Gestapo [Rock] - Ankara

eLectricbLue demiş ki:
gestapoyla bi konserde if sanırsam beraber calmıştık.
bi de yolcuda izlemiştim onlarıııı...
ççooookkkkkkk çççooooooookkk keyifli ve eglenceliydiii...

basarılarınız devamı arkadaslarrr.
selamlar;)
Çok teşekkür ederiz iyi dilekleriniz için sizleri eğlendirebildiysek ne mutlu bize :D
cagrson demiş ki:
arkadaslar hayırlı olsun demek istedim, umarım dilediğiniz gibi olur.. ee hak ediyorsun iyileri..
sevgiler saygılar beyler...
Çağrı’cım çok teşekkür ederiz iyi dileklerin için Ankara’ya gelince bunu meşhur mekanımızda oturur kutlarız midyeleri ben alacağım söz ;)

Bu arada Gestapo’nun yeni lead gitaristi Yalın Afşar olmuştur Seyfi Sarıaslan’a emeklerinden dolayı teşekkür eder bundan sonraki hayatında başarılar dileriz .

evet sevgili gestapo,

beraber çok güzel şeylere imza attık birbirimizden çok şey öğrendik.malum bundan sonra aranızda değilim ama yalınla bomba gibi devam edeceksiniz buna eminim. herşey için çok çok teşekkür ederim. sizleri çok ama çok seviyorum. başarılarınızın devamını diler müzik dolu günler temenni ederim. saygılar.

seyfi...

valla o kadar takip ettikten sonra bu forumu, gestapo nun yeni gitaristi olarak yazmak ayrı bir haz verdi bana=) umarim seyfinin yerini doldururm (ayrica yeni grubunda basarilar kendisine) ve bu 4 güzel insana layık olurum.. gestapo ya tesekkurler beni sectikleri icin!

yeni gitaristiniz hayırlı olsun beyler izmire gidene kadar gelip izlemeye çalışıcam ki heralde son 1-2 daha gelirim sora izmir artık forumdan takip ederim sizleri hepinize ayrı ayrı başarılar sezon da açılıo artık bomba gibi heryerlerde görürüz sizi inşallah kendinize ii bakın kalın sağlıcakla .....

deepfloyd demiş ki:
valla o kadar takip ettikten sonra bu forumu, gestapo nun yeni gitaristi olarak yazmak ayrı bir haz verdi bana=) umarim seyfinin yerini doldururm (ayrica yeni grubunda basarilar kendisine) ve bu 4 güzel insana layık olurum.. gestapo ya tesekkurler beni sectikleri icin!

Vay vay kimleri görüyorum,yalın beylerde teşrif etmişler,e gerisi gelir artık ;)

Efenim hayırlı ossun,yeni gitaristiniz;yalın senin de yeni grubun :)

Dip not:Yalın bey,msn denen mereti girilsin diye icat etmişler(yoksa bu giriyo da beni mi bloke etti acaba?),bi ara girin de hayat ve diğer yaşanan meretlerin akıbeti üzerine konuşalım bi zahmet :LOL:

sevgili gestapo
hepiniz çok çok süper insanlarsınız,
sizi tanıdığıma inanılmaz mutluyum, sevinçliyim, auranız çok güzel...
yalın'a da hoşgeldin diyoruz kendisiyle studyo çalışmanızda tanıştık eminim gruba bir başka dinamiklik getirecektir.
görüşürüz...

özleeeeeeeemmmmmmm,
saolasın yaa bak işte o gün beraberdik, nelerden bahsediyoduk. zaman çok çabuk değişiyo :)
daha sahnede şarkı soolicem sizinle ya okyanus ya can kırıkları :) uykusuz da aklımda ;)
sizi islemeyi çok özledim, kış gelsin, mekanlar hınca hınç dolsun ve ben sahne önünde self control a takılayım, hep beraber söyleyelim...
desteklerin için çok teşekkürler hep yanımızda olduğunu hissetmek çok güzel...

en yakın zamanda görüşmek üzere ;)

yeni gitaristiniz hayırlı olsun...Grup olmak 5 kişi olmanın ötesinde bişeydir...Anlayış, sabır, emek.....
bunu yeni elemanınızla da yakalıyağınıza eminim...çünkü sizi tanıyorum... :) Yalın'la da çok kısa bi tanışıkığımız oldu ama o da sizden biri gibi :)
başarılaaaaaaar..bol smoke on the water'lı programlar.. :)

macbeth demiş ki:
özleeeeeeeemmmmmmm,
saolasın yaa bak işte o gün beraberdik, nelerden bahsediyoduk. zaman çok çabuk değişiyo :)
daha sahnede şarkı soolicem sizinle ya okyanus ya can kırıkları :) uykusuz da aklımda ;)
sizi islemeyi çok özledim, kış gelsin, mekanlar hınca hınç dolsun ve ben sahne önünde self control a takılayım, hep beraber söyleyelim...

