Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Sınıf 64 grubuna selamlar..
Grubunuzun tarzı konusunda uzaktan az çok bilgi sahibiyim sıkı çalıyorsunuz aynen böyle devam edin ;) konser haberi verirseniz dinleme imkanımda olur..

İyi çalışmalar dilerim..

SteveDiGiorgio demiş ki:
Cemmmm. Olm avantar züper olmuş :)
Bu arada sizden bi nevermore dinlemek bana ne
zaman nasip olcak?
sıradaki konser ne zaman ?

13 Eylül konserimiz iptal oldu şu anda 26sında bir konser var gibi görünüyor :D

sava demiş ki:
CBF olsun Nevermore olacaksa.

Bence de o şarkı mükemmel Chrome Black Future... O şarkıyı sevmemin en büyük sebepllerinden birisi 3 kelimeyle Warrel Dane'in kişiliği ve yaratıcılığıyla ilgili çok fazla ipucu veriyor olması. Belki de ben Warrel Dane'i bildiğim için onunla özdeşleştiriyorum ama yine de 3 kelime bu kadar mükemmel olabilir... Yalnız biz kararımız verdik galiba parça konusunda :D

Sanitarium demiş ki:
Sınıf 64 grubuna selamlar..
Grubunuzun tarzı konusunda uzaktan az çok bilgi sahibiyim sıkı çalıyorsunuz aynen böyle devam edin ;) konser haberi verirseniz dinleme imkanımda olur..

İyi çalışmalar dilerim..

Çok sevinirim abi eğer gelirsen :D Burdan yine duyuruyoruz konserlerimizi. Önceden de 1-2 kala da :D

s_hifty demiş ki:
kardeş grubup size kolay gelsin yeni bir kayıt yaptık haberiniz olsun diye düşündüm
www.miscarry.com.tr.tc görüşmek üzere :)

Vallaha Efe çok iyi yaptın dün verdiğin linkten indiremedim çünkü şarkıyı :D

ben geçen de söyledim şu aralar konser işine hiç girmeyelim oturalım adam gibi şarkıları bitirelim. bunun için de bana kayıt ver berkaycıım tabi yanında discmani de ver bi de arada telefon mesajlarına bak eşşoolusu seni....

yakkuli demiş ki:
ben geçen de söyledim şu aralar konser işine hiç girmeyelim oturalım adam gibi şarkıları bitirelim. bunun için de bana kayıt ver berkaycıım tabi yanında discmani de ver bi de arada telefon mesajlarına bak eşşoolusu seni....
Bu sıralarda ben Kızılay'a discmani vermeye gitmiştim ama haklısın telefonla aram kötü kabul ediyorum :D

darkelf demiş ki:
slmlar sizi ilk defa stüdyoda seyrettim gerçekten gelecekte süper olmaya adaysınız. Bu arada bizizde çıkma işi ne oldu ?

Abi çok saol ama o gün stüdyoda gerçekten biraz fazla kötüydük :D
Umarım daha iyi performans gösterebileceğimiz bir stüdyoya gelirsin yakında :D

darkelf demiş ki:
slmlar sizi ilk defa stüdyoda seyrettim gerçekten gelecekte süper olmaya adaysınız. Bu arada bizizde çıkma işi ne oldu ?
Mehmet'im sağolasın... Ama berkayın da dediği gibi çok kötüydük o gun ya... yanı cıdden sene ıcınde bı daha goturcem sızı studyoya.... :) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Geri