdım ayrıca beynim ambale(bu kelimeninde nobran etkisi yaratması dileği ile :p ) olmuş durumda yanlış bir şey yazdıysam affalo herkese kucak dolusu öpück sevgi vsvsvs
Saygılar.

belli internete bir müddet giremeyeceğin ve sınavının olduğu... foruma tüm kinini,nefretini kusmuşsun :twisted:
bide sen neden o kadar çok gülüyosun içtin mi yine sınav öncesi? :roll:

Mert 24.sayfada demiş ki... demiş ki:
neyse fazla geyik yaptım ben çok ciddi bir adamımdır aslında.

ciddi insan seni :* :D

innuendo demiş ki:
Ben bu grubu cok seviyorum yav :) icimden geldi :D

Alper ciddiyim bizde seni çok seviyoruz ve severiek dinliyoruz ama bizden seni en çok seven Hakan bak bizde yalan yok :D
Arada bekleriz baba,gel sahnemizi paylaşalım seninle şöyle 1-2 hard rock deep purple çalalım eşliğinde :)

anti-social demiş ki:
hiç sevmiyom ben bunları alternatifçi bunlar
ama ben seni bağnaz olmana rağmen seviyorum anti-social :LOL:
şaka biyana asena duymasın keser,en son böyle diyene dalıyodu :D

JuMiLLa demiş ki:
hastasıyız :)

abi elimde bilkent konserinizin bikaç video ve bikaç sarhoş kafayla çekilmiş fotorafı var, yalın bey ulaşsın dedik de adam meşgul valla. :)

;)
Teşekkür ederiz efenim çok kibarsınız
Bu gece saat 21 sularında Yolcu'dayız efenim bekleriz.
Saygılar....
(Çağdaş Bey bakın efenim ciddiyetimden hiç bir şey kaybetmedim:))

yine yeni yeniden gelemedim ben :cry:
ama haftaya ailecek gelicez toplicam çoluğu çocuğu gelicem :twisted:

ayrıca çağdaşcım sorma bu aralar mert gaayet ciddi :LOL: ben şahidim valla :twisted:

[leylaa...[/quote]
Bak işte ben kızı çok severim ya leyla ne diim ben sana elbetteki birbirimizi kaybetmicez öle yolum düşürse lafını flaanda kabul etmiyorum elbette ki yolun düşcek :twisted: düşmezse ne olacağını biliyorsun :twisted: bunun dışında bak gelirsen söz sana papaz eriği alcam ne kadar sevdiğini bilirim ;) irtibatı koparmayalım leyla ;)

aa unutmamış , tamam erik zamanı ordayım mertciğim...:LOL: o akşam süperdi ama yaa.. :D gerçi en çok hakan içti :D çağdaş da etleri yakmıştı :D olsun gene de süperdi herşey, geride kaldı; ama belki bigün yine yaparız öle bi akşam, bu sefer söz sağlam içerim... hepinizi çok seviyorum canlarım...
görüşmek üzere...
hayatınızda başarılar , sadece müzikte dilemek olmaz( ztn başarılısınız ;) ) müzik herşey de değil, arkadaşlıklar, aşklar da var dimi ;) ;)

leyla...

aslen ilk tanıdıımda hepsi böyle masum , güzel insanlar olarak görünmüş olsalarda şu sıralar kendilerine küsmüş bulunmaktayım...

mert insanı gayet benim bassımdan 800 € falan daha az ödediği bassıyla mükemmel bir ton çıkartmaktadır... çok kırıldım...

hakanın zaten vokal bulma konusunda acaip başarısız olunan bi zamanda acaip bi frontmanlik yapıp yarama tuz basması dışında istediğim şarkıları itina ile ÇALDIRTmaması ve yapılan queen gecesi teklifine abi ben yapamam edemem tarzı mütevazılık ile yaklaşması bardağı taşıran son damla olmuştur... bidaha izlemeye gelsem bile hakan beni parmaıylan gösterdiinde ya da kaş göz yaptıında hiç oralı olmıycam... yere bakıcam :p

yalın da should I stay de paso kafama gözüme atlıyo biram dökülüo :p

öle işte selam etmeden geçmeyelim dedik ... başarılar sayın gestapo

Levantine demiş ki:
ayrıca çağdaşcım sorma bu aralar mert gaayet ciddi :LOL: ben şahidim valla :twisted:

