Tasma

Sevgili 6nanik9...
Tasma konserlerinde kendi bestelerini ve tarzina uyan ya da aslinda uymayan ama tasma'nin bi yolunu bulup dinlenebilir hale getirdigi coverlari çalar...
tasma hiçbir zaman saf punk grubusu olmamistir, bööle olma gerei de hissetmemektedir...içinde punk rock, ska, reggae, alternative rock ögeleri tasiyan kaliteli müziktir tasma'nin derdi...
bi de eglenen insanlar gülen yüzler görmek, çalarken cosmak costurmaktir...

"6nanik9"...biraz uzağız galiba TasMa' ya :)

bayramın ikinci günü, ramazan bayramıydı..geçti gitti...
önümüzde yılbaşı programı var, yine çaçarondayız...

arkadaşlar bu arada yılbaşında tasma dan hariç diğer bir grup olarak "Direc-t " bizimle beraber olacakmış.. çok güzel bir gece olacağa benzer...kaçırmayalım derim ;) ;)

tasmayı çok duydum ama hiç fırsat olmadı ki izlemeye,görmeye,eglenmeye fakat bende şu önümüzdeki 19 ocak civarındaki bayram sandım o zman gelecektim diyodum fakat o zmanada bişey yokmuş.ulan diyom insan 1 ay sonrasına organizasyon mu hazırlar diyorum kendi kendime megersem geçmiş bi olaymış.bizim ev şehre uzak o yuzden olan gece etkinliklerinden dönüşüm yok.fakat bu da sorun degil ben o eglenceden sonra bankın tekindede yatarım fakat annemlere açıklama yapmam gerek.yapacagım açıklama dolayısıyla başıma buyruk davranamayacagım sölenecek ve ben ühühühüü.ulan amma dertliyim yaa..:(

ben de ben deeeeeee gelcem pek çok riski göze alarak yılbaşında..4 adet gözle beklemekteyim kardeşlerim çalışmalarınızı:)
tolkinoRee ben yardımcı oliim onlar bişi yapmaz tembel :twisted:
(bıt bıt eden istanbuldaki 2 kişiden oluşan zihniyetler topluluğuna atfolunur.. bknz şekil A demek istiyorum..)

yok ben kimseyi kovalamam...hele (hem varligi hem kalbiyle) sevgilisinin yaninda olani hiç kovalamam!
31 Aralik gecesi Tasma ve Direc-t Çaçaron'da...
herkes birbirini sevsin...

Geri