Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

performans cok iyiydi.Herkesi eğlendirmeyi fazlasıyla basardınız. BU organizasyonda görev aldıgınız için cok teşekkür ederim.Daha iyi organizasyonlarda görmek dilegiyle

Teşekkür ederiz Caner ve Damla...
Orada bulunan tüm Odun_Zopha üyelerine de çok teşekkürler, sizlerle sahne önü çok daha güzel... :p
Ayrıca Kehanet grubundan Kerem'e (davul kurulumuna sökümüne yardım ettiği için) ve Emre'ye(bizi konser boyunca elinde kamerasıyla takip ettiği için) de teşekkür ederiz... Bana bardak hatırası veren barmen arkadaş da sağolsun ;)
(Vita ve Alearmoni'den Bektaş'a da tekrardan ekipman desteği için sonsuz teşekkür...)
Bu kadar şimdilik...
Görüşmek üzere...

Sınıf 64 yine çok iyiydi. Yine güzelcene eğlendik, sinirimizi stresimizi If Bar sınırları içerisinde bıraktık geldik. Ellerinize sağlık cümleten...
Nice konserlerde "Odun Zopha" diye bağırmak suretiyle görüşürüz...

Bu seferlik izleyemedim ama if'in yıkıldığına eminim. Umarım haftaiçi de konseriniz olur ve ben de izleyebilirim :( .
Başarılar falan dilemeye gerek yok heralde :)

sahne adamı göhan bu konser saçları açtı ve anadolu rockın büyük ismi üç hürelin kayıp kardeşi olduğunu kanıtladı :D derdiyoklar havası sakalları da gözlerden kaçmadı :D

Konserde sizi izlemekten ben de keyif aldım.Özellikle gitar tonları konusunda,hatta gitar olarak değil genel olarak ton konusunda,sound konusunda bence iyi bi grupsunuz...Başarılarınızın devamını dilerim.Daha önce Odtude de izlemiştim çok iyiydiniz orda da...

anti-social demiş ki:
sahne adamı göhan bu konser saçları açtı ve anadolu rockın büyük ismi üç hürelin kayıp kardeşi olduğunu kanıtladı :D derdiyoklar havası sakalları da gözlerden kaçmadı :D

Gökhan olm o ne sakal :? Bi derdin sıkıntın varsa ara beni :D şarapçılara dönmüşsün abi :)

;)

ufaka6gn.jpg

Saçını kestirmekle kalmayıp derslere yöneleceğini, müzik piyasasından elini ayağını çekeceğini de belirtti. Hatta MindCrime Caner hakkında da inanılmaz şeyler söyledi ama söylemeye dilim varmıyor. Kurudum kaldım an itibariyle.

Geri