gül walla o zaman bir mucize olmuş neden acabaa??? :D
artık kimi tebrik etmem gerekiyorsa ilk buluşmamızda tebrik edeceğim ;) :)

leylaa demiş ki:
çağdaş da etleri yakmıştı :D

layla'm lütfen insanların kafasına benim hakkımda yanlış bilgiler sokma :D öncelikle o etlerin yanmalarının sebebi mertin alışılagelmiş ilgisizliğiydi :evil: e zaten hakan meze yapmaya çalışıyodu uzun ise salata hazırlıyodu,tüm et işleri bana kaldı e bide mertin elektrikli mangalı bozuktu yükseltme-alçaltma seviyesinde sorun vardı rezistansa çok yakındı etler...
n'ooldu??
yandı tabi :x

diyeceğim şudur ki ben et yakmam et yanıyorsa benden değildir :evil: :D

papaz eriği zamanında bekliyoruz cangız şöyle muhabbetin dibine vuralım bide tekirdağ rakısının tabi ;)

layla demiş ki:
hayatınızda başarılar , sadece müzikte dilemek olmak( ... :p ) müzik herşey de değil, arkadaşlıklar, aşklar da var dimi ;) ;)

leyla...

canım öyle tabi ama o ne demek "hayatınızda başarılar" fln? ölüyo muyuz yoksa intihar mı edeceksin o nasıl laf-veda eder gibi :D
arkadaşlıklar da var dediğin gibi bak unuttuk mu seni? hayır, çatkapı gelsen buyur bacım der miyiz? evet :roll:
:D
şaka biyana leylacım özletme,gel mertin dediği gibi...
bizde seni öptük,sende kendine iyi bakasın,izmir'e ve senin oralara selamlar...

xesbane demiş ki:
aslen ilk tanıdıımda hepsi böyle masum , güzel insanlar olarak görünmüş olsalarda şu sıralar kendilerine küsmüş bulunmaktayım...

hocam yılan bunlar yılan! :D

walla arkadaşla içioz izmirdeyim, intihar planları yapıoduk :( walla içine doğdu sanırım :LOL: yok insanın böyle sevenleri olunca ölüm zor geliyor... şaka bi yana, sağolun dostlarım...
bu arada yaktığın et olsun be cnm, ;) erik zamanı( bu da şarkı ismi gibi oldu :D )geldiğimde yine yapalım et mangal, rakı, yine seni mangalın başına koycam, yine yak canın sağolsun :LOL:

love song çalın bnm için bu hafta, öpüyorum hepinizi...

killing lonelines...
leyla...

CaGDaSH demiş ki:
leylaa demiş ki:
çağdaş da etleri yakmıştı :D

layla'm lütfen insanların kafasına benim hakkımda yanlış bilgiler sokma :D öncelikle o etlerin yanmalarının sebebi mertin alışılagelmiş ilgisizliğiydi :evil: e zaten hakan meze yapmaya çalışıyodu uzun ise salata hazırlıyodu,tüm et işleri bana kaldı e bide mertin elektrikli mangalı bozuktu yükseltme-alçaltma seviyesinde sorun vardı rezistansa çok yakındı etler...
n'ooldu??
yandı tabi :x

diyeceğim şudur ki ben et yakmam et yanıyorsa benden değildir :evil: :D

papaz eriği zamanında bekliyoruz cangız şöyle muhabbetin dibine vuralım bide tekirdağ rakısının tabi ;)

Bu nasil bi yalanciliktir arkadasim benim mangalimda hic bir sorun yoktu tamamen senin beceriksizligin bunu herkes bilio basinda dursaydim bole olmasdi illa basinda durulacak yane kendi basiniza bisii yapamiyorsunuz yaaa bide guzelim mangalima laf ediyo :p en kisa zmn da mangalda ki becerini tekrar test edecegim :LOL: bide artik yeni gozdemiz efenin yas uzum rakisi herkesin aklinda olsun test edildi onaylandi ;) garantisi benim :LOL:
-minefield- demiş ki:
walla arkadaşla içioz izmirdeyim, intihar planları yapıoduk :( walla içine doğdu sanırım :LOL: yok insanın böyle sevenleri olunca ölüm zor geliyor... şaka bi yana, sağolun dostlarım...
bu arada yaktığın et olsun be cnm, ;) erik zamanı( bu da şarkı ismi gibi oldu :D )geldiğimde yine yapalım et mangal, rakı, yine seni mangalın başına koycam, yine yak canın sağolsun :LOL:

love song çalın bnm için bu hafta, öpüyorum hepinizi...