:) hayırlara vesile olsun inşallaaahhh!!!

deepfloyd demiş ki:
abi direk avatarın ilen floyd yazman ilen gönüllerde taht kurdun...
herkese hayırlı olsun gardaşlar hadi bakalım

Yalın Bebesi

Ne ulan burayı kadınlar matinesine çevirmişsiniz 2 gün girmedik! :evil:
Şimdi evet yeni bomba haber Yalın... Böyle resmi duyuruları Mert yapıyo nedense... :roll:
(+) Çok ciddi bir adam olduğundan mı sizce?
(-) Hepinizinde bildiği gibi tabikide hayır :D

Başarılar Yalın,umarım beraberliğimiz kalıcı ve sağlam olur :)

asetra demiş ki:
yeni gitaristiniz hayırlı olsun beyler izmire gidene kadar gelip izlemeye çalışıcam ki heralde son 1-2 daha gelirim sora izmir artık forumdan takip ederim sizleri hepinize ayrı ayrı başarılar sezon da açılıo artık bomba gibi heryerlerde görürüz sizi inşallah kendinize ii bakın kalın sağlıcakla .....

İso'm gel bekleriz yakın zamanda. İzmir yolcususun valla artık,seni gerçekten özleyeceğiz. Daha dün gibi ya,yılbaşı akşamında tanışmıştık değil mi :)
Birde düğün zamanı geliyor,o zaman tekrar Ankara'ya gelmeyecek misin?
Neyse,unutma bizi programa vaktin olursa uğra ;) Kendine iyi bakasın...

DaRkShInE demiş ki:
deepfloyd demiş ki:

Vay vay kimleri görüyorum,yalın beylerde teşrif etmişler,e gerisi gelir artık ;)

Efenim hayırlı ossun,yeni gitaristiniz;yalın senin de yeni grubun :)

Dip not:Yalın bey,msn denen mereti girilsin diye icat etmişler(yoksa bu giriyo da beni mi bloke etti acaba?),bi ara girin de hayat ve diğer yaşanan meretlerin akıbeti üzerine konuşalım bi zahmet :LOL:

Öncelikle Emre sağol cnm,başka bişeyse-evet Yalın seni MSN'de bloklamış çünkü ne zaman girsem online herif... :twisted:

ozlem_a demiş ki:
sevgili gestapo
hepiniz çok çok süper insanlarsınız,
sizi tanıdığıma inanılmaz mutluyum, sevinçliyim, auranız çok güzel...
yalın'a da hoşgeldin diyoruz kendisiyle studyo çalışmanızda tanıştık eminim gruba bir başka dinamiklik getirecektir.
görüşürüz...

Ya Özlem ben sana ne diyelim. Hep bizim yanımızda olduğunu gösteriyorsun bizlere. Gerek stüdyomuza uğrayışın gerekse bizimle ilgilenmen açıkçası bizi grupça çok mutlu ediyor. Bizde emin ol en az senin kadar mutluyuz seni ve Cin Seddi ekibini tanıdığımıza,sizde çok sıcak ve samimi insanlarsınız. Birşey daha söyleyeceğim,New Born'u playlistinize ekleyin bence,stüdyoda çok güzel söyledin :)

Tapatay demiş ki:
yeni gitaristiniz hayırlı olsun...Grup olmak 5 kişi olmanın ötesinde bişeydir...Anlayış, sabır, emek.....
bunu yeni elemanınızla da yakalıyağınıza eminim...çünkü sizi tanıyorum... :) Yalın'la da çok kısa bi tanışıkığımız oldu ama o da sizden biri gibi :)
başarılaaaaaaar..bol smoke on the water'lı programlar.. :)

İşte bir baba daha yazmış :)
Evet Yalında bizden biri gibi şuan,sadece çok konuşuyor :mrgreen: Zaten geveze insanlarız,bide başımıza bu herif çıktı :D Smoke On The Water'lı programımızda seninle sahneyi paylaşmayı çok isterdim hatta ve hatta Cin Seddi programına gelmeyi çok isterdim ama aynı güne programımız var :? Neyse beraber olacağımız zamanda gelecek inşallah :)
Abi bu arada ben gitarı kapıp bu hafta içi senin yanına geleceğim,ulaşırım ben sana :)

carnage_drummer demiş ki:
yeni gitaristiniz hayırlı olsun arkadaşlar,eminim ki bu sene de bizi eğlendirmeye devam edeceksiniz
(çağdaşım slmlar :D )

Hey yawrum hey,sevgili karnıç dramır sen Ankara'ye gelmiş :) Efendim sonunda doğru yolu buldunuz ve foruma yazdınız... Ama şöyle bişey var,ben sana ne dedim?? 2.yada 3.sayfaya düşünce yaz dedim ( UP! hesabı ;) 8) ) Birdahakine daha dikkatli olunuz :D Hakkı'm programada bekleriz,eğlendiririzde 8) Okul açılmadan gel bi biramı iç ;)

Burank demiş ki:
macbeth demiş ki:
özleeeeeeeemmmmmmm,

:) hayırlara vesile olsun inşallaaahhh!!!

