Tasma

sevgili ertu'cum...anladık seviyorsun bizi ve anladık ki gerçekten garip bir çocukluk geçirmişsin ama bırak arka sayfalara düşsün be güzelim,benim forum anlayışım sadece yorum yazmak ve bilgi vermeye açık...laf olsun torba dolsun şeklindeki yazılar bir yere kadar gülümsemeyle karşılanabilir ama o yerden sonra kabak tadı vermeye de başlar hani...

bu bir uyarıysa tarafımdan,foruma yazacak tüm arkadaşlara yapıyorum bu nacizane uyarıyı...lütfen dikkat...

'vay anasını der ve kafasını kaşır' 8O

son konserdi :arrow: canımıza can kattı sevgili tasma :twisted:

e ne diyelim.. bekler bir dahaki konseri sabırsızlıkla, coşunulası dakiları iple çeker bu kendini bilmez enerjik bünyeler :LOL:

Bu yaz Tasma grubuyla çok eğlendim çaça`da.Bursa`yı da şimdiden ösledim..
Hepinisi (Tasmayı) üstün performanslarınızdan ötürü kutlar ve öperim :D
Duyqu...

tasmanın son programı tam doğum günüme denk geldi..iyi de oldu valla..döktük kurtları..bu arada EJA cım gitmedin istanbullara geldin eğlendik..
bi de gazi oldun gider ayak.. :( saol valla ne diim saygılar..birde tasmanın vokali(kesin yüzlerce kez söylenmiştir ama okumadm bilemicem..) rasmus un vokaline acaip benziyor..

PoeTiC demiş ki:
sevgili ertu'cum...anladık seviyorsun bizi ve anladık ki gerçekten garip bir çocukluk geçirmişsin ama bırak arka sayfalara düşsün be güzelim,benim forum anlayışım sadece yorum yazmak ve bilgi vermeye açık...laf olsun torba dolsun şeklindeki yazılar bir yere kadar gülümsemeyle karşılanabilir ama o yerden sonra kabak tadı vermeye de başlar hani...

bu bir uyarıysa tarafımdan,foruma yazacak tüm arkadaşlara yapıyorum bu nacizane uyarıyı...lütfen dikkat...

Bu uyarıyı dikkate alın. Gruba, forumuna saygı gösterin. Marifet boşuboşuna atılmış 100 mesaj değil.

Evet
mesela ben. Bak forum yukarda kalsın diye yazmıyorum bir ricam var :) Tolka demo varsa ver bir ara bana ya da beni göremezsen kuzenim Gözde'ye ver o getirir bana bir Tasma dinleyelim...

tunacım .. bı ara bara gelırsen verırım abı demoyu .. gosdeyı falan tanımıyorum cunku ..

buyuk olasılıkla 30 ekim cumartesi gunu cacaron barın acılısı var.. ve yıne buyuk olasılıkla Tasma sahne alıcak .. ilgilenenlere duyurulur... 8)

ozaman boşuna cd harcama ben getireyim foto makinesini live kayıt yapayım. Ünlü olursanız satar köşe olurum bi güzel :D hadi bakalım 30 ekimde Çaçarondayız

Geri