Uyku Felci

Mack-Yack demiş ki:
son zamanlarda sık sık uyku felci yaşamaya başladım üstüne üstük rüya körüde oldum hiç birşey görmüyorum artık rüyamda sağda solda uyuya kalıyorum :D uykunun tadı tuzu kalmadı :? ama temel nedenin stress olduğunu düşünmekteyim

:arrow:

Ya ben sırtım açıkta kalınca oluyorum,deneyimlerimden anladım.
Birde ister sadist deyin ister başka birşey ben kabus,karabasan vs. görmeye bayılıyorum arkadaşlar,süper bi zevk veriyor bana...

Bana hiç karabasan yağmurabasan uyku felci kabus kasması rüya tıkanması gibi şeyler olmuyo ama :cry: Merak ediyorum o kadar sinir stress sıkıntı bunaltı vıcık cıvık hallerde oluyorum yine de olmuyo yine de olmuyo.. :( Peki sanırım bende mazoşist filanım senin gibi :) Ama olmuyor davetiye filan gerekiyo mu yahu :LOL:

En sonunda, üst üste gelee gele bugün panik seviyesine ulaştırdı beni kendileri. Son zamanlarda gerçi giderek ciddi bir sorun haline gelmeye başlayan sahte uyanmalar ve uyurken çevremdeki herşeyin farkında olup sonradan birden abuk sabuk bir şekilde bu bağlantının atlama yapması gibi olaylar yaşayıp duruyordum, üstüne bugün karşı kanepede uyuyakalmış annem gelmemiş olsa herhalde panik atak yaşayacağım bir seviyeye geldiii... Bakalım bundan sonra ne olacak.

seLLisonfire demiş ki:
Bana hiç karabasan yağmurabasan uyku felci kabus kasması rüya tıkanması gibi şeyler olmuyo ama :cry: Merak ediyorum o kadar sinir stress sıkıntı bunaltı vıcık cıvık hallerde oluyorum yine de olmuyo yine de olmuyo.. :( Peki sanırım bende mazoşist filanım senin gibi :) Ama olmuyor davetiye filan gerekiyo mu yahu :LOL:

sırtın açık yat,en azından kavus görürsün,beni bir keresinde dev solucanlar kaçırmıştı,hiç unutmam ama onun tadını hiçbirinde bulamadım...

Geri