killing lonelines...
leyla...
Amanini Leyla ole laflar etme bak feci bozusuruz bu intihar disinda kisimlara gelince gelmeyen cok kotu bisi olsun diyerekten konuyu bagliyorum :D
Bu arada grup hakkinda kisa bir malumat vereyim durum soleki cagdas beyin ve daghan beyin sinavlari munasebetiyle bu hafta parca ekleyemiyorus ama hafta bole bomba gibin hardrock parcalariyla karsinizda olacagiz bizi bekleyin efenim Cumartesi 21 00 da gorusmek dilegi ile
Saygilar

sanki geçen hafta ekledik :mrgreen:

ben yazdım mı arkadaşım geçen hafta ekleyemiyoruz mert beyin sınavları yüzünden şarkı ekleyemiyoruz diye? :evil:

bu arada 3 haftadır şarkı eklemiyoruz ki biz :LOL:

haftaya yardıracağız demektir bu,bizi izlemeye devam edin :)

Eklersiniz cnm ya daha neler eklersiniz, özel isteklerimi Hakan'a yazarım ben arada ;)
bu akşam da çilekeş konserine gidiorum, hemşehrilerinize slmlarınızı sölerim, hele o gitaristleri yok mu (ali :utandim )
neyse ben süsleneyim :dans
öptüm kocaman

leyla
killing loneliness

Cumartesi sizin birkaç şarkınızı dinleme şansına sahip oldum. Allahım o ne mutluluk verici bi andı öyle :D şaka bi yana çok eğlendim arada sırada işte annemler antalya ya gidince fln kalmayı düşünüyorum :twisted: :p :p :p haftaya görüşürüz

CaGDaSH demiş ki:

ben yazdım mı arkadaşım geçen hafta ekleyemiyoruz mert beyin sınavları yüzünden şarkı ekleyemiyoruz diye? :evil:

hakan'ın dizi çekimlerini hesaba katmadınız galiba :p
o artık bir dizi yıldızı

macbeth demiş ki:
CaGDaSH demiş ki:

hakan'ın dizi çekimlerini hesaba katmadınız galiba :p
o artık bir dizi yıldızı

Hö?Ha?Ne?Kim?Nerde?Ne zaman?

Beyfendi siz tanımazsınız bizi artık(gerçi şu anda bile tanımıyo herif,vokal ya kendisi :p :LOL: )

Ama ben bu haberin iç yüzünü öğrenmek istiyorum,ama olmaz ki aaa...

Evet,hakan sendeyiz 8) :)

TRT de çekimleri vardı en son ama sen yinede Hakan anlatsın sana çünkü ben bile bilmiyorum yarın ilk işim onu sormak olacak,heyecan yaptım :D

Bide sen takma kafana,arada grup üyelerini de tanımıyor normal yani seni tanımaması :D

Tabi bu yanlış anlaşılmaya sebep olmasın şimdi,yine götü kalktı fln derler oğlana :D [ Şaka yapıyoruz,antiparanetz belirteyim :) ]
Sıcakkanlı sevecen bi adamdır bizim vokalimiz... :)

Ayrıca Yolcu In Rock halkıyla yarın yine her hafta olan programımızda buluşacağız 21:00 civarı... Eski-yeni farketmez herkesi bekliyoruz...
Yarın görüşmek üzere,hoşçakalın...

oha varya şu moralsizlikte (yarın kimya lab. sınavım var) senin gibi bağnaz metalci bi adamdan şunları da duydum ya bu bardağı taşıran son nokta oldu,psikolojim bozudu 2 gözüm 2 çeşme ağlıyorum :D

hatırlattığın taktirde (unutabilirim ya da 1 bira fazladan içmek için unutmuş numarası yapabilirim)yarın sana bira ısmarlamayan dop olsun... ;)
görüşürüz yarın

Geri