:mrgreen: amin abi...

bolahenkg demiş ki:
deepfloyd demiş ki:

Ayhan,sevgili Hakkı'ya dediğim şey senin içinde geçerli,2.yada 3.sayfa diyorum!! :evil:
:D canımcım şaka maka teşekkürler ;)

ehbaa demiş ki:
Yeni gitaristiniz hayırlı olsuna arkadaşlar ;)

Sağolunuz efendim :)

Evet,yine gördüğünüz gibi baya bi yazmışım...
Bu akşamda Yolcu'dayız millet,21:00 gibi sahnedeyiz Yeni gitaristimiz fakir Yalın ve 30Watt amfisiyle :LOL:
Yalının nasıl bi potansiyele sahip olduğunu görmeniz açısından bugün Yalına dekolte sahne kostümlerinden giydireceğiz ki cümle alem görsün :mrgreen:
Aynı zamanda Mert,Body Buildinge başlamasının göğsüne kazandırdığı müthiş etkiyi cesurca gözler önüne serecekmiş! 8O
Benden demesi 8)
Görüşürüz efendim
Saygılar&Sevgiler...

bolahenkg demiş ki:
deepfloyd demiş ki:

kesinlikle ayhanım benden önce yazmış bu düşünceyi foruma...aynı şeyi ben de söylüyorum, nickin ve avatarınla şimdiden yeni bir gitaristle tanışacagım için mutluyum :) tabi ki seyfi'nin yeri farklıdır bizde ama dedigim gibi gestapo da calmaya baslıyorsan eminim cok kısa sürede iyi anlaşırız, hoşgeldin gestapoya her ne kadar gestapo da calmasam da...

kolay gelsin arkadaslar sevgiler size...

CaGDaSH demiş ki:
"Bu akşamda Yolcu'dayız millet,21:00 gibi sahnedeyiz Yeni gitaristimiz fakir Yalın ve 30Watt amfisiyle
Yalının nasıl bi potansiyele sahip olduğunu görmeniz açısından bugün Yalına dekolte sahne kostümlerinden giydireceğiz ki cümle alem görsün.."

cık cık cık ..cok kınadim seni valla cagdas yani neden yuzume vuruyosun ki =) bi amfi hediye edersin artik dimi "cok konusan" grup arkadasina.. =) neyse heycanlandim aksam icin bu arada, kusuruma bakmassiniz umarim =P aksam gorusmek uzere yolcu da..

ayrica benim adima mesaj yazan insanlara tesekkurler umarim hepinizle tanisma fırsatim olur.. (vay be utandim aslinda yazarken cok önemli bi insanmisim gibi sanki=)

evet hem kendime hem gestapoya igrenc bi gece yasattim, dandik amfim yuzunden caldigim tek bir notayi bile duyamadim, duymayinca calamadim, calamayinca moralim de bozuldu ve acikcasi cok kotu bir gece gecirdik.. burdan cagdas mert hakan ve daghandan teker teker tekrar ozur diliyorum haftaya yep yeni ekipmanimla bu pisligi temizlicem merak etmeyin, cok cok uzgunum..

deepfloyd demiş ki:
evet hem kendime hem gestapoya igrenc bi gece yasattim, dandik amfim yuzunden caldigim tek bir notayi bile duyamadim, duymayinca calamadim, calamayinca moralim de bozuldu ve acikcasi cok kotu bir gece gecirdik.. burdan cagdas mert hakan ve daghandan teker teker tekrar ozur diliyorum haftaya yep yeni ekipmanimla bu pisligi temizlicem merak etmeyin, cok cok uzgunum..

Çok çok geçmiş olsun. Oluyo öyle şeyler. Benim yıllarca kulllandığım amfim (aldığımda da yıllıktı zate :D, baya bi yaşlı yane ;) ); gidip giip programın ortasında kılllık yapıyor ve zehir oluyor program :evil:

Olabiliyor böyle şeyler :roll:

Tekrar geçmiş olsun...

deepfloyd demiş ki:

Biz ona halk arasında "Murphy yasaları" diyoruz,örneğin;bir şey düzgün gidemez illa ki ters gitmek zorundadır gibi...

Yani diyeceğim odur ki(yalına da bizzat söylediğim üzere);terslikler her zaman başa gelir,ki ilkler daima tersliklerin tezahür ettikleri dönemlerdir,o yüzden üzülmeyecek,sinirinin bozulmasına izin vermeyeceksin(evinin kadını çocuklarının anası olacaksın diye de uzar giderdi bu konuşma da neyse artık :LOL: )

Neyse,başarılar dileyeyim ve cenabetliğe hayır kampanyasını başlatalım burdan(yalın anladı :LOL: )

Geri