Gestapo [Rock] - Ankara

Arkadaşlar ilgilenenlere teşekkür ederiz,grup prensibi olarak mesajları toplu halde cevaplamayı tercih ediyoruz. Hatırlatmak maksadı ile tekrarlıyoruz: Cumartesi saat 18:00 da IF Bar'dayız herkesi bekleriz!

adsz3ki.png

Gayet iyidiniz beyler. Diyecek bişeyde bulamıyorum gercekten. Vokal, gitarlar, davul herşey oturaklıydı.. Guzel bi if gecesi oldu bence.. Daha nice konserlere beyler.. Basarılar..

beyler bende oldukça memnun kaldım herşey gayet yerdindeydi... ivmeniz hiç bozulmasın diyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. tüm gestapo çalışanlarına teşekkür ediyorum...!

Oncelikle bizi konserde calmaya davet ettiginiz icin cok tesekkurler.Ensturmanlarin birbiriyle uyumu gitar tonlari ve hakanin sesi gercekten kalitenizi kat kat artiriyor.Coverlerinizda bir o kadar kaliteli.Hard rock agirlikli bi soundunuz olusmus ve cok da guzel olmus.Yeni gitarist seyfininde gruba cok sey kattigi apacik ortada.Artik bana kim tutar sizi demek kaliyor :) Sizin gibi saglam bi grup(dostlarla) beraber konsere cikmaktan cok mutluyuz..En kisa zamanda yine ayni sahnenin tozunu yutmak hatta beraber bi sarki calmak dilegiyle...

K_r_m, orkun, heavytrasher, lostin1289mt, DeadLead...destekleriniz için sizlere;
her ne kadar bu organizasyonun "organizatörü" olarak grupların sahneye iniş ve çıkış zamanlamasını ayarlayamamış olsa da, eğlenceli bir organizasyon düzenlediği için Barbaros Çakmak'a;
hiç bir konserimizde bizi yalnız bırakmayan Endorphine ekibinden Doğukan'a;
konserlerde artık ayrılmayan partner bandler haline geldiğimiz Well Behaved ekibine (eğlendiriyorsunuz abi :LOL: ) ;
sahneyi paylaştığımız diğer gruplar Hünkar Bile Beğendi ve Boilmariod'a,
TRT Ankara Radyosu "Çocuklarla Başbaşa" programı ekibini temsilen bizi yalnız bırakmayan dostlarım Nazlı Onat ve M.Ali Sezal'a;
konserden iki gün önce benimle mikrofon almaya gelen değerli abim Deniz Durdağ'a;
ve konsere gelerek bizi zaten yeterince onurlandırmış bulunan, muhteşem vokaliyle kendini bize eşlik etmekten alıkoymayan, daha bu işin başında beni yüreklendiren canım abim Gökhan Bulut'a,
burada adını söylemediğim veya unuttuğum bizi yalnız bırakmayan değerli dostlarımıza (beni affetsinler) teşekkür ederim, teşekkür ederiz...

Beyler tebrikler.Yine cok iyi caldiniz.Kisisel ve grupca performanslariniz gittikce artiyor.Repertuariniz da giderek oturuyor.Rock muzik size yakisiyor.En kisa surede tekrardan dinlemek ve tekrar ayni sahneyi paylasmak uzere..

Konser icin Well Behaved'i ayarladiginiz icin ayrica tesekkurler ;)

selam beyler...malesef saglık problemi yüzünden gelemedim... ama eminim ki her zaman ki gibi süperdir;) bu arada mart ayında belki bişiler düzenleriz veya nisan başı gibi, çağdaşla bi belirleyelim, konusuruz tekrar...
görüşmek üzere...başarılarınızın devamını dilerim

slm beyler. hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum yine çok ii diniz.tekrar aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle. (bu arada seyfi adaptör için önemli deil olur bazen böle şanssızlıklar) 'well behaved-koray'

korii demiş ki:
slm beyler. hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum yine çok ii diniz.tekrar aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle. (bu arada seyfi adaptör için önemli deil olur bazen böle şanssızlıklar) 'well behaved-koray'

saol walla çok teşekkür ederim yalnız garip olan eve geldiğimde adaptörün ve pedalların gayet normal bir şekilde çalışmasıydı..illa bişiler olacak ya konserde oluyor yani...neyse ki kablo bağlantılarını sağlamlaştırdım bi daha çalışmazsa gözüme kestirdiğim ilk kişiye fırlatacağım adaptörü... :LOL: :LOL:

Heyy Gestapo'ya selamlar! Güzel ses,güzel müzik,güzel insanlar..Daha ne olsun! Başarılar ;)
(Seyfi rüyana gircem ilerde,bizi niye bıraktın diye tehditler savurcam sana!!! :p )

geleceğiz diye söz vermemize rağmen bizim bateristle beraber gelemedik.kusura bakmayın beyler.
neden gelemedik?provamız vardı.pazar bizizdeydik o yüzden.ki bizim baterist baya istedi.neyse sözümüz söz.kesinlikle geleceğiz,eğleneceğiz,rahatlamış bir şekilde uzaklaşacağız.başarılar

Arkadaşlar ilgi alaka gösteren herkezlere teşekkürü borç biliririz.Playliste yeni parçalar ekleniyor tüm gayretimiz daha iyi bir playlistle karşınıza çıkabilmek.
Yakında birkaç sürprizle karşınızda olacağız gelişmeler burdan duyurulacaktır.
Saygılar.....

Yaaa beyler ozlettiniz kendinizi.Ama bekledigimize degicek gibi bir his var icimde.Yeni sarkilarinizi gercekten merakla bekliyorum.Bu arada Mert ve Daghan size tekrar tesekkur ederim bizi yanliz birakmadiginiz icin.Yakinda gorusmek uzere dostlarim...

